Įkraunama...
Įkraunama...

Linų sėmenų aliejus

Gavau šviežio ekologiško linų sėmenų aliejaus ax.gif Kur jį sunaudoti? Kol kas pilu tik į burokėlių sriubą, užpilam raugintus kopūstus ir pan. Kiek žinau jis greitai genda, tad reikėtų daugiau idėjų kaip jį naudoti ax.gif
Atsakyti
Aš kartais dukrai jo į košę pilu, ar jame kepu blynus, kiaušinienę, duoną, bet man ir vyrui jis nelabai skanus, keičia maisto skonį, tai nevartojam, o dukra nesipriešina ir žinau, kad jame sveika kept, tai jai ir gaminu.
Atsakyti
man semenu aliejus labai skanu ant silkutes su svoguniukais uzpiltas. o kad labai greit neapkarstu reikia laikyt alieju saldymo kameroj. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2006 08 21, 20:47)
Aš kartais dukrai jo į košę pilu, ar jame kepu blynus, kiaušinienę, duoną, bet man ir vyrui jis nelabai skanus, keičia maisto skonį, tai nevartojam, o dukra nesipriešina ir žinau, kad jame sveika kept, tai jai ir gaminu.


vaikas mano irgi noriai valgo košes su šituo aliejum 4u.gif
QUOTE(kutvela @ 2006 08 22, 10:23)
*man semenu aliejus labai skanu ant silkutes su svoguniukais uzpiltas. o
*kad labai greit neapkarstu reikia laikyt alieju saldymo kameroj. 4u.gif smile.gif

*bandysiu pilt šiandien, žiūrėsim kas gausis
* blink.gif geras, nežinojau 4u.gif
Atsakyti
Geriausiai tiesiog gryną gerti po šaukštą tris kartus per dieną. Labai daug vitaminų turi. Ir plaukams kaukės labai geros.
Neperseniausiai žiūrėjau laidą apie šinšilų augintojus. Jie augina šinšilas kailiniams, tai sakė, jog jų šinšilų kailis labai gyriamas ir gerai superkamas, o dėl to labai prisideda sėmenų aliejus.
Jei per dieną gert po daugiau šaukštų, tai išvaro akmenis iš inkstų ir dar daugybę gėrio sėmenų aliejus daro. Pasidomėkit konkrečiau kiek nuo kokios ligos vartot.
Atsakyti
Mes ji irgi naudojam.Bet ji rekomenduojama vartoti tik saltiems patiekalams, kepti negerai su juo.
As su juo dazniausiai darau uzpila salotoms( su citrinos sultimis ir prieskoniais), vyras geria po sauksta ji viena...Siaip labai sveika zmonems , turintiems skrandzio problemu, be to Omega 3 riebalu rugsties didelis kiekis(kaip zuvu taukuose) ir gausu vitaminu...
Paskutiniu metu , kadangi maitinu leliuka-tiesiog ant supjaustyto agurko ar pomidoro uzpilu... ax.gif
Atsakyti
Man irgi drauge padovanojo buteli. Gersiu sakiau po sauksta bent kasdien. Tiesa kad su jis kepimui netinka, o saltiems patiekalams taip. O vat del plauku tai nezinojau - reiks isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2006 08 31, 14:40)
Bet ji rekomenduojama  vartoti tik saltiems patiekalams, kepti negerai su juo.



Tikrai tiesa. Čia kažkas temoje rašė, kad kepa su juo - ne ne, kam švaistyti gerą ir brangų produktą mirksiukas.gif
Aš pilu į salotų užpilus vietoje alyvuogių aliejaus.
Atsakyti
Ne i tema biggrin.gif Linu semenu aliejukas labai gerai issisakojusiem plauku galiukam bigsmile.gif
Atsakyti
va cia pasiskaitykit:
http://www.linai.lt/produktai/
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 04 09, 18:21)


geras puslapis 4u.gif
Atsakyti

Man labai nepatinka aliejaus kvapas, nežinau nė ką daryti.


Atsakyti