Sveikos, mielosios!

Nežinau, kas nutiko - ar vidurio amžiaus krizė, ar tiesiog pagaliau pagalvojau apie save, bet kai 30 ant nosies, pirmąsyk sustojau ir pagalvojau apie save ir... nusprendžiau keisti profesiją. Visą gyvenimą ariau - bakalauras, magistras, dirbau mokyklose, įmonėse ir tik po šitiek metų supratau jog tai visgi ne man. Nuostabi istorija, žinau - apgialėtina  :unsure:  Karjerą keisti tokiame amžiuje baugu ir neįprasta, tačiau atsisakau savęs gailėt ir ieškot atmazų, kodėl esu nelaiminga. :B 

Žodžiu, trumpai - per pastarąjį pusmetį įsimylėjau grafinį dizainą. Žinau jog šiai profesijai diplomas nėra būtinas, svarbiausia lavinti įgūdžius ir turėti gerą portfolijo; tačiau dabar turiu puikias galimybes studijuoti ištęstinėse studijose - galėsiu ir susimokėti, ir dirbti, ir lavintis įgūdžius. 

Galvojau jog Lietuvoje tikrai bus iš ko rinktis, tačiau ištęstinių dizaino studijų tėra vienas variantas - VDK. 

Taigi, kas yra ten stoję, arba šiaip žino, prašau padėkit atsakyti į keletą klausimų...
 

  • AR APSIMOKA??? Kaip ir minėjau, žinau jog diplomas šiai specialybei nėra būtinas, tačiau programa atrodo labai įdomiai. Nebesu pirmo jaunumo, ir dabar noriu studijuoti vien dėl naujų žinių ir tobulėjimo. Taigi, vien diplomo gavimas nėra mano tikslas (kaip buvo iki šiol...)

 

  • STOJAMIEJI EGZAMINAI. Kokio velnio grafinio dizaino egzaminų esmė - piešimas? Susierzinau pamačius - ypač kai pažystu keletą grafinio dizaino meistrų, kurių piešimo lygis nulinis. Na, o mano piešimo pagrindai, tai viskas ką išmokau iš YouTube. Bijau apsikvailinti ir tiesiog išeiti iš egzamino... 

 

  • KAM TEKO STUDIJUOTI NAUJĄ SRITĮ BŪDAMOMS 25+ METŲ??? Ar čia yra likimo sesių? Šiaip įdomi jūsų patirtis, kam teko kardinaliai pakeisti profesiją po daugybės metų studijų ir studijuoti iš naujo? Kaip pasikeitė jūsų mokymosi stilius? Šiaip papaskokit savo patirtis - labai įdomu :angel_not: