Įkraunama...
Įkraunama...

Paniškai bijau sunkių ligų ir dėl to nesitiktinu sveikatos, nors labai reikėtų

Sveikos moterys, merginos. Norėčiau šią temą kurdama gauti padrąsinimą ar paguodos žodį, kuris man padėtų tiesiog užsiregistruoti pas ginekologę. Nesu maža mergaitė, normali dirbanti moteris 30+ Niekada nemėgau ligoninių ir daktarų, paskutinius dvejus metus su sveikata turiu vienokių ar kitokių problemų. Prieš dvejus metus rado man daugybinių cistų kiaušidėse. Aplankiau tris skirtingus daktarus. Ten jau skausmas buvo toks, kad negalėjau delsti. Viena siūlė operuoti, kiti du sakė, kad nuo kontraceptikų gali pagerėti ir man dar negimdžiusiai ne į gera būtų ta operacija. Apsidžiaugiau, nes operacijos bijojau, narkozės nenorėjau. Išrašė kontraceptikų. Juos nutraukiau rugpjūtį, su mb bandom pastoti. Bet kažkur nuo rugsėjo grįžo mėnesinių skausmai, pastarasias kelias savaites ištisai maudžia pilvo apačią, vis suduria tai vieną, tai kitą kiaušidę. Paskauda nugarą. Žinau, kad turiu imti ir užsirašyti pas ginekologę, bet nežmoniškai bijau blogų naujienų. O jei kažkas labai blogo, vėžys. Pasiskaičiau apie kiaušidžių, gimdos kaklelio, net šiurpai krato.

 

Gal kažkam mano baimė pasirodys juokinga. Mano mama dirbo sesele ir pastoviai nuo vaikystės vos kas nutikdavo, veždavo dar ir pas onkologus, sakydavo panašu į vėžį. Tada nieko nerasdavo, bet ta baimė liko ilgam. Gal kam taip yra ar buvo? Kaip įveikiate tą baimę, einate pas gydytoją? Man pačiai gėda, kad esu suaugusi moteris, o turiu tokį požiūrį, tačiau nežinau, kaip su šia baime kovoti, save motyvuoti.

Atsakyti

kai skausmo nebetversit pati nueisit ir baimių neliks nuo skausmo. 

Cistas naikint yra liaudišku būdų, na, bent jau galima pabandyt. O dabar nuėjot lengviausiu būdu, kontraceptikai.

Atsakyti

Sveika,  jeigu bijai kad bus diagnozuota onkologine liga,  tai pirmiausia patariu pasidaryti kiaušidžių vėžio markeri. Gali pasidaryti Endemike,  arba Antejoje. Turesi tik priduoti kraują,  o atsakymą gausi el.  Paštu. Minimalus kontaktavimas su medikais. Kai turesi atsakyma, kad viskas normoje, bus drąsiau nueiti ir pas ginekologe. Bent jau nesibaiminsi onkologines ligos.  O mažytes problemeles lengviau įveikti , negu įsisenėjusią problemą. Sėkmės tau. 

P. S. As irgi turiu šį baltojo chalato sindromą. Neimanoma pamatuoti nei spaudimo,  nei kardiogramos padaryti. Normas visada dvigubai viršija. Grizus is poliklinikos negaliu ilgai atsigauti. Ir kas blogiausia nors pastariuosius metus istisai ten lankausi,  niekaip nepriprantu. 

Atsakyti

Kartais reikia priversti save.

Atsakyti
As pasakysiu paprastai–elgiates egoistiskai. Nes gailites saves ir negalvojat apie artimus.
Mano vyras rygsejo men susirgo onkologine liga, nors visa gyvenima prisiziurejo ir buvo sveikas. Spalio men as pajutau pilvo skausmus, sutriko MM ciklas, visko prisigalvojau, bet ir su didziausia baime akyse ejau pas ginekologe ir atlikau visus tyrimus, nes zinau viena – manes reikia mano vaikams, dar bent 10–ciai metu, todel turiu prisiziureti.
O jei uzpuola liga–reikia su ja kovoti. Ir kuo anksciau, tuo geriau.
Taip kad spirkit sau i uzpakali ir pirmadieni uzsirasote vizitui 4u.gif
Atsakyti

Jei ruošiatės pastoti, tai tuo labiau jums reikia pas ginekologę apsilankyti. 

Atsakyti