Įkraunama...
Įkraunama...

Tulžis skrandyje

Sveiki,

 

Kaip matau čia nėra tokia jau reta problema.

Pasidalinkite sprendimo būdais, gydymu, vaistais.

Man kol kas niekas nepadeda.

 

Tyrimai - padidėjusios, suriebėjusios kepenys (kai vartodavau alkoholį - taip nebuvo), perlinkusi tulžies puslė (įgimta), nuo tulžies pastovus lėtinis gastritas, GERL, stemplės uždegimas, diafragmos išvarža.

 

Simptomai - begalinis silpnumas, pastovūs širdies permušimai, fizinio krūvio netoleravimas.

Simptomai, su kuriais galima susigyventi - sunkumas, kartais maudimas skrandžio ir krūtinės zonoje, kartumas burnoje, kiekvieną rytą jaučiamos stiprios pagirios.

Skrandžio turinys, juo labiau rūgštus nekyla, rėmuo negraužia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svecias007: 04 sausio 2022 - 17:19

Bump

Atsakyti

Bump

Atsakyti

Man yra nustatyta tulžis skrandyje GERL su stemplės nedidele išvarža. Dariau labai daug tyrimų iš jų paskutiniai Celiakija ir Elastazė. Tai atėjo šiandiena rezultatai Elastazė - vidutinis kasos nepakankamumas. Pastoviai svaigsta galva, pavalgius riebaus, nesveiko maisto labai smarkiai pradeda svaigti galva, regėjimas net sutrinka, po keletos akimirkų praeina. Pastovus kartumas burnoje jau tampa gyvenimo dalis. Rytoj einu pas gydytojus Santariškėse. Taip vienas iš simptomų nepreinanti sloga, ypač dešinėje pusėje. Labiausiai vargina galvos svaigimas... Aš įtariau tulžies latakų sutrikimą, kurio nerodo jokie tyrimai, tačiau kai gavau elastazės atsakymus dabar reikia laukti ką pasakys gydytojai. O taip tai jau virš mėnesio gyvenu atsisakęs riebaus maisto, nukrito 6 kg ir daugiau nebekrenta. Visus rūbus pasikeičiau į M dydį :)

Atsakyti

Na pas mane su kasa lyg viskas gerai. Elastazes tyrimo nedariau, nes lyg neturiu tam budingu simptomu. Ir tai nera susije su tulzimi skrandyje.

Jeigu supranti rusiskai - pasiskaitinek apie simptomus tulzinio refliukso.

Atsakyti