Įkraunama...
Įkraunama...

Tikėjimas Kalėdų Seneliu

Prisiminkim, ar ilgai tikėjot pasakom apie tikrą Kalėdų Senį  [smiley=000054.gif], ar tikėjot, kad toks iš tiesų egzistuoja?
Kada ir dėl ko, po kokio įvykio  nustojot tikėt  wink.gif?
Ar jūsų vaikai dar tiki tuo?
Ar namuose susiorganizuojat Kalėdų Senį šventėms, ar tik darželyje, mokykloje vaikai su juo susipažįsta?
Mes net suaugusiųjų baliui buvom pasitelkę vieną iš savų 'Senių šačių", faina buvo atrakcija  biggrin.gif wink.gif, vaikai mano dar tiki Kalėdų seniu, nors kažkada 'Senį šaltį"  [smiley=000054.gif] (mūsų senelį buvo kaip ir iššifravusios iš šlepečių ir balso atpažino  ;D)...
Kasmet einam į kokį tai teatralizuotą renginuką , skirtą vaikams-gerai, smagu visai šeimai  wink.gif, kol vaikai tuo seniu tiki  :smile.gif (o kada nustos tikėt-neaišku  :smile.gif)
Atsakyti
Iki kiek metų tikėjau Kalėdų seneliu tai pasakyt negaliu - nepamenu, bet iki šiol atsimenu, kad į namus ateidavo ir aš labai mikliai eilėraštukus deklamuodavau, kad dovanų gaut. Kas jis toks buvo neišsiaiškinau ar kaimynas, ar koks šeimos draugas. Pamenu su broliu maži gaudėm snieguolę, kad gi išsiaiškint kas tokia, bet greita pasitaikė, vaikėmės po laiptinę  ;D, nuo to laiko, atrodo, ir nebeateina  ;D
O šiaip Kalėdos tikrai toks stebuklų metas, taip graudžiai gera ant dūšios pasidaro, kai pamatai pirmuosius papuošimus parduotuvėse, išgirsti skambant varpelį...arba net ir pabodusias, bet kalėdines, reklamas per teliką smile.gif Kiekvienais metais taip gera išgirst per radiją "Last Christmas" smile.gif Smagus tas visas šumulys ir tiek daug gerų emocijų suteikia.
Šios Kalėdos bus pirmos mano vaikiukui, šiais metais dar turbūt jam nelabai įdomu bus pasakojimai apie kalėdų senelį, bet kitais metais tai jau pasakosiu, kaip jis leidžias kaminais wink.gif

O jūsų darbovietės darbuotojų vaikams nedaro vaikučiams Naujametinių eglučių, kaip kad seniau tikrai būdavo su seniais šalčiais, dovanėlėmis, vaidinimais?
Atsakyti
Mamos, o kaip aiskinat vaikams apie Kaledu Senio "kieki"?
Turiu omeny, kad dabar visur ir ant visko reikia nereikia yra tie seneliai. Kai mieste vaiksto daug seniu, tai mes dar sukames tokiais paaiskinimais, kad Kaledu Senis visko nespeja, uz tai cia jo padejejai. Bet kai ant visu reklamu, metomu i pasto dezute, buna seneliai, jau nebezinom kaip ir ka aiskinti ??? Vaikis tu reklamu neleidzia ismesti, be to isivaizduoja, kad viskas, ka ten reklamuoja, yra Kaledu senelio dovanos, ir t. t., ir t. t.
Atsakyti
O KLAUSYKIT, GAL DAR ATSIMENAT, KUO DARŽELYJE PER KALĖDAS BŪDAVOT, KĄ VAIDINDAVOT ???
AŠ KAŽKODĖL ATSIMENU TIK 1 METŲ KALĖDAS, ŽINAU, KAD SIUVOM PAS SIUVĖJĄ SALOTINĘ SUKNELĘ, BET KUO BUVAU-NEPAMENU  :smile.gif KAŽIN, AR IR MANO VAIKAMS VISKAS TIK TAM KARTUI  :smile.gif, TAIP NORĖČIAU, KAD ĮSIMINTŲ ILGESNIAM LAIKUI  :smile.gif
Atsakyti
Nu, nea, lengvute, pamenu visas savo vaikystės eglutes. Gaila tik , kad kasmet tekdavo snaige būti- po šiai dienai pamenu, kaip močiutė iš baltų užuolaidų pasiūdavo pačia nuostabiausią princesišką suknytę, pakraščius blizgučiais apkantuodavo. O tėčio pareiga būdavo sukonstruoti snaigišką karūną. Tiesa, kartą teko būti usnimi, tai visa giminė galvą suko, kaip čia tą ūsnies kostiumą pasiūti ;D Ko gero karnavalinis rūbas vaikui labai svarbu, bet kai dabar tokį gali nusipirkti supermarkete, tai ką aš žinau, gal jau ir nebeprisimins taip spalvingai...
Atsakyti
Gosh, parasyk ir man Kaledu senelio adresa wink.gif , labai noriu vietoj vaikio issiusti, tik nezinau rolleyes.gif sad.gif . Nes nebeveikia nuoroda i sena foruma sad.gif.


P.s. internetini laiska galite rasyti siuo adresu.
Atsakyti
O kaip paaiškinti vaikams, kad ir mėlynu ar geltonu apdaru apsirengęs senis yra "tikras" rolleyes.gif biggrin.gif , jie mano, kad tikri-tik raudonai apsirengę laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2003 12 10, 09:35)
O kaip paaiškinti vaikams, kad ir mėlynu ar geltonu apdaru apsirengęs senis yra "tikras" rolleyes.gif biggrin.gif , jie mano, kad tikri-tik raudonai apsirengę laugh.gif

biggrin.gif Tai, kad ir man taip atrodo wink.gif Kitaip nuspalvoto nepripažįstu biggrin.gif Kad ir mūsų nacionalinis lietuvių Kalėdų Senelis, kažkokią iš įvairių spalvų lopų dublionkę apsirengęs... blink.gif hmmm nu kad senis tai tikrai, bet kad kalėdų, tai neee. Man irgi turi būt storas, raudonas, ilga balta barzda rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
O maniskei tikras tik tas kur namo dovanas atnesa ir padeda po eglute niekam nematant, o visi kiti tik padejejai. Jau buvo iskiles toks klausimas ar yra kaledu senis, bet kadangi liepiau paciai nuspresti, pagalvoji kad yra, bet ateina tik pas tuos, kurie juo tiki. Issisprende visos problemos.
Atsakyti
vakarykštis senis pas dukrą mokykloje buvo violetinės spavos kostiumu rolleyes.gif , vat dabar, po karnavalo darželyje ir pobūvio su darboviete pradedu jausti artėjant šventes tongue.gif
Atsakyti
newyear.gif Mes buvom uzvakar issikviete "tikra"Seni Salti i namus,nu fantastiskas Senelis,beveik 1.5val su vaikais zaide,dainavo,soko,labai visiems patiko...... clap.gif Mano vaikiukas net uzmiges sauke:-Seneli!!!!! 000054.gif
Atsakyti
Iš manęs tai prasta melagė...Nors dukrai 7 metai,ir ji lygtai vis dar tiki kad yra tas Senis,bet aš kažkaip nenoriu per daug apie jį,nes žinau,kad greit ji supras,kad jo visai nėra.Ir tada nusivils.O kuo daugiau aš dabar meluosiu,tuo didesnis nusivylimas jos paskui laukia...
Na visai nekalėdiškai aš čia pamąsčiau...
Atsakyti