Įkraunama...
Įkraunama...

Jurbarko darželiai

O mes svo atžalą leidžiame į samariečių darželį.
Sakyčiau komfortinės sąlygos: 4 vaikai dvi auklėtojos.... thumbup.gif

Mano manymu dar galėtų kokie 4 vaikai atsirast, tuomet būtų aktyviau...

Gal kas norėtumėt savo atžalas leist. mirksiukas.gif

Kaina ta pati manau,kaip ir tradiciniuose darželiuose, jei neklystu paskutinį mėn. mokėjom apie 125 lt

Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2010 11 14, 18:40)
O mes svo atžalą leidžiame į samariečių darželį.
Sakyčiau komfortinės sąlygos: 4 vaikai dvi auklėtojos....  thumbup.gif

Mano manymu dar galėtų kokie 4 vaikai atsirast, tuomet būtų aktyviau...

Gal kas norėtumėt savo atžalas leist.  mirksiukas.gif

Kaina ta pati manau,kaip ir tradiciniuose darželiuose, jei neklystu paskutinį mėn. mokėjom apie 125 lt

Cia jus kalbat apie Jurbarka? mirksiukas.gif Nezinojau, kad toks yra g.gif
Atsakyti
Taip Jurbarke, prie Naujamiesčio mokyklos. Bet va bėda, blink.gif vaikų mažai, laukia "krepšelius " kada suformuos ir vaikų skaičius padidės, tad laikinai sustabdė... mėnesiui kokiam
Net nežinau, gal ieškot kitų išeičių g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2011 01 04, 10:24)
Taip Jurbarke, prie Naujamiesčio mokyklos. Bet va bėda,  blink.gif vaikų mažai, laukia "krepšelius " kada suformuos ir vaikų skaičius padidės, tad laikinai sustabdė... mėnesiui kokiam
Net nežinau, gal ieškot kitų išeičių  g.gif

Tai siuo metu jis neveikia ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena30 @ 2011 01 04, 11:21)
Tai siuo metu jis neveikia ar kaip? g.gif


renka vaikus...
Jei kartais norėtumėt - užsiregistruokite
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2011 01 04, 12:40)
renka vaikus...
Jei kartais norėtumėt - užsiregistruokite

Supratau, reikes pagalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
aišku reikėtų pasitikslinti ir man, kaip ten su ugdymo programomis...
bo taip ir iki galo nesupratau ką jie veikė.
keletą piešinių mačiau... daugiau nerodė.
aišku ir mes dažnai nelankėm
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2011 01 04, 15:23)
aišku reikėtų pasitikslinti ir man, kaip ten su ugdymo programomis...
bo taip ir iki galo nesupratau ką jie veikė.
keletą piešinių mačiau... daugiau nerodė.
aišku ir mes dažnai nelankėm

Kaip ka suzinosite del ugdymo, parasykite. Tikrai domina kaip ten kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Pala pala. čia tas kur prie Naujamiesčio vidurinės mokyklos yra? tai kad norėjo pažystami vesti bet sakė kaina virš 300 g.gif man tai brangu blush2.gif mes paprastam darželyje kaip daugiavaikė šeima mokame 50 proc ax.gif jeigu išliktų tas pats tai mielu noru prisijungtume mirksiukas.gif

Kas dėl Nykštuko. Kurioje čia grupėje? Kas auklėtojos? Vaiko nenorą į darželį galima pateisinti tuo kad pasikeitimai, sunku adsaptuotis. bet jeigu eina nuo rugsėjo o dabar sausis tai jau adaptacinis laikotarpis turėjo praeiti g.gif

Viena auklėtoja taip pat esu stipriai nusivylusi unsure.gif Nu kad gnybtų ar muštų dar nesiskundė bet kas liečia vaikų priežiūrą tai verkti norisi kalbant unsure.gif
Atsakyti
Nikte, o kada tu klausei?
Mes ten mokėjome po 110 lt
Bet pabėgome, nes neaišku kada atidarys...
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2011 01 18, 16:32)
Nikte, o kada tu klausei?
Mes ten mokėjome po 110 lt
Bet pabėgome, nes neaišku kada atidarys...

Šiandien kaip tik kalbėjau su viena mergina kuri pernai vedė savo dukrytę, tai sakė mėnesiui po 250 kažkas kainavo. Va ir buhalterė vedė du savo vaikus tai už abu apie 500 mokėjo. Su abiem kalbėjau šiandien. Nu jeigu kaina kaip valstybiniam daržely tai tvarkoj, bet jeigu tokia tai man per brangu šiai dienai blush2.gif

Atsakyti
Nikte, čia nelabai tema diskutuot apie tai... bet manau,kad mamoms ilgai auginančioms savo vaikus - būtent savanorystė pagal savo pomėgius ir žinias, arba tiesiog... turint net ir 1 val. per savaitę - galimybė atsipūsti ,pailsėti bei gauti jėgų ir kt. dalykų...
Atsakyti