Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinių šiukšlių, atliekų išvežimas

Mes susitareme su firmos vairuotojais, kuri mums buitines siuksles isveza - pamokejom 100Lt, atvaziavo vakare, susikrove visas siuksles ir viskas. Aisku, nelabai legalu, bet.... blush2.gif
Atsakyti
muriniu ar gelzbetonio konstrukciju mes neturim, ten daugiausiai visokie kartono gabalai, pjuvenos, stiklo vata. vadinasi, pigiau nei 400 lt nelabai kur bus... g.gif o kalbetis su buitiniu siuksliu vezejais turbut mum nelabai iseis.. tiek jau to smile.gif
Atsakyti
O man reiktu isvezti kaimynu suverstas siuklse mano sklype ir dar pacius kaimynus v pridacu atiduociau, kad natura sumoketu. triniti.gif tik beda, kad tu siuksliu ne tiek ir daug, butu kokia priekabele, delto neverta sunkvezimio, o kaimynai neisimezia..net nezinau ka daryti. verysad.gif
Atsakyti
O as turiu dar pasiulyma - pabandyk per alioreklamas ar skelbiu.lt paieskot kas krovinius veza, ten kartais ir siuksles gabena...gal bus pigiau , nei kad firmos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2006 08 10, 20:52)
O as turiu dar pasiulyma - pabandyk per alioreklamas ar skelbiu.lt paieskot kas krovinius veza, ten kartais ir siuksles gabena...gal bus pigiau , nei kad firmos  4u.gif


Nu nedarykit taip, juk tokie vežėjai dažniausiai paveža iki artimiausio miškelio ir išpila...
Atsakyti
Gal kas taip ir daro, bet kai as teiravausi, tai jie uz isvezima priskaiciavo ir siuksliu priemimo i savartyna mokesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2006 08 11, 14:39)
Gal kas taip ir daro, bet kai as teiravausi, tai jie uz isvezima priskaiciavo ir siuksliu priemimo i savartyna mokesti  g.gif


Gal ir taip, bet man kažko nelabai patikima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2006 08 09, 18:52)
Sveiki!
as norejau paklausti, kokios yra statybiniu atlieku isvezimo kainos! kreipemes i atlieku tvarkymo tarnyba, ten vienas reisas 400 lt.. gal kas zinot pigiau? Aciu! 4u.gif


Ir mes sukame galva kaip siuksles isvezti..
Alio reklamoje radau kas galetu isvezti, bet nera kam tas siuksles pakrauti. Kainos apie 200 Lt uz apie 5- 6 m3 masina, jei nori, kad pakrautu, plius 50 Lt.

stai ka radau alio (komentaras su kainomis mano rasyti):

NEDIDELIŲ PASTATŲ, SIENŲ, PERTVARŲ, PAMATŲ GRIOVIMAS, STATYBINIŲ ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS. Tel. (670)65895, (620)42069 – 200 Lt masina (2 tonu masina), I kaina ieina pakrovimas

Griauname įvairius statinius, atvežame/išvežame gruntą, šiukšles. Tel. (5)2338228, (650)11055, (620)36903 – 1 kubas – 50 Lt.

STATYBINIŲ ŠIUKŠLIŲ IŠVEŽIMAS, PAKROVIMAS, PERTVARŲ, PAMATŲ, PERDANGŲ GRĘŽIMAS, GRIOVIMAS, PJOVIMAS. Tel. (612)33400 – 200 Lt. masina (5 tonu), reikia patiems pakrauti

Įvairių šiukšlių pakrovimas, išvežimas. Griovimo paslaugos ir kiti nekvalifikuoti darbai. Tel. (659)12338 – 200 Lt (6 kubai masina) + 50 Lt uz pakrovima, jei noresime, kad pakreutu

Sekmes smile.gif
Atsakyti
Daromes bute remonta. O kur deti stambias siuksles? Pvz. senus langus, klozeta ir kt. panasius daisktus?
Atsakyti
Mes užsisakėm jau, šiandien turi atvažiuot. Per skelbiu.lt radom. Už 150 Lt išveža, tik pakraut reik patiems.
Atsakyti
ash tai girdejau, kad galima "Kauno svaroj" uzsisakyti toki dideli konteineri, atveza padeda ji o tu i ji krauni po biski kiek reikia, po menesio isveza. bet kainos neisivaizduoju...
Atsakyti
Ir man klausimas kur dėti jas, nors pas mus gal kokie 3 maišiukai (po 50 kg) ...
Atsakyti