Šitam forume tai turėtų būti aktuali tema. Man tai irgi dabar aktualu! ....tik žinokit (tik patikėkit, kas toliau skaitysit) ----- "KRYŽIAUS KELIUS EINU" kad būtų oficialiai patvirtintas mano nėštumas..... Echoskopu poliklinikoj man nėštumo nepastebėjo.... o va dabar pilvukas tiek išsipūtė, kad tai ginekologei, nu nesakau ką norėčiau padaryt!!! Astrologiškai irgi aiškiai galima pas mane prognostikoj pastebėt, man vaikas turėtų gimti kažkada rugpjūtį, nuo liepos 28d. iki rugpjūčio 25d. Nors kiek nusimanantys astrologijoje tikrai suprasit, kad Marsas susijęs su 8 būstu moteriai yra vienas iš gimdymo rodiklių, o kur dar visa kita, kiti astrologiniai rodikliai! Aš jau keli metai laukiau šito, yra nėštumas pas mane, link trečio mėn. jis jau kažkur, BET KAIP OFICIALIAI TAI PATVIRTINT PAS "GYDYTOJUS" :D :D ....nu dabar išsipūtusiu pilvu nueisiu, nepatingėsiu nuvažiuosiu į kitą miestą, nu gi turės patvirtint.... Temos įžangėlė "linksma laaaabai" manau ;) bet tai realybė.... Prašom, dabar aš ir manau čia atsiras ir kitų astrologijoje nusimanančių žmonių, kas norėsit astrologiškai galėsim paaiškinti kaip nėštumas pas jus atrodė astrologiškai. ...tik, bent jau aš, kalbėsiu tik apie praėjusius nėštumus - viskas gi šiam pasaulyje kainuoja, aišku gaila dėl to, bet čia dar ir paprastas forumas - nebūtinai gi visi čia tiesą šneką, kai anketos daugumos, reik tiesiai šviesiai sakyt yra anonimiškos. Manęs mokamų konsultacijų irgi neprašykit, tam aš dabar neturiu laiko, o vėliau gal net iš vis nesiskelbsiu, kad konsultuoju astrologiniais klausimais už pinigus - tada konsultacijos bus už dyką, jei tam laiko iš viso turėsiu, kad šitai pas mane gali būti realu, manau dabar galit nesuprasti, atleiskit, jei ką.... Tik prašau, bent jau man tik viešai čia forume rašykit. Suprantat, gydytoja echoskopu nėštumo virš dviejų mėn. nepamatė - man ir su policija dabar dar tenka bendrauti.     Nenorėsit TIK VIEŠAI su manim bendrauti, nu, ką darysi tada....... :)