Įkraunama...
Įkraunama...

Teletabiai

Musu irgi teletabis geriausias draugas biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau dukrytei nupirkti miego teletabi ir iskilo klausimas-ar miego Lialia ir Pou atlieka tas pacias funkcijas, t.y. vienodai sviecia, ziovauja, dusauja ir pan.? g.gif biggrin.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.


Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano maziui 11men. esame mate keleta seriju teletabiu, labai prikauste vaiko demesi.
Tetis parnese sena brolio teletabi, tai pamatytumet kokia meile jam pasireiske blink.gif
Buciuoja dziaugiasi, tyrineja veideli. Nei vienam zaislui tokios meiles nebuvo wub.gif
Tai dabar ieskom pirkti naujo 4u.gif
Atsakyti
Nou va, prieš 13 m. vienas vaikas su teletabiais užaugo, dabar auga kitas thumbup.gif Puiku...
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2012 09 06, 13:09)
Musu irgi teletabis geriausias draugas biggrin.gif

o mūsų nesidomi visai g.gif
Atsakyti
Mazajam kelis kart buvau ijungus teletabius,taciau ne kiek nesusidomejo,yra dar nuo brolio likes ir teletabiu namas su visais rakandais ir pliusinis teletabis,bet net nepaliecia ju schmoll.gif
Atsakyti
Mano mazajam labai patinka, turim ir teletabiu, siandiena viena netiketai dovanu ranku darbo numegzta gavome rolleyes.gif kartais ir mano didysis uzmeta aki i teletabius, kai brilis ziuri biggrin.gif
Atsakyti
ir mes nusipirkom miego teletabi PO,tai kolkas zaidzia,bet ne per labaiausiai,dabar laukiam ant dienu nusipirkom sokanti.miegantis teletabis paspaudud rankyte groja muzikyte,paspaudus pilveli sviecia ir ziovauja
Atsakyti
Įdomybė ta apie teletabius, jog juos kūrusi žurnalistė (BBC berods) išėjusi iš darbo parašė straipsnį, jog TELETABIUS kūrė pagal savo haliucionacijas pavartojus narkotikų biggrin.gif
Atsakyti