Įkraunama...
Įkraunama...

Euro įvedimas

Apklausa: Ar esate patenkintos euro įvedimu? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sena tema
Diskutuojame apie euro įvedimą Lietuvoje ir aplamai Europos Sąjungą.
Atsakyti
geriau diskutuokit protingai, ne aplamai biggrin.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=68373300
Kodėl pas mus nebus taip gerai kaip kitur rolleyes.gif Negaminate, liaudis cool.gif
Atsakyti
Paskaičiau ankstesnę diskusiją ir toks klausimas iškilo...
rolleyes.gif

QUOTE(Monteverte @ 2015 07 08, 23:24)
Dabar esu kitoje barikadų pusėje ir pati įdarbinu žmones.


Tai kiek mokate savo valytojai? rolleyes.gif
Atsakyti
Sklando juokelis apie tai, kad M.Šalčiūtė buvo teisi, nusakydama euro ir lito santykį. Tada iš jos visi juokėsi piktai, o ji beveik atspėjo biggrin.gif



Kalbant apie tai, kas bus po euro įvedimo, tai mane stebina žmonės iki šiol sakantys sumas litais blink.gif Ignoruoja naują valiutą ar kaip suprasti. SM forume irgi randu - rašo litais kainas ir sumas g.gif


Pati prie euro apsipratau jau, bet sunku spontaniškai paskaičiuot santykius euro su doleriu ar svaru.
Atsakyti
man litais geriau. Ir sakau dažnai litais. Svetimas labai dar euras.
Apskritai, tiesiog slysta iš rankų eurai, ko nebuvo su litu (čia išlaidų prasme).
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 08 26, 08:28)

Kalbant apie tai, kas bus po euro įvedimo, tai mane stebina žmonės iki šiol sakantys sumas litais blink.gif  Ignoruoja naują valiutą ar kaip suprasti. SM forume irgi randu - rašo litais kainas ir sumas g.gif 
Pati prie euro apsipratau jau, bet sunku spontaniškai paskaičiuot santykius euro su doleriu ar svaru.

mano aplinkoj irgi visi kalba apie litus, tiesog lengviau tada suprast kiek kas kainavo. Itariu, kad dar ilgai pati vis perskaiciuosiu kainas i litus........
Atsakyti
O aš jau visiškai pripratus prie €, kainas litais sakau tik tuo atveju jei daiktą pirkau senai ir mokėjau už jį dar litais. O šiaip man nėra skirtumo kas kaip sako, praeis kažkiek laiko pripras visi ax.gif
Atsakyti
prie euro jau tikrai esu visiskai pripratus ir visai jis man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šopaholikė @ 2016 01 14, 19:01)
prie euro jau tikrai esu visiskai pripratus ir visai jis man patinka  mirksiukas.gif

man taip pat labai patinka, ypač kai labai dažnai būnu ne lt, tai nėra jokių problemų ir papildomų nervų dėl valiutos, nes valiuta ta pati ir gyvenimas puikus. Tik jaučiasi grįžus lt, kad kainos gerokai didesnės neikitur tiek maistui tiek daiktam.. nors paslaugos tai pigios, kas matyt taip balansuoja tarp visko.
Atsakyti
nepripratau ir abejoju,kad kada šie pinigai man taps savais,
taip jie yra šiandien valstybinė valiuta ir esu priversta jais naudoti,
tačiau jie man liks kažkokie svetimi
paprasčiausiai jie yra nepatogūs, sunkiai įžiūrimi, greitai apsineša bei nusitri
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 03 03, 11:41)
nepripratau ir abejoju,kad kada šie pinigai man taps savais,
taip jie yra šiandien valstybinė valiuta ir esu priversta jais naudoti,
tačiau jie man liks kažkokie svetimi
paprasčiausiai jie yra nepatogūs, sunkiai įžiūrimi, greitai apsineša bei nusitri


Sunkiai iziurimi? biggrin.gif Tai kuria vieta ziurite? Akimis nors? biggrin.gif
Atsakyti