Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai,

http://www.socmin.lt...erims-ww3g.html
Papildyta:
QUOTE(Diaaa @ 2015 04 27, 22:12)
o tai galima atbuline data pildyt? ta prasme pvz vaikas gime 2013ais kazkada, pajamos jau kelis metus is eiles nevirsyja tos 525 sumos, tai galima pildyt net ir uz 2013us kad grazintu? kazkodel maniau,kad pildoma tik pagal praitu metu pajamas esamiems metams gauti vaiko pinigus

Galima atgauti nedaugiau nei uz 12 paskutiniu menesiu.
Atsakyti
Sveikos,gal rasiu atsakymą. 4u.gif Į dekretą man liepos 15 d.,bet planuoju nuo rugpjūčio 1 d.,nes dar eisiu atostogų.Kokį laikotarpį man ims dekretui?ir ar vėliau išėjusi vistiek gausiu už 126 d.?
Atsakyti
QUOTE(Gloom @ 2015 05 06, 14:25)
Sveikos,gal rasiu atsakymą. 4u.gif Į dekretą man liepos 15 d.,bet planuoju nuo rugpjūčio 1 d.,nes dar eisiu atostogų.Kokį laikotarpį man ims dekretui?ir ar vėliau išėjusi vistiek gausiu už 126 d.?

taip, kad ir veliau iseitis, vistiek gausit 126dienas dekreto, tiesiog jei veliau i dekreta iseisit,tai veliau gausis Motinystes atostogu iseit ir tiek
Atsakyti
Esu VPA. Ismokas pasiemiau 100% per vienerius metus. Ar antrais ir treciais metais man priklausytu kazkokios ismokos ar jau nebe?
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 05 06, 20:28)
Esu VPA. Ismokas pasiemiau 100% per vienerius metus. Ar antrais ir treciais metais man priklausytu kazkokios ismokos ar jau nebe?

Is sodros ne, nebent soc.pasalpa, jeigu seimos pajamos nevirsija 102 eur/zmogui.
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2015 05 06, 14:39)
taip, kad ir veliau iseitis, vistiek gausit 126dienas dekreto, tiesiog jei veliau i dekreta iseisit,tai veliau gausis Motinystes atostogu iseit ir tiek

bet vaiko atostogos nenusikels? 4u.gif viskas lieka taip pat,tik dirbu ilgiau?
Atsakyti
QUOTE(Gloom @ 2015 05 06, 21:19)
bet vaiko atostogos nenusikels? 4u.gif viskas lieka taip pat,tik dirbu ilgiau?

nenusikels,tik iseisit i jas truputi veliau
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 05 06, 20:52)
Is sodros ne, nebent soc.pasalpa, jeigu seimos pajamos nevirsija 102 eur/zmogui.



Aciu. Jau maniau, kazka prazioplinau, kazkokius vaiko pinigus ar dar ka.

Bet jei ir tie vaiko pinigai nuo seimos pajamu priklauso, tada aisku, negautume, nes virsijame ta riba.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 05 06, 20:52)
Is sodros ne, nebent soc.pasalpa, jeigu seimos pajamos nevirsija 102 eur/zmogui.

o jus cia apie vaiko pinigus kalbat?
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2015 05 07, 14:04)
o jus cia apie vaiko pinigus kalbat?

Apie soc.pasalpa.
Papildyta:
QUOTE(Airona @ 2015 05 07, 13:43)
Aciu. Jau maniau, kazka prazioplinau, kazkokius vaiko pinigus ar dar ka.

Bet jei ir tie vaiko pinigai nuo seimos pajamu priklauso, tada aisku, negautume, nes virsijame ta riba.

As cia apie soc.pasalpa kalbejau, o ne apie vaiko pinigus, nors ir vaiko pinigai priklauso nuo pajamu, tik jiems paskaiciuoti ar priklauso imamos paskutiniu metu pajamas arba paskutiniu 12 men. pajamas, zmogui turi nevirsiti 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 05 07, 14:46)
Apie soc.pasalpa.
Papildyta:

As cia apie soc.pasalpa kalbejau, o ne apie vaiko pinigus, nors ir vaiko pinigai priklauso nuo pajamu, tik jiems paskaiciuoti ar priklauso imamos paskutiniu metu pajamas arba paskutiniu 12 men. pajamas, zmogui turi nevirsiti 525 lt.



Aciu aciu. Prazioplinus buciau 100%! Nes tik dabar pagalvojau, gal man priklauso kokios nors ismokos. O jau vaikui 1,9 m.!

Aciu, kad nurodet tas sumas, virsijam jas, tai vadinasi, nepriklauso jokie pinigai mums. Ramiau, nes kitaip tai ne tas zodis, kaip buciau susinervinus!
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 04 27, 22:27)
http://www.socmin.lt...erims-ww3g.html
Papildyta:

Galima atgauti nedaugiau nei uz 12 paskutiniu menesiu.

o vaikui jei 5 m tai jam ir priklauso dar 15 euru?
o man kad zinociau ar pajamos nevirsija tai deklaracijoj paziuret gautas pajamas ir is ju atimt isskaiciuota pajamu suma padalint is 12 men ir padalint is asmenu skaiciaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paulyna: 12 gegužės 2015 - 11:32