Įkraunama...
Įkraunama...

Cista sinusuose

Sveiki,

man rado didelę cistą viename sinuse šalia nosies. Manau dėl jos man jaučiasi pūlių kvapas, pastoviai užgula tą ausį ir gal net dėl to spengia toj ausyje.

Gal kas nors operavosi cistas galvoje? Tai išvis operuojama? Ar tikrai cistos gali pačios subliūkšt, bet paskui atsinaujinti? Įdomu, ar labai rizikinga operuoti?

Atsakyti

Tėvui mano pavasarį operavo cistą sinusuose prie ausies . Dar ir nosies pertvarą ištiesino tuo pačiu. Jeigu neturit kokių diabetų ir širdies problemų -čia dėl narkozės,tai jokių problemų. operacija nesudėtinga.2-3 dienos ligoninėje ir namo. Pirma naktis sunki nes nosis užbandažuota, kvėpuot tik per burną. 

Atsakyti

Šalia nosies lengvai operuojama. Man buvo cista priekiniame dešiniame antyje (prie nosies). Darė operaciją. Pilna narkozė. Pjauna virš dantenų ir išgramdo. Kitą dieną po operacijos paleido. Keletą dienų skaudėjo ir buvo ištinęs žandas. Viskas.

Ir taip, gali subliūkšti ir vėl prisipildyti, bet nebūtinai pūlių, gali būti tik skystis. Man taip ir buvo. Dažnai užgulta nosis, vaistai neatkimšdavo, stipriai išpūtus nosį kurį laiką būdavo gerai, o tada vėl tas pats.

Operuokit būtinai, nes pūliai tirpdo kaulą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 30 lapkričio 2018 - 22:42