Įkraunama...
Įkraunama...

skiriamės, o gal tik pauzė

QUOTE(Kotryna84 @ 2015 04 15, 21:49)
Aš vis dar sergu, dar šią savaitę darbe nebuvau. Taigi nuo penktadienio savo pagundos nemačiau ir nekalbėjom.
Bet jis man trečia diena ryte ir vakare žinutes rašo. Bet tokias nemielas  unsure.gif kad nesuprantu, kam jis rašo jas? Nesusivaldo ar dėmesio nori, save primena? Daugmaž, "oi, išgirdau, kad sergi - sveik" arba "labas rytas, linkiu greičiau pasveikt" arba "tikiuos, jau sveiksti. gero vakaro".
Jau norėjau leptelt, bet susilaikiau. Aš pakampiais vaikštau karts nuo karto, taip su juo išsikalbėt norėčiau, bet paskiau pasimiršta. Ir tada bac tokia žinutė, iš kurios joks dialogas nesivysto  doh.gif

gal tu ji uzblokuok g.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 04 09, 10:44)

Man tai tie racionalūs vyrai yra patys romantiškiausi.
saugumas su juo man yra laaabai didelė verybė.

Tikrai taip, tikras rupestis, demesys ir saugumo suteikimas yra pati didziausia romantika ir vertybe 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien darbe kolegei nesąmonę leptelėjau, bandžiau taisytis ir dar didesnę nesąmonę sukėliau... ir tada, daugmaž po valandos mąstymo, visas gyvenimas sugriuvo. Dar tooookio ilgo panikos priepuolio nesu turėjus doh.gif
Tiesiog pamačiau, kad aš taip įsisiurbus į savo santykių narpliojimą buvau, ir jau seniai seniai, periodais prieš meilužį taip buvo, ir dabar pastaruosius porą mėnesių, aš amžinoj įtampoj... kad tiesiog nesuvokiu, kaip kalbu su aplinkiniais unsure.gif ir taip išsigandau, kad gyvenimą griaunuos.
Išsimaldavau ex meilužį susitik ir pakalbėt valandėlę. Ai, ką galiu susumuot - kad nemokėjau sukurti sveikų santykių. Atrodo, viską tik ardžiau ir provakavau. Ir vyras dėl to nutolo, ir meilužiui įsikyrėjau. Meilužis pasakė, jog džiaugias iš santykių su manimi išsivadavęs.. jam gerai, o aš tai nagas griaužiuos savo žmogų taip užėdus iki jis tiek įsisgaudina, kad net džiaugias manęs netekęs verysad.gif
Leidosi atsisveikinimui apkabint, tai įsisiurbiau ir taip širdį pervėrė mintis, kad gal kitam gyvenime mūsų sielos vėl susitiks ir būs sąmoningesnės, o dabar sudiev jau viskam.


Ir viskas viskas greičiausiai remiasi į vieną - į mano ir mano mamos santykius. Man taip trūko jos meilės ir dabar reikalauju ją man duoti iš mylymų vyrų. Bet juk niekas daugiau be mamos man motiniškos meilės neduos. Dabar jau reikia pačiai sau mama mokytis būti. Ir dukrą auginu, jai juk irgi mamos reikia... Kaip viso to išmokti?


Ir dabar jau aišku aiškiausiai, kad reik skirtis ir koncentruotis tik į save ir vaikus, kokie dar santykių lopymai, kai pirmiausia aš suklypus visa verysad.gif
Atsakyti
o gal su sutuoktiniu pasikalbek. paaiskink jam kaip jautiesi ir del ko. paprasyk pagalbos. juk jis tavo vyras, judu varge ir dziaugsme prisieket, o ne iki pirmos problemos uzklups. nueikit pas psichologa kartu
Atsakyti
kai pasimeti tarp vyru, reikia mesti juos visus ir pagyventi vienai...
Atsakyti
QUOTE(Le Murka @ 2015 04 09, 08:19)
tu esi jo vaistas nuo nelaimingos meiles. kai pasveiks, nebereiks jam vaistu. irtai reiskia kad taves nebereiks. nemyli jis taves is tikro.
as tavo vietoj jauciu kito darbo ieskociausi, nes taip tik pratesi savo agonija.

o vyras tai tavo keistas is tikro. turbut irgi turi kazkokia meile uz seimos ribu


drinks_cheers.gif

QUOTE(Kotryna84 @ 2015 04 09, 23:23)
mano racionalusis vyras prieš metus nusprendė, jog mes nesimylėsim, jei aš nenusiskutus kojų


blink.gif as irgi nesimyleciau su vyru, kuris nenusiskutes koju schmoll.gif

QUOTE(Kotryna84 @ 2015 04 11, 00:05)


kam tokio amziaus nesubrendusiam depresikui motera su dviem svetimom atzalom g.gif blink.gif doh.gif subrendes sveikas vyras pasvarstytu pries isiveldamas i tokius santykius, o cia...

o siaip, su kuo sugula, nuo to pastoja blink.gif biggrin.gif tikimybe 50proc., vyrai nuo tokios begt turetu, kaip nuo ugnies... ir panasu, kad bega unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2015 06 14, 19:25)

blink.gif as irgi nesimyleciau su vyru, kuris nenusiskutes koju schmoll.gif


Maniškis kojų neskuta, bet myliuosi. Galima paklausti, kam jūsų vyras skuta kojas? Sportininkas ar koks modelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotryna84 @ 2015 04 15, 20:49)
Aš vis dar sergu, dar šią savaitę darbe nebuvau. Taigi nuo penktadienio savo pagundos nemačiau ir nekalbėjom.
Bet jis man trečia diena ryte ir vakare žinutes rašo. Bet tokias nemielas  unsure.gif kad nesuprantu, kam jis rašo jas? Nesusivaldo ar dėmesio nori, save primena? Daugmaž, "oi, išgirdau, kad sergi - sveik" arba "labas rytas, linkiu greičiau pasveikt" arba "tikiuos, jau sveiksti. gero vakaro".
Jau norėjau leptelt, bet susilaikiau. Aš pakampiais vaikštau karts nuo karto, taip su juo išsikalbėt norėčiau, bet paskiau pasimiršta. Ir tada bac tokia žinutė, iš kurios joks dialogas nesivysto  doh.gif

kad jus abu nesveiki kazkokie
Atsakyti
QUOTE(mobatas @ 2015 06 14, 21:57)
kad jus abu nesveiki kazkokie

tik pritart galiu.
Tamposi vienas su kitu kaip katė su pūsle.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2015 06 14, 19:25)
drinks_cheers.gif
blink.gif as irgi nesimyleciau su vyru, kuris nenusiskutes koju schmoll.gif


Cia rimtai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 06 14, 23:32)
Cia rimtai?  doh.gif

Ten gi sarkazmas buvo smile.gif
Atsakyti
Aš tai nesimyliu, kai plauku nesikirpes buna. Sakau,anu varai i kirpykla, antraip ni ni rolleyes.gif
Atsakyti