QUOTE(estreja28 @ 2016 09 05, 18:27)
Atradau šia temelę, nes prieš porą mėnesių šmėstelėjo galvoje mintis apie antrą vaiką, nors dar prieš tai buvau 100 procentų įsitikinusi, kad auginsiu tik vieną vaiką. Dabar nebegaliu užmigti naktimis, mane tarsi šmėkla apsėdo ši mintis. Yra tūkstanti prieš šią mintį, mudviejų su vyrų amžius, vyro nenoras turėti antrą vaiką, komplikacijos buvusios pirmojo nėštumo ir gimdymo metu, pirmas vaikas kelis mėnesius klykė beveik kiaurą parą, bijau, kad visa tai nepasikartotu, nes šiuo metu yra vaikutis ir dėmesys reikalingas ir jam. Pirmoji labai energinga ir aktyvi, nežinau kaip  su mažiuku reikės spėti paskui ją. Žinau, kad niekas man nepadės, teks suktis vienai. Su vyru esame nutolę vienas nuo kito, mus šiuo metu sieja tik vaikas, apskritai dar prieš užsimezgant  šiaip minčiai galvojau apie skyrybas. Čia tik lašelis tų prieš. Tačiau mane persekioja ta mintis, dieną ir nakti, tas vaikutis beldžiasi į šį pasaulį. Nonoriu aš jo, tačiau nesuprantu kodėl mane persekioja antro vaiko idėja, kai atmetu šią idėją pajuntu ramybę, tačiau ji grįžta vėl ir vėl. Dukrytei gruodį sueis treji, gal čia organizmo reakcija tokia, praėjus panašiam laikui po gimdymo, gal būna pasiruošęs naujam gimdymui. Man toks paaiškinimas būtų lengviausias.
Ieškau visur atsakymo ir pati suprantu, kad niekas nepatars. Taip norėtčiau, kad būtų kokia įstaigą į kurią nuėjus galėtų pasakyti gimdyti ar negimdyti smile.gif

Nieko nebus jei toks didis noras teks pirkti biggrin.gif O is tiesu tai labai keista, tokia manija, sakyciau apsedimas g.gif