Įkraunama...
Įkraunama...

Ko nematerialaus prašytumėt Kalėdų senio?

paprasyciau stebuklo,kad baigtusi musu su vyru kancios ir as pagaliau po tiek metu pastociau ir susilaukciau vaikelio,linkiu to paties visoms tokio likimo nuskriaustom seimoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiss1 @ 2008 11 04, 21:18)
paprasyciau stebuklo,kad baigtusi musu su vyru kancios ir as pagaliau po tiek metu pastociau ir susilaukciau vaikelio,linkiu to paties visoms tokio likimo nuskriaustom seimoms wub.gif

Gražus noras wub.gif nuoširdžiai linkiu jo išsipildymo, juk stebuklai aplanko tuos, kas jais tiki 4u.gif
O pati paprašyčiau, kad tie STEBUKLAI mus dažniau aplankytu ir suteiktu vilties wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAXIMALISTE: 04 lapkričio 2008 - 23:40
4u.gif zuikiss1 iš visos širdies tau to linkim šiemet.
Atsakyti
o as snibzdu kaledu seniui i ausi, kad pagaliau mano broliene pastotu ir atsirastu mazas bambliukas mano brolio namuose, kurio jie taip noretu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2008 11 05, 18:43)
o as snibzdu kaledu seniui i ausi, kad pagaliau mano broliene pastotu ir atsirastu mazas bambliukas mano brolio namuose, kurio jie taip noretu... wub.gif


Linkiu to labai, nes mano noras lyyyyygiai toks pat newyear.gif
Atsakyti
Visoms linkiu svajonių išsipildymo 4u.gif
O aš paprašyčiau sveikatos ax.gif
Atsakyti
Aš paprašyčiau daugiau LAIKO:
- Kad galėčiau jį skirti brangiems žmonėms (vyrui, dukrytei);
- Kad galėčiau paskaityti visas tas geras knygas, kurios susikaupė lentynoje;
- Kad galėčiau užsiimti visokiais rankdarbiais, kuriuos taip norisi išbandyti;
- Kad galėčiau ramiai be skubos bent kartą į savaitę pamirkti šiltoje vonioje;
- Kad galėčiau dar daug ką širdžiai malonaus nuveikti...
Atsakyti
Visoms trokstancioms vaikelio is paciu sirdies gelmiu linkiu jo susilaukti wub.gif Prie Kuciu stalo apie tai pagalvosiu - sako motinos maldos stipriausios, as esu triju nuostabiu dukru mama - tad tikiu kad mano malda buz isgirsta wub.gif

As noreciau ramybes sirdyje... Isgyvenam su vyru santykiu krize... ramybes ir susikalbejimo... vat ko labai reikia... verysad.gif
Atsakyti
Sveikatos savo artimiesiems ir sau....vidinės ramybės, harmonijos ir santarvės....gražios šeimos sau ir dukrytei....stiprybės....naujo svajonių darbo....ir laimės wub.gif
Atsakyti
paprasyciau to paties trecius metus is eiles ....deja ne karto Kaledu senis manes neisgirdo... o siemet dar prideciau ir dar viena nora, kad tevelio liga kiek imanoma ilgiau neprogresuotu ar bent suletetu....tik jauciu,kad neverta..... jei niekad neispilde ankstesniu noru,kodel turetu siemet ispildyti?!
gal Kaledu senelis pildo tik vaikuciu svajones ir suauguiu norams nebelieka laiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _adlim: 13 lapkričio 2008 - 22:47
Paprasyciau kad MB gryztu Kaledoms,nes be jo Kaledos butu ne Kaledos.Taip pat paprasyciau kaledu senio sniego,nes kokios Kaledos be sniego wub.gif
Atsakyti
Prasyciau tik vieno - sveikatos dukrytei soske.gif newyear.gif
Atsakyti