Įkraunama...
Įkraunama...

Ziaja kosmetika

Gal kas bandet sios firmos miceliarini vandeni? Aprasymas tai labai neblogai atrodo: rose butter micellar water

Atsakyti
Pabaigiau dovanų gautą "ZIAJA" alyvuogių kremą sausai - normaliai odai. Nors rašo, kad "light formula", bet pasirodė riebus. Sudėtyje yra mineralinio aliejaus. Taip pat alyvuogių aliejaus, sviestmedžio. Gal ir nieko būtų žiemą kaip apsauginis... Kadangi buvau atidariusi, sunaudojau rankoms (tiko) ir kaklui, pečiams, dekoltė. Nemažo 100ml tūrio indelis. Produktas skalsus. Man kvapas kaip kvapas.

user posted image



Atsakyti
As pas anyta nuvaziavus po pirties paslapciom biggrin.gif issitepiau kuno sviestu kakavos, tai man labai patiko - grizus pati radau droge ir nusipirkau, mano sausai odai patinka smile.gif
Atsakyti
As naudoju intymiai higienai, labai patinka, svelnus, kvapas neikyrus ir tikrai labai ilgam uztenka. Kuno sveitiklis apelsininis, kvapas neerzina, (turiu viena sveitikli kuris ziaurei chemikalais nesa... doh.gif ) granulytes labai labai smulkios todel sveicia oda svelniai,zodziu esu patenkinta thumbup.gif o dabar nusipirkau krema su ramunelem ir kita su aloje. Kol kas sunku pasakyt, blogiau nera bet ar man patinka net ir pati nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
Ar dar yra tokiu, kurios naudoja sia kosmetika? Butu smagu isgirst rekomendaciju, ka tikrai verta pirkt.
Atsakyti
Turiu idegi skatinancia priemone, tai nezinau, ar tik deka jos, bet tikrai greiciau nei iprastai idegiau smile.gif Taip pat gera priemone intymiai higienai, kai oda karsciu metu buvo sudirgusi, uzteko patept kelis kartus ir sudirgimas praejo.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2017 10 01, 19:04)
Turiu idegi skatinancia priemone, tai nezinau, ar tik deka jos, bet tikrai greiciau nei iprastai idegiau smile.gif Taip pat gera priemone intymiai higienai, kai oda karsciu metu buvo sudirgusi, uzteko patept kelis kartus ir sudirgimas praejo.

O kas per priemonė intymiai higienai? Gal galit foto idet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiuka: 01 spalio 2017 - 19:40
My Webpage

Toks, tik mano oranzinis. Tik nezinau, ar yra Lietuvoje, pirkau per atostogas Varsuvoje 4u.gif
Atsakyti