Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos

Sveikos, gal kas turi Cassandra Clare Mirtinųjų įrankių serija? Būčiau dėkinga jei kas pasidalintų 4u.gif Mano paštas wuel4ever@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Grete20110404 @ 2015 12 11, 20:09)
Sveikos mamytes. Neseku tėmos, bet turiu ganėtinai daug pdf knygų. Jei ką nors domins parašykite asmenišaki į pašta    edita.urbaniene@gmail.com    atsiųsiu.
Erotiniai romanai:
Tik rašykit tiesiai į el paštą.


Parašiau Jums smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite knygą C.L. Parker „Milijonas nepadorių paslapčių"
Mano el paštas: laikrastukai@gmail.com
Galite atsiūsti ir kokį kitą Jums patikusį romaną 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite Noros Roberts "Kraujo burtai" knyga? Buciau dekinga jei pasidalintumete 4u.gif tiutiute@gmail.com

Pati turiu keleta Noros knygu, jei domintu- pasidalinciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turi pasidalinti Anthony Doerr " Neregimoji sviesa"? Nesvarbu, lietuviskai, angliskai ar vokiskai.. buciau be galo dekinga
asiutia@yahoo.com
Atsakyti
sveikos, labai ieškau P.C. Cast, Kristin Cast nakties namų 3 knygos išrinktoji. Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Jei kam reikia, turiu pdf angliska

QUOTE(*TyTe* @ 2016 07 11, 14:59)
Sveikos, gal kas turi pasidalinti Anthony Doerr " Neregimoji sviesa"? Nesvarbu, lietuviskai, angliskai ar vokiskai.. buciau be galo dekinga
asiutia@yahoo.com

Atsakyti
Sveikos, labai ieškau Anna Todd ,,after. kai mes pasiklydom I" gal gali kas nors pasidalint? Turiu sios serijos pirmas dvi knygas, galiu atsiust jeigu kam reikia. dalianarm@gmail.com
Atsakyti
Suprantu, kad įsilieju į prašytojų būrį, bet gal kas pasidalintų Svetimšalės knygomis? Galima ir atlygintinai.
Būčiau dėkinga
renna.pastas@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2015 08 22, 19:48)
Sveikos. Ieškau elektronines knygos (formatas nesvarbu):
Lorna Byrne. Angelai man glosto plaukus. Moters ir jos angelų istorija. Prašau parašykite į AŽ jei galėtumėte padėti šiuo kls.
Aš turiu kitas dvi šios autorės knygas: Laiptai į dangų ir Vilties žinia  4u.gif
(P.S. turiu daug kitų el. knygų: Šantaramas; Laukinė moteris visą seriją be 5 knygos ir kt.)

Sveika,gal galetum man atsiusti laiptai i dangu knyga? astaliutkeviciene@gmail.com
Atsakyti
Laba diena, gal kas turite E.Maluko "Dilges" ir "Migla II". Aciu
kgproject@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriusggg: 14 rugsėjo 2016 - 19:07
Sveiki,

gal kas skubiai galit pagelbėti?

Dukrai reikia į mokyklą J.R.R. Tolkien "Hobitas. Arba ten ir atgal"

Paėmėm iš bibliotekos, liko 30 psl. perskaityti ir palikom savaitgalį kaime.
O rytoj reikia į mokyklą neštis.

Jei kas galit - atsiųskit į agne@armavista.com

Iš anksto ačiū.
Atsakyti