Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomi situacija....

QUOTE(kin @ 2019 03 14, 07:55)
Gal zmogus ano bendravimo uzbaigti i Druskininkus nuvaziavo, nes sita labai patiko?
Vienakart prigautas dar gali tureti pasiteisinima. Dukart - jau nebe.

Užbaigti viešbutyje Druskininkuose? Įdomiai. Aišku, galima prigalvoti, kad moteris buvo druskininkietė, jis nenorėjo užbaigti telefonu, tai atvyko asmeniškai ir vienas ten viešbutyje nakvojo, nes juk nebenakvos pas ją, jei jau užbaiginėja, su ja tik parkelyje susitiko ar kavinėje ir ten užbaigė. Bet ar labai realiai tas skamba? biggrin.gif
Atsakyti
Matomai kiekvienas sprendzia pagal save.
Kokie dar " uzbaigimai", jei santykiu pradzia prasideda nuo melo.
Pas autore greiciausiai net seksas buvo, sprendziant is to, kad ne jaunikle, nes tas vyras suaugusia dukra turi, o vyresniam amziuji tu musi pusi ziurejimu i akis nebuna, viskas greiciau vyksta.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 03 14, 10:19)
o vyresniam amziuji tu musi pusi ziurejimu i akis nebuna, viskas greiciau vyksta.


Pas tas visko maciusias jau nieko brangaus nera, ar kavo puodelis ar seksas... koks skirtumas.

Paskui stebisi, kad vyrai ne kitokie...
Atsakyti
Is esmes pritariu KIN. Nes yra "sventas melas", kai zmogus nenori velti kito, tarkim, i savo buvusius santikius, kurie jam nieko nereiskia, bet is pagarbos buvusiai "draugei". Blogo apie ja sakyti nenori ir aplamai, koks skirtumas kas kur buvo, svarbu kas yra dabar ir ateityje.

Bet turedama tokia informacija tikrai, buciau budresne tesdama tolimesnius santikius. Gal jis ir pats papasakos, kur buvo ir ka dare...

Moterys, bukite gudresnes, na nesiverzkite kaip jauciai i atvirus vartus...
Nukirsti galva visada suspesite.

Kas mane maloniai nustebino, kad vyras supazindino su dukra, siaip savo giminiu, vaiku zmones nelinke pristatyti nesvarbiam jo gyvenime zmogui. O gal jis parode dukrai laukdamas jos pritarimo...

Na neidealus mes, NEIDEALUS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 14 kovo 2019 - 11:31
QUOTE(Moonte @ 2019 03 14, 11:26)
Nes yra "sventas melas"
, svarbu kas yra dabar ir ateityje.



Koks dar sventas melas tarp vyro ir moters, kai jai meluoja dabartyje?
Turbut seksavo sventai su kira Druskininku viesbutyje pramogaudamas ir viskas. Lyg niekas keliu partneriu vienu metu neturetu.
O del dukros, tai visokiu situaciju buna. Kazkada esu apie save rasius, kad jaunystej mane kabino vedes vyras. Ejo net mano mamai skustis, kad as su juo bendraut nenoriu. Paskui net su savo zmona pas mane i darba atejo😂😂😂. Protu nesuvokiamas dalykas. Visokiu keistuoliu buna. Gal ta dukra isvis nesikisa i jo reikalus, gal tevelis pinigais remia, tai koks ten skirtumas su kuria uzsuka.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 03 14, 11:19)
Matomai kiekvienas sprendzia pagal save.
Kokie dar " uzbaigimai", jei santykiu pradzia prasideda nuo melo.
Pas autore greiciausiai net seksas buvo, sprendziant is to, kad ne jaunikle, nes tas vyras suaugusia dukra turi,  o vyresniam amziuji tu musi pusi ziurejimu i akis nebuna, viskas greiciau vyksta.

Tai juk rase, kad per antra susitikima kviete pas save i svecius. Tai matyt buvo.

As tai nepritariu kin. Jei santykiai JAU baigti, tai nera ko bijoti pasakyti. O jei dar nebaigti, tai nafik. Nuo rugpjucio bendrauja, tai uzbaigineja santykius pusmeti?
Atsakyti
Kin, mano galva, masto strategiskai, nesivadovauja jausmais.

Isvaryti, nutraukti santikius visada suspesi...

Gal paradziai palaukti, ka pasakys pats zmogus.

Na as is stervu, ant karstuju nieko nedarau, bet kaip smogiu, tai smogiu... Bet buna ir tai, kad istverme, vadovavimasis saltu protu, padeda ir "deimantuka" atrasti.

Pagaliau, kur skubeti? Ar akiratyje jau yra kitas kadras?

******************

Sventas melas yra tada kada nenori skaudinti kito. Kai zinojimas is esmes nieko nekeicia, bet gali kita, brangu zmogu, iskaudinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 14 kovo 2019 - 11:56
QUOTE(Moonte @ 2019 03 14, 12:53)
Kin, mano galva, masto strategiskai, nesivadovauja jausmais.

Isvaryti, nutraukti santikius visada suspesi...

Gal paradziai palaukti, ka pasakys pats zmogus.

Na as is stervu, ant karstuju nieko nedarau, bet kaip smogiu, tai smogiu... Bet buna ir tai, kad istverme, vadovavimasis saltu protu, padeda ir "deimantuka" atrasti.

Pagaliau, kur skubeti? Ar akiratyje jau yra kitas kadras?

******************

Sventas melas yra tada kada nenori skaudinti kito. Kai zinojimas is esmes nieko nekeicia, bet gali kita, brangu zmogu, iskaudinti.

Jis juk dingo, ne nepanoro pasiaiskinti.
O jei but nedinges, tai koks pasitikejimas tokiu?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 14, 12:33)
Jis juk dingo, ne nepanoro pasiaiskinti.
O jei but nedinges, tai koks pasitikejimas tokiu?

As irgi nuo persekiotojo pasiplauciau.
Net jei tureciau gera paaiskinima.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 14, 12:33)
Jis juk dingo, ne nepanoro pasiaiskinti.
O jei but nedinges, tai koks pasitikejimas tokiu?


Na, o jei dingo...
Tuomet taskas.
Viskas issisprende, be dideliu paskemiu, musu temos autorei.

*******************

Siaip zmones, nelabai linke buti kaltinami, aiskintis, ypac kai santikiai ne tokie glaudus, kaip siuo atveju.

***************

Jei as buciau nekalta, bet mane neva priremtu su "faktais" prie sienos, bendrautu kaip su potencialia nusikaltele, dar neisgirdus mano nuomones, reikalautu pasiteisinimu ir t.t.
Nesivelciau i tokius santikius, nes man gyvenant kartu svarbiausia PASITIKEJIMAS.

Na kam malonu gyventi pastovioje paranojoje?

Na, o jei zmogus kaltas, mano galva, elgtusi taip pat. Taigi, elgesys nieko nepasako apie kalte.

Todel ir pritariau KIN mintim, santikiuose negali buti "priremimo prie sienos", ypac kai pati iki galo nezinai kas ir kaip buvo, viskas prielaidu lygmenyje.

QUOTE(kin @ 2019 03 14, 12:40)
As irgi nuo persekiotojo pasiplauciau.
Net jei tureciau gera paaiskinima.


Butent 4u.gif

Labai gailiuosi, kad neturiu antro sunaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 14 kovo 2019 - 12:53
Moonte, nesutinku,
Kai kurie zmones yra garbingi ir net jeigu jiems geda ir nemalonu, pripazista klyde ar melave. Esu tokiu sutikusi, todel tikrai nesutinku, jog garbinga yra toliau meluoti, kai jau isaiskejo jo melas. Autore viska surase pirmoj zinutej. Atsitiktinai uztikti melagyste nera tas pats kas tikslingai knistis po telefona ar daiktus. Paprasciausia yra viska issiaiskinti is karto, o ne nutyleti, stebeti, starateguoti ir prisifantazuoti.
Mane neitikintu atsakymas, kad "uzbaiginejo" santykius kurorto viesbutyje 🤭
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 14, 12:57)
Moonte, nesutinku,
Kai kurie zmones yra garbingi ir net jeigu jiems geda ir nemalonu, pripazista klyde ar melave. Esu tokiu sutikusi, todel tikrai nesutinku, jog garbinga yra toliau meluoti, kai jau isaiskejo jo melas. Autore viska surase pirmoj zinutej. Atsitiktinai uztikti melagyste nera tas pats kas tikslingai knistis po telefona ar daiktus. Paprasciausia yra viska issiaiskinti is karto, o ne nutyleti, stebeti, starateguoti ir prisifantazuoti.
Mane neitikintu atsakymas, kad "uzbaiginejo" santykius kurorto viesbutyje 🤭

Visu pirma, mes nezinom, ar viesbutyje. Antra, mes nezinom, ka jis ten veikia. Gal kokiame teniso turnyre dalyvavo biggrin.gif o gal pagyvenusius tevus nuveze i kurorta sanatorijos purve senus kaulus pasildyti mirksiukas.gif (beje, purvo vonias tikrai rekomenduoju, gera dalykas mirksiukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2019 03 14, 12:42)
Labai gailiuosi, kad neturiu antro sunaus.

Vis tiek man butu per jaunas biggrin.gif
Atsakyti