Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai su kondensuotu pienu

O kur gauti nesūdytų pistacijų? mastau.gif Man reikia ne tinginiui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 05 23, 08:19)
Lauksim nuotraukyčių bigsmile.gif


pasistengsiu ideti ax.gif bet nepazadu kad greitu laiku gaminsiu... blush2.gif
labai pavojingas tas tinginiukas - pati padarau ir pati suvalgau vos ne per 1 diena doh.gif

QUOTE(Pigalica @ 2009 05 23, 08:37)
O kur gauti nesūdytų pistacijų? mastau.gif Man reikia ne tinginiui ax.gif


cia kur gyvenu tai ju pilna kokiu tik nori... ir sudytu ir nesudytu, ir su kevalais ir lukstentu, o kur rast Lt nelabai dabar galiu ir patart g.gif
nors lyg ir pamenu esu pirkusi Maximoje kazkada nesudytu, pakuotu... unsure.gif
Atsakyti
na tai kaip ten su tuo aguonų pyragų ar pavyko išsiaiškint kaip tas geris darosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frederika @ 2008 11 06, 19:09)
Sveikos!

noreciau pasulyt toki receptuka:
savaitgali bandziau, deja nenufotografavau  blush2.gif

na bet super paprastas receptas tad manau viskas bus labai aisku:

0.5 kg kokoso drozliu
1 indelis kondensuoto pieno

ingridientus sumaisyti suminkyti, gali atrodyti tu drozliu labai daug is pradziu, bet viskas susiminko ir sulimpa be problemu.
Suformuoti norimo dydzio sausainukus (as dariau rutuliukus) grazus baltuciai kaip mazos sniego gniuztes...  smile.gif

sudeti ant skardos ir sauti i orkaite apie 120-150 laipsniu  mazdaug 15 min.. reiketu stebeti kad stipriai neparustu nes tada sausainukai taps labai sausi, kieti.

Kam patinka minkstesni galima daryti didesnes formos rutuliukus, tad virsus lengvai parus o vidus bus minkstas (sultingas).

Vienu zodziu su forma ir dydziu galima zaisti..

beje pamasciau galima ivynioti kazka ir i vidu koki shokolado gabaleli ar saldainio... arba riesuta, migdola... bigsmile.gif



oje.. kaip skanu, reikia butinai gaminti bigsmile.gif
tik KLAUSIMAS vienas toks durnas.. geriau orkaites rezima nustatyti ant sildymo virsus-apacia ar virsus-apacia plius ventiliacija? blush2.gif gal ir keistas klausimas, bet kas keicia siuos rezimus mane supras, man pvz brigadeirao ant ventiliacijos neisejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 02, 10:15)

tik KLAUSIMAS vienas toks durnas.. geriau orkaites rezima nustatyti ant sildymo virsus-apacia ar virsus-apacia plius ventiliacija?  blush2.gif  gal ir keistas klausimas, bet kas keicia siuos rezimus mane supras, man pvz brigadeirao ant ventiliacijos neisejo  unsure.gif

Klausimas visai nedurnas schmoll.gif As su tokia orkaite visai nemoku naudotis doh.gif nesuprasi kada is kur reik ta karsti reguliuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 06 02, 09:15)
oje.. kaip skanu, reikia butinai gaminti  bigsmile.gif
tik KLAUSIMAS vienas toks durnas.. geriau orkaites rezima nustatyti ant sildymo virsus-apacia ar virsus-apacia plius ventiliacija?  blush2.gif  gal ir keistas klausimas, bet kas keicia siuos rezimus mane supras, man pvz brigadeirao ant ventiliacijos neisejo  unsure.gif



na klausimas labai nekvailas. Buna ir man labai daznai toks klausimas iskyla ir manau tai labai svarbu nurodyt kokiam aukstyje skarda idet ir kiek laipsniu bei su ventiliacija ar be kepamas gaminys..

prie sio receptuko galiu pasakyti tiek: ir kalbu bent jau apie mano orkaite
manoji paprastai reikia nustatyt kiek didesne temperatura nei receptuose nurodoma (matyt kaista silpniau)
jei ijungiuvejuka tai pageltas ir apskrunda kepiniai greiciau

beje cia (sitiems kokosiniams pyrageliams) labai svarbu ir dydis ir forma kuria pasirinksi.. tik galiu patart jei patinka minkstesni nieko baisaus jai vidus ir links neiskepes nes juk ten nera tokiu produktu kuriu ir taip negali nekeptu valgyti mirksiukas.gif
o jie megsti gerai iskepusius paskrudusius kepinius, kietesnius gali pakept kol gerokai pagels-parus (bet bus kietoki, turek omenyje, sunkiai kandami)

Sekmes badymuose smile.gif labai lauksim rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frederika @ 2009 06 02, 12:36)
na klausimas labai nekvailas. Buna ir man labai daznai toks klausimas iskyla ir manau tai labai svarbu nurodyt kokiam aukstyje skarda idet ir kiek laipsniu bei su ventiliacija ar be kepamas gaminys..

prie sio receptuko galiu pasakyti tiek: ir kalbu bent jau apie mano orkaite
manoji paprastai reikia nustatyt kiek didesne temperatura nei receptuose nurodoma (matyt kaista silpniau)
jei ijungiuvejuka tai pageltas ir apskrunda kepiniai greiciau

beje cia (sitiems kokosiniams pyrageliams) labai svarbu ir dydis ir forma kuria pasirinksi.. tik galiu patart jei patinka minkstesni nieko baisaus jai vidus ir links neiskepes nes juk ten nera tokiu produktu kuriu ir taip negali nekeptu valgyti  mirksiukas.gif 
o jie megsti gerai iskepusius paskrudusius kepinius, kietesnius gali pakept kol gerokai pagels-parus (bet bus kietoki, turek omenyje, sunkiai kandami)

Sekmes badymuose  smile.gif  labai lauksim rezultatu    bigsmile.gif



aciu, bandysiu eksperementuot smile.gif
Atsakyti
Mano su rududu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 23 birželio 2009 - 21:50
Sveikutės! Gal kuri žino receptą šakočio trupiniai su kondensuotu pienu? mirksiukas.gif Labai skanu thumbup.gif Norėčiau pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(krissp @ 2009 07 09, 21:23)
Sveikutės! Gal kuri žino receptą šakočio trupiniai su kondensuotu pienu? mirksiukas.gif Labai skanu thumbup.gif  Norėčiau pasidaryti.


Sveika mirksiukas.gif
Sakočio trupiniai su kondensuotu pienu? Gal turi omeny - trupiniuoti? Jei taip tai turiu 3 receptus, visi jie is SM, ir visi labai panasus, gal siek tiek produktai skiriasi. Nuotraukas nededu, nes jos ne mano, o SM kepejeliu, tai tik cituoju visus variantus:

TRUPININIS SKANĖSTAS
250 g margarino arba sviesto,
4 stiklinių miltų,
pusės šaukštelio sodos,
pusės stiklinės pieno,
druskos,
indelio kondensuoto pieno (as dejau "Rududu").

Išlydome margariną ir supilame į miltus. Sumaišome su pienu, soda ir druska. Išminkome tešlą ir gerai atšaldome, kad tešlą būtų galima tarkuoti.
1 indelį kondensuoto sutirštinto pieno verdame 1–1,5 val. Tešlą sutarkuojame ir iškepame tarkius. Atvėsintą kondensuotą pieną supilame į tarkius ir išmaišome. Paslegiame formoje.

As dar idejau sauksta kondensuoto pieno papildomai, nes kai idejau Rududu, tai vois isminkiau mase, nes Rududu gan kietas.

O jau koks skonis, man net skaniau sakyciau uz tingini.

Trupiniuotis
4 stiklinės miltų
250 g grietinės
200 g sviesto arba margarino
2 kiaušiniai
1/4 a. š. druskos
1/2 a. š. sodos

1 skardinė kondensuoto pieno

Sviestą išlydyti. Sodą sumaišyti su grietine. Visus produktus suminkyti ir padalijus porcijomis 2 valandoms įdėti į šaldiklį. Tešlą tarkuoti burokine tarka į skardą, kepti karštoje orkaitėje, kol trupiniai parus.
Pieną virinti 1 val. Šiek tiek praaušinti, sumaišyti su trupiniais, dėti į formą, šiek tiek paspausti ir dėti į šaldytuvą, kad sustingtų.

P. S. stiklinės čia paprastos, po 200 ml. tešlą šaldžiau tik valandą, bet to pakako... Kepiau iki 200º C įkaitintoje orkaitėje ~ 20 min. (gavosi dvi didelės skardos trupinių). Kepančius trupinius pamaišiau, kad tolygiai apkeptų...

III VariantasTeslai:
1 kiausinis,100 g cukraus,70 g sviesto,4 sauksteliai pieno, 0,5 saukstelio sodos,130 g miltu. as dar idedu vaniles.
Kremui:
1 ind sutirstinto pieno,200 g sviesto,150 g riesutu,kokius megstat.

Kiausini su cukrumi istrinti, sudeti suminkstinta sviesta,piena,soda ir viska gerai ismaisyti.suberti miltus,suminkyti tesla ir palaikyti saldytuve 2 val. atsaldyta tesla sumalti mesmale ir paskleidus skardoje iskepti.atsaldyti,susmulkinti.trupinius sumaisyti su kremu.mase deti i dubeni,formuojant kalneli.virsu apibarstyti aguonom.padeti saltai kad sustingtu, skanaus. As visada darau is 2 normu.nezinau ar tai trupiniuotis,receptu knygoj raso kad skruzdelynas.zinau viena-tikrai skanus.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 07 09, 23:03)
Sveika  mirksiukas.gif
Sakočio trupiniai su kondensuotu pienu? Gal turi omeny - trupiniuoti? Jei taip tai turiu 3 receptus, visi jie is SM, ir visi labai panasus, gal siek tiek produktai skiriasi. Nuotraukas nededu, nes jos ne mano, o SM kepejeliu, tai tik cituoju visus variantus:

TRUPININIS SKANĖSTAS
250 g margarino arba sviesto,
4 stiklinių miltų,
pusės šaukštelio sodos,
pusės stiklinės pieno,
druskos,
indelio kondensuoto pieno (as dejau "Rududu").

Išlydome margariną ir supilame į miltus. Sumaišome su pienu, soda ir druska. Išminkome tešlą ir gerai atšaldome, kad tešlą būtų galima tarkuoti.
1 indelį kondensuoto sutirštinto pieno verdame 1–1,5 val. Tešlą sutarkuojame ir iškepame tarkius. Atvėsintą kondensuotą pieną supilame į tarkius ir išmaišome. Paslegiame formoje.

As dar idejau sauksta kondensuoto pieno papildomai, nes kai idejau Rududu, tai vois isminkiau mase, nes Rududu gan kietas.

O jau koks skonis, man net skaniau sakyciau uz tingini.

Trupiniuotis
4 stiklinės miltų
250 g grietinės
200 g sviesto arba margarino
2 kiaušiniai
1/4 a. š. druskos
1/2 a. š. sodos

1 skardinė kondensuoto pieno

Sviestą išlydyti. Sodą sumaišyti su grietine. Visus produktus suminkyti ir padalijus porcijomis 2 valandoms įdėti į šaldiklį. Tešlą tarkuoti burokine tarka į skardą, kepti karštoje orkaitėje, kol trupiniai parus.
Pieną virinti 1 val. Šiek tiek praaušinti, sumaišyti su trupiniais, dėti į formą, šiek tiek paspausti ir dėti į šaldytuvą, kad sustingtų.

P. S. stiklinės čia paprastos, po 200 ml. tešlą šaldžiau tik valandą, bet to pakako... Kepiau iki 200º C įkaitintoje orkaitėje ~ 20 min. (gavosi dvi didelės skardos trupinių). Kepančius trupinius pamaišiau, kad tolygiai apkeptų...

III VariantasTeslai:
1 kiausinis,100 g cukraus,70 g sviesto,4 sauksteliai pieno, 0,5 saukstelio sodos,130 g miltu. as dar idedu vaniles.
Kremui:
1 ind sutirstinto pieno,200 g sviesto,150 g riesutu,kokius megstat.

Kiausini su cukrumi istrinti, sudeti suminkstinta sviesta,piena,soda ir viska gerai ismaisyti.suberti miltus,suminkyti tesla ir palaikyti saldytuve 2 val. atsaldyta tesla sumalti mesmale ir paskleidus skardoje iskepti.atsaldyti,susmulkinti.trupinius sumaisyti su kremu.mase deti i dubeni,formuojant kalneli.virsu apibarstyti aguonom.padeti saltai kad sustingtu, skanaus. As visada darau is 2 normu.nezinau ar tai trupiniuotis,receptu knygoj raso kad skruzdelynas.zinau viena-tikrai skanus.


Reikės pabandyti ir tokį.Ačiukas 4u.gif
Bet ten šakočio trupiniai sumaišyti kažkaip su grietine ir kondensuotu pienu. Kad aš žinočiau..,bet labai skanu
Atsakyti
As kaip tik turiu kondencuoto pieno bet va sausainiu,ne.Sie pyragai mano seimai ,manau ,patiks. gathering.gif
Atsakyti