Įkraunama...
Įkraunama...

2015metu svociutes- pratesimas

LAba diena, o iš kur Jūs gavote pėdutes? patys piešėte?


QUOTE(eglejk @ 2015 06 27, 09:35)
Tikrai viskas praejo labai smagiai, bet, gaila, kad greitai smile.gif Nors ir pirmas kartas buvo, bet su mielu noru pirsliauciau dar karta smile.gif

O cia is scenarijaus nukopinau antros dienos ryto pradzia smile.gif

Nakties aptarimas

Aš: Laba diena, mieli jaunavedžiai ir svečiai.
Visi tikriausiai pastebėjome, kad labai greitai prabėgo ši naktis, kuri buvo ypatinga visiems čia susirinkusiems. Regis, šią naktį ir žvaigždės ryškiau švietė, ir oras buvo pilnas įtampos, grožio ir meilės.
Tačiau šiąnakt piršlys pusė nakties su manim nemiegojo, labai jau norėjo savo pareigą atlikti ir  nuotaką pamokyti meilės meno, bet deja deja, rado užrakintas duris. Tai jis nusprendė nors užfiksuoti tai ką matė. Dabar visiems ir parodysim, kas už durų vyko, ką pro rakto skylutę pavyko užfiksuoti.

(rodoma pirmoji nuotrauka, pedos vienos šalia kitų)
Na štai, tamsu, bet galima įžiūrėti dvi mažesnes kojas, mes manome, kad tai mūsų jaunosios ir dvi didesnes – jaunikio. Abu guli šalia vienas kito, ramiai.

(rodoma antra nuotrauka, didele peda, maza peda, didele, maza)
Atrodo, nebe taip ramiai vienas iš jaunūjų guli, lyg ir vietos jam nebeužtenka…

(rodoma trečia nuotrauka, dideles tarp mazu atvirksciai)
O čia jau šis tas vyksta….

(rodoma ketvirta nuotrauka, vel vienos salia kitu)
Na štai, jaunieji abu vėl ramiai guli.
Sūris

Aš: Tai taip naktinėjo mano piršlelis, o aš po šios nakties radau sūrį, jaunūjų suspaustą. Nagi pažiūrėkim…  koks nemažas ir su priedais, pasistengėt mielieji, pasistengėt. Kaip suspaudėt jau matom, o dabar parodykit kaip pjaustyti mokat.
(pjausto sūrį ir dalina svečiams)

Atsakyti
QUOTE(kvxiux @ 2015 07 02, 14:58)
LAba diena, o iš kur Jūs gavote pėdutes? patys piešėte?

as turiu pedutes,jei reikia - rasykit el.pasta atsiusiu:)
Papildyta:
QUOTE(Audrulle @ 2015 07 02, 12:02)
5 temute, 10 puslapis smile.gif Visas pilnas tekstas smile.gif

pasirodysiu blondine, bet nerandu as tos 5 temutes:))
Atsakyti
QUOTE(JolantaDen @ 2015 07 02, 12:24)
as turiu pedutes,jei reikia - rasykit el.pasta atsiusiu:)
Papildyta:

pasirodysiu blondine, bet nerandu as tos 5 temutes:))

Bandau nukopijuoti linka http://www.supermama...?...9186&st=108
Jei nepavyks rasykit, tada vakare kai busiu namie atsiusiu.
Atsakyti
O aš labai rekonduoju perskaityti 7 temą, ypač nuo kokio 20 [CODE]sl., labai daug naudingos info radau, daug pasisakymų su smulkiais scenarijų aprašymais po šventės.
Atsakyti
o man dabar didelis klausimas ką rengtis į vyro brolio vestuves doh.gif jei nespėsiu kostiumo pasisiųt (ne visas dalis randu, kurių reikia), tai kokia suknę dėtis... ten bus kaip suprantų didelė šventė tai reikia kažko gražaus... o vestuvėms beveik viską turiu.pas kaimyną tik niekaip nenueinu etikečių ir užrašų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2015 07 02, 16:14)
Bandau nukopijuoti linka http://www.supermama...?...9186&st=108
Jei nepavyks rasykit, tada vakare kai busiu namie atsiusiu.

aciu wink.gif
Atsakyti
sveikos, svočiutės.
Labai džiaugiuosi, kad yra šios temos pratęsimas. Manęs taip pat laukia piršlienės dalia blush2.gif . Perskaičiau visas ankstesnes buvusias temas. Labai daug pasisėmiau idėjų thumbup.gif . Jau beveik viską turiu susiruošusi, tik vieno trūksta: reikalingi popieriniai medalių maketai, niekur neradau. Būkit geros padėkit, labai prašau. Gal kuri nors turit, gal galit atsiųsti į el. paštą: svirna@gmail.com. arba reikalingas slaptažodis prisijungti prie svočiučių pašto, gal ten rasiu. Iš anksto dėkoju,,,
Atsakyti
QUOTE(svirna @ 2015 07 02, 22:18)
sveikos, svočiutės.
Labai džiaugiuosi, kad yra šios temos pratęsimas. Manęs taip pat laukia piršlienės dalia blush2.gif . Perskaičiau visas ankstesnes buvusias temas. Labai daug pasisėmiau idėjų  thumbup.gif . Jau beveik viską turiu susiruošusi, tik vieno trūksta: reikalingi popieriniai medalių maketai, niekur neradau. Būkit geros padėkit, labai prašau. Gal kuri nors turit, gal galit atsiųsti į el. paštą: svirna@gmail.com. arba reikalingas slaptažodis prisijungti prie svočiučių pašto, gal ten rasiu. Iš anksto dėkoju,,,

issiunciau jums i el,pasta wink.gif
Papildyta:
QUOTE(JolantaDen @ 2015 07 03, 01:04)
issiunciau jums i el,pasta wink.gif

susimaisiau, maniau kad komendantu maketo praset,tai nusiunciau jums juos:)))o tu kuriu jums reikia ir as ieskau :/ jeigu kas turetu medaliu maketuka jei nesunku ir man atsisukite,aciu
alante86@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolantaDen: 03 liepos 2015 - 00:07
va ka atradau,ir tikrai nupirksiu prie dovanos jauniesiams kad nepamirstu visu vestuviu metiniu:))
http://www.tarpgeliu...vine-zvake.html
Atsakyti
Na ka, viskas jau dezutese ir keliauja i sventes vieta smile.gif Tikiuosi neistirpsim rytoj...
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2015 07 03, 19:49)
Na ka, viskas jau dezutese ir keliauja i sventes vieta smile.gif Tikiuosi neistirpsim rytoj...

Didziausios sekmes;)lauksim pasakojimo kaip viskas pasiseke;)
Atsakyti
labas vakaras o galbut turit kokiu nors idomesniu ideju kaip issipirkti stala svociutei ?smile.gif nes sake jaunieji kad bus uzsestas tai noriu kazko kitaip smile.gif mano emeilas milda.bliudziute@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildos_e: 06 liepos 2015 - 21:28