Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio vaikai

QUOTE(AgSlan @ 2015 09 15, 21:15)
Sveikos 4u.gif
Mus ir vėl paguldė į ligoninę tirtis dėl alergijos verysad.gif  šiandien tik pirma diena o aš jau taip noriu namo, taip pavargau, nors galvojau kaip tik pailsėsiu nuo namų ruošos, nuo vyro  biggrin.gif  nu neįsivaizduoju ką veikt su mažium tokioj mažoj palatėlėj, vietos nėra, visos lovos lovytės ir spintelės geležinės, o M nu toks hiperaktyvus čia, tik spėk gaudyt, jam taip viskas įdomu, taip norisi viską apčiupinėt. Visa laimė, kad mes vieni palatoj, nes aš važiuodama  labiausiai bijojau  kad gulėsim ne vieni.

kas per alergija?kaip pasireiskia?
Atsakyti
Sveikos mamytes, atsiprašau kad truputį ne į temą ax.gif Noriu pasiteirauti, gal yra Jūsų tarpe vilniečių mamyčių, kurios savo mažiukus maitina APTAMIL mišinukais? Su vaukučių maitinim u tai nėra susiję, bet man labai praverstų tų mišinukų tuščios dėžutės smile.gif Taigi ieškau mamytės, kuri galėtų pasandėliuoti man (reikėtų gal kokių 10 vnt.) ir padovanoti ar už simbolinį mokestį parduoti tas dėžutes blush2.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgSlan @ 2015 09 15, 21:15)
Sveikos 4u.gif
Mus ir vėl paguldė į ligoninę tirtis dėl alergijos verysad.gif  šiandien tik pirma diena o aš jau taip noriu namo, taip pavargau, nors galvojau kaip tik pailsėsiu nuo namų ruošos, nuo vyro  biggrin.gif  nu neįsivaizduoju ką veikt su mažium tokioj mažoj palatėlėj, vietos nėra, visos lovos lovytės ir spintelės geležinės, o M nu toks hiperaktyvus čia, tik spėk gaudyt, jam taip viskas įdomu, taip norisi viską apčiupinėt. Visa laimė, kad mes vieni palatoj, nes aš važiuodama  labiausiai bijojau  kad gulėsim ne vieni.



Vaje, kaip nefaina. O kiek laiko reikės būti ten? Įsivaizduoju kaip sunku su mažiuku, kai mažai vietos. Mes kai pas tėvus buvom, tai irgi tik vienam kambary glaudėmes, nes kitam gėlės, kitur laiptinė trukdė. Sveikite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2015 09 15, 21:02)
kas per alergija?kaip pasireiskia?


alergija daugeliui maisto, o pasireiškia bėrimais.

mes nuo vakar jau namie. Paskyrė mum kompensuojamą neocate mišinį, kadangi netoleruojam laktozės ir pasirodo nuo mūsų seno mišinio, valgėm Friso pep, tikriausiai sutriko žarnino veikla ir dėl to taip blogai valgėm košes.
Nors ten ir pailsėjau nes M miegojo ten geriau nei namie, bet vistiek namie taip gera thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.
Ar jusu vaikai musasi? Manoji tai labai megsta trankytis rankomis ir kandziotis.visad stebedavau kaip vaikai taip daro.o vat pacios dabar.ir nieks juk nemoke.
Atsakyti
Manoji mušeika. Irgi galvoju iš kur čia? Nes ji vienintelis juk vaikas namuose, suprantu, kai daugiau chebros namie būna, tai pasipuša vaikai. Dar kai valgo ir nebenori, pradeda su ranką duot per šaukštą smile.gif
Atsakyti
Mušasi mušasi, būna dar, kai glaudžiasi įkanda į petį. Per šaukštą tvoja, o jei bando darinet spinteles ir jų dureles prispaudžiu, prasideda pyktis - trankosi, laužiasi į vidų, spiegia. Žaidė su vyresne mergaite, tai iš jos rankų žaislą plėšte išplėšė, apstumdė vaiką.....Nepasižymi mano vaikas ramiu charakteriu. Anksčiau sakydavau, kad parduotuvėj ant žemės krenta blogai auklėjami vaikai, dabar tyliu, nes matau savo mergaitėje šią perspektyvą.
Atsakyti
Aš iš vis apie vaiko auklėjimą tyliu ir niekam nieko nesakau. Nes žiūriu, kad mano auga tokia tėvų šokdintoja rolleyes.gif Ir tikrai bus baisu eiti į parduotuvę su ja lotuliukas.gif

Mamos, aš persikėliau į gruodžio temą, ateikit ir Jūs, lapkritukų tema labai lėtai juda, niekas nebeužsuka, o ten veiksmo dar yra smile.gif O ir kalbos juk ne tik apie vaikus
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 10 10, 14:34)
Aš iš vis apie vaiko auklėjimą tyliu ir niekam nieko nesakau. Nes žiūriu, kad mano auga tokia tėvų šokdintoja  rolleyes.gif  Ir tikrai bus baisu eiti į parduotuvę su ja  lotuliukas.gif

Mamos, aš persikėliau į gruodžio temą, ateikit ir Jūs, lapkritukų tema labai lėtai juda, niekas nebeužsuka, o ten veiksmo dar yra smile.gif O ir kalbos juk ne tik apie vaikus

As irgi jau tyliu nes baisu ir man.tokia matos bus ne kukli.jei negauna ko isterija iskart bet jau as nepasiduodu.jeo rekia ko negavus riecias ir krenta ant zemes.as ja palieku trumpam.pamato kad niekas nekreipia demesio.liaunasi.
Baiges MP era pas mus.labai lengvai pasibaige.kai pradejo anktimis nebesikelti taip dinginejo pienukas po biski.perejom prie pienuko.misinuko nedaviau.gydytoja patare jei nuo pieno nepasireiskia jokiu blogumu galima duoti.tai va.mano tikslas buvo metai bet 10.5 men irgi nera blogai.
Pasidalinkit ka valgo vaikuciai.
Atsakyti
Buvau kažkada pagalvojusi ar dar dažnai traukiesi pieną smile.gif Aš irgi norėjau metus maitinti, bet pavyko tik 8,5mėn. Bet ir tai savimi patenkinta, aš stengiausi, dariau kiek sugebėjau. Žinoma, kitai tie mano gabumai gal tik juokai atrodys.
Aš darau košes su karvės pienu, buvau nusipirkusi ryžių pieno, bet niekas neišėjo iš jo man. Tai į žalius kokteilius susipyliau.

Su valgymu situacija pagerėjusi, todėl jau valgo nemažai ką: žuvį, avižas, grikius, manus, moliugų sriubos nuo bendro stalo, kažkada kepiau orkaitęje šlauneles, tai jai patiko. Tai pat troškiniai nuo bendro stalo. Ragavo kiaušinio trynį, patiko. Varškės kartais su bananu duodu, sausainį kartais. Savaitgalį galvoju iškepti varškės pyragą, gal patiks smile.gif

arfinejos mergytė tuoj pirmajį gimtadienį švęs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akari: 14 spalio 2015 - 12:05
Laba diena, mamukai!
Seniai cia bebuvau. Lyg ir nieko ypatingo neveikiu dienomis, bet tas laikas taip greitai lekia! Tikrai, tuoj musu mazyliams metukai bus.
Kaip pavydziu Kristute86 del lengvo nujunkymo. O naktimis dar keliasi vaikiukas ar jau nebe?
Pas mus naktys siaip sau. Daug budineja. Uzmiega kokia 22 val, tada po pusvalandzio atsikelia verkdama. Uzmigdau vel, tada gali valanda ar kelias miegot. Bet paskui kas valanda - pusvalandi budineja. Dar gauna papuko naktimis ir pries miega. Bet kaip ta nakties miega pagerinti, neismanau.
Sveikatos visiems vaikiukams!
Atsakyti
Nesitiki ir man kad jau tuoj gimtadienius svesim.tuoj vaiksciot prades.o gal kazkieno jau vaiksto.kaip fb verda kalbos?
Tylia zinok naktys tapo daug geresnes nustojus maitint.mum kaip ir jum buvo neramios.uzmigdavo tik su krutine.nakti irgi tik su krutine apsiramindavo.pradejau naktim duot vandenuka po biski.taip atsikratem naktinio maitinimo ir vakarini maitibima pakeite buteliukas pienuko.taip ir baiges.nakti miega gerai.paniuksi jei tutis iskrenta ar seip.net nebesikeliu nes paniuksi ir uzmiega.
Atsakyti