Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės jauniesiems

sveikos, paneles smile.gif
tai stai, nusimato mano drauges vestuves, mes su darlingu ten irgi pakviesti, tai dabar ir galvoju, kokias geles ar kokia puoste dovanoti. rolleyes.gif
jaunajai patinka tokios "maisytos" rozes bis.gif (geltonos ir vysnines spalvos derinys)
tarkit jus savo zodi smile.gif
Atsakyti
manau, reikia dovanoti butent tas geles, kurios patinka jauniesiems (jaunajai). Pries savaite buvau brolio vestuvese, jo isrinktoji roziu nemegsta, uztat labai megsta saulegrazas... Todel mes nusprendem dovanoti puokste su tam tikra potekste biggrin.gif
Puokste buvo is saulegrazu, o aplink jas - medzio sakeles, del to kotas siek tiek primine sluota biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif tai ir palinkejom,kad visos negandos butu issluotos, o bendras gyvenimas butu toks pat sauletas, kaip tu saulegrazu ziedai biggrin.gif jaunieji tikrai liko patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (stebukliuke @ 2004 09 05, 10:33)
manau, reikia dovanoti butent tas geles, kurios patinka jauniesiems (jaunajai). Pries savaite buvau brolio vestuvese, jo isrinktoji roziu nemegsta, uztat labai megsta saulegrazas... Todel mes nusprendem dovanoti puokste su tam tikra potekste biggrin.gif
Puokste buvo is saulegrazu, o aplink jas - medzio sakeles, del to kotas siek tiek primine sluota biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif tai ir palinkejom,kad visos negandos butu issluotos, o bendras gyvenimas butu toks pat sauletas, kaip tu saulegrazu ziedai biggrin.gif jaunieji tikrai liko patenkinti biggrin.gif

labai geras ir grazus var., thumbup.gif
Atsakyti
as per daug nesureiksminu puokstes, juk kai buna daug dovanojanciu - tai tarp tos visos geliu juros, gali ir pasiklysti jusu puokste (nebent tokia isskirtine su saulegrazom bus thumbup.gif ) man visai grazu ir is laukoi geliu padaryta puokste, o labiausiai nemgstu tokiu daugiaauksciu milzinisku puoksciu..
Atsakyti
JEI NORI, KAD TAVO PUOKSTE ILGIAUSIA STOVETU IR JAUNIEJI JA TIKRAI PRISIMINTU, TAI DARYK IS TOKIU GELIU KURIOS ILGAI NEVYSTA, PVZ. GERBERU... thumbup.gif
Atsakyti
Jei nori, kad puokštė būtų reikšminga, nedovanok svyrančios puokštės arba horizontalios. Tokios simbolizuoja ryšį su žeme, stabilumą...nu vienžo, nelabai tinkamos tokiai progai. Tinka didelės "derlingos" puokštės, kai primakaluota visokių gėlių, man pačiai buvo graži puokštė iš didžiulių žiedų (vot nepamenu, kokios gėlės buvo), o išpuošta puokštė buvo to pačio augalo pumpurais ir besiskleidžiančiais žiedeliais rolleyes.gif nu turbūt aišku, kas tie pumpurai.
Rožės man visada gražu, pati kartą pripirkau galybė visokiausių spalvų rožių (rodos 25), sumakalavau spalvas, suspaudžiau į krūvą ir aprišau gražiu kaspinu. Aišku galima ir į dailų popierių, bet čia nebūtinai, priklauso nuo metų laiko.
Vat kas man negražu vestuvėms - tai anturijai ir tos "skiauterės" (nežinau kaip vadinasi). Labai sunkios gėlės, jos labiau tinka jubiliejui, mokyklos baigimo proga, profesoriui kokiam - simbolizuoja kilimą aukštyn, siekimą kažko.
Ir nebūtinai reikia domėtis, kokios gėlės patinka jaunajai - savo mėgstamų gėlių puokštę ji turėtų gauti nuo išrinktojo. Pati žiūrėk, kad ta puokštė būtų tau miela, graži, kad teiktum ją su džiaugsmu, pati tikėtum ta puokšte, o jaunoji retai kuri susimasto apie gautų puokščių grožį ir reikšmę wink.gif Labiau įsimena reikšmingus ir gražius palinkėjimus.
Atsakyti
Mes tai nesem pries pora savaiciu tokias "ciudnas' geles jauniesiems- tris balionus islankstytus-geles.Nu liuks kaip visiems patiko, vyras palinkejo kad amzinai zydetu wink.gif
Atsakyti
aga, liuks ideja thumbup.gif

jei zinai, kas jaunajai patinka, tai is tokiu geliu ir nesk puokste ar palaidas geles. wink.gif bent as taip visada darau - besvarbu, kokia proga... kaip ir as pati bunu labai patenkinta gaudama tas geles, kurios man patinka... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 09 05, 11:08)
as per daug nesureiksminu puokstes, juk kai buna daug dovanojanciu - tai tarp tos visos geliu juros, gali ir pasiklysti jusu puokste (nebent tokia isskirtine su saulegrazom bus thumbup.gif ) man visai grazu ir is laukoi geliu padaryta puokste, o labiausiai nemgstu tokiu daugiaauksciu milzinisku puoksciu..

tikrai neverta per daug sukti galvą dėl puokštės huh.gif

Atsakyti
man net keista kad tokiu dalyku klausiat..
juk tai taip individualu..
kokios cia gali but taisykles?..

musu vestuves buvo 08-20 ir gavom ivairiausiu geliu.. net ir mediniu:)
o siaip reikia jaunuju paklaust ar jiems tu geliu reikia nes apie juos mazai kas pagalvoja... pvz. mes ta pati vakaara isvaziavom i kelione... taip kad geles liko pas gimines.. net ne visas ir matem nes kai urmu sveikinimai pasipyle tai reikejo pagalininku laikyti jas ir pan. . .
zmones atnesa geles ir jiems ramu-pasveikino... musu atveju daug labiau tiko atvirukai su palinkejimais--juos pasiemem i kelione ir ramiai paskaitem-smagu..
gaila kad ne nuo visu gavom.. vokelis kuriame ne tik LT bet ir linkejimai daug geresnis:)

nusivaziavau jau cia ne i ta tema..

visos geles grazu ir tinka jei nuo sirdies!
Atsakyti
as irgi laikausi tos nuomones, kad neverta gelems dideliu pinigu leisti. Simboliskai, vos ne pakalnuciu puokstele atnesti galima, nes man sirdis krauju apsipila, kai matau, su kokiom puokstem kai kurie atlinguoja...jau geriau ta 50 Lt, kuri isleido puokstei, idetu i vokeli ir ateitu su viena didele roze...nu gaila pinigu, kai matai, kaip tos geles paskui masinose trinamos, ir kol jos pasiekia vazas, jau jos buna nezinia i ka panasios... sad.gif o jauniesiems tie pinigeliai, ar ten 20 ar 30 Lt daug labiau praverstu, nei tos geles, kurios nuvysta dar nei baliaus nepasieke...
tai va taip va smile.gif
Atsakyti
Vilmukas - 100% pritariu!

kadangi kaip supratau vestuves dar bus tai turi proga apie tai svecius informuoti ir pasimokyt is kitu klaidu:)

grazios sventes!
Atsakyti