Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. E. Sutkus

Perverčiau šį skyrelį ir atskiros temos apie šį daktarą nerdau. Per paiešką suradau kelias temeles, bet ten vos keli pasisakymai, konkretaus vaizdo negali susidaryt, tai gal čia pavyks susirinkti daugiau info. Parašyki, kas ką žinot gero ir blogo. Kaip į pinigėlių davimą jis reaguoja ir ar kiekvieno vizito metu jam mokat. Nu žodžiu viską, viską smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Apie gyd.E.Sutkų tikrai daug atsiliepimų ankstesniuose P.Mazylio bei Kauno gimdymo namuose puslapiuose.Kiek skaiciau-tai tik geri atsiliepimai.Mano sesuo pas ji gimde pries du metus,tai buvo labai patenkinta.Paliko ramaus ,megstancio ir ismanancio savo darba zmogaus įspudį.Kelios drauges darėsi pas ji ultragarsa.Visom tiksliai pasake lytį.Taigi gali rinktis drasiai
Atsakyti
Aš visus 3 savo vaikus gimdžiau pas tą daktarą, nu net nesitarus taip papuolė, bet jis man labai patiko, pinigėlių nedaviau iš viso, priežiūra buvo thumbup.gif , kadangi kai gimdžiau mažėlį buvo komplikacijų, tai jis tikrai ramiai ir greitai reagavo, ir viską paaiškindavo, tiesa ne man o mamai ax.gif Bet gydytojas tai jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegutė @ 2006 07 16, 22:35)
Perverčiau šį skyrelį ir atskiros temos apie šį daktarą nerdau. Per paiešką suradau kelias temeles, bet ten vos keli pasisakymai, konkretaus vaizdo negali susidaryt, tai gal čia pavyks susirinkti daugiau info. Parašyki, kas ką žinot gero ir blogo. Kaip į pinigėlių davimą jis reaguoja ir ar kiekvieno vizito metu jam mokat. Nu žodžiu viską, viską smile.gif Ačiū 4u.gif

Sveikutė,

Pas gyd. E. Sutkų buvau papuolusi atsitiktinai vieną kartą, kai mano gydytoja atostogavo. Jis man atliko echoskopiją, kai buvo 32 savaitės. Paliko tikrai malonaus, išmanančio ir dalykiško žmogaus įspūdį, labai patiko. Kažkuri rašė, kad labai tiksliai pasakė kūdikėlio lytį, tikiuosi, kad ir man pataikė biggrin.gif Tikrai pati nebijočiau pas jį gimdyti, nors vienkartinio įspūdžio gal ir mažoka.
Atsakyti
mano vyro sesuo pries 8m pas ji gimde, liko labai suzaveta, o as pas ji papuoliau su planine operacija, tik kad ne pagal planus vandenys nubego, o jis budejo tuo metu. tikrai likau labai patenkinta ir pacia operacija, ir prieziura po jos. tiesa, pas ji papuldavau ir echoskopuotis. vienakart jis mano tikrai mate, kas tam pilve sedi, dar su gydytoja pasnekejo uzuolankom, bet kad ir kiek prasiau, nesake, kas. nebuvo visiskai isitikines, o veliau kai buvau jau pasake, kad berniukas, neklydo smile.gif is gandu operos jis tik porakart buvo suklydes del lyties per savo praktika. turbut todel, kad nesako, kol nebuna pats isitikines. tik vistiek pabrezia, kad cia ne 100proc.
Atsakyti
Sveikutes,esamos ir busimos mamytestaip gydytojas jistikrai thumbup.gif visa nestuma lankiausi silainiu pol.kiek dare ultragarsu vis sake kad laukiuosi sunelio,bet visai atsitiktinai papuoliau i mazyli ultragarsui kaip tik budejo Sutkus thumbup.gif ultragarsu likau thumbup.gif patenkinta,nes poliklinikoj ytarinejo kad er mazas vandenu kiekis
Papildyta:
Sutkus is karto mane nuramino kad viskas gerai.Ir pasake kad turesiu dukryte,bet pamates kad as labai abejoju paskyre dar viena ultragarsa po 1 men ir vel patvirtino kad dukryte.Kaip atejo laikas gimdyti nepagimdziau pagulde i lig. o saremiai prasidejo kaip tik per jo budejima meldziausi kad tik nepradeciau gimdyti nes labai gedijausi gimdyti prie vyro daktaro.Bet mazyte pati nusprende prie kokio daktaro gimti.nemoku jums papasakoti kokius nuostabius prisiminimus paliko sis gimdymas kad toki visi butu tai galima butu gimdyti ir gimdyt.Dar gimdykloje gyd.paklause ko laukiam pasakiau kad saket kad dukrytes,o jis taip ramei jeigu as sakiau tai taip ir bus taip ir buvo.beje pas mane buvo pilnas atsidarymas,o galvyte nebuvo nei isistacius nei vandenys buvo nubege ir nejauciau jokiu saremiu tik labai keista jausma po pirmos 10 gydytojas ateina ir sako na ka iki 3ju pagimdysim mes su vyru tik susizvalgem aisku as pagalvojau kad jis nusisneka ir ka jus manot ne,po 2ju 23 as jau laikiau savo dukryte ant ranku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Smail, pritariu tau 100 proc. As irgi buvau ultragarse pas Sutku ir sake, kad gims dukryte ax.gif . Tai as drasiai prisipirkau roziniu drabuzeliu ir pataliuku rolleyes.gif Sis daktaras irgi visiskai pakeite mano poziuri i vyrus ginekologus ir noreciau pas ji gimdyt, tik gaila, kad atostogaus, kai mano mazoji ateis i pasauli nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle* @ 2006 08 04, 12:12)
Smail, pritariu tau 100 proc. As irgi buvau ultragarse pas Sutku ir sake, kad gims dukryte  ax.gif . Tai as drasiai prisipirkau roziniu drabuzeliu ir pataliuku  rolleyes.gif Sis daktaras irgi visiskai pakeite mano poziuri i vyrus ginekologus ir noreciau pas ji gimdyt, tik gaila, kad atostogaus, kai mano mazoji ateis i pasauli  nestuke.gif

Sveikute man irgi teko papulti pas ji dare ultragarsa irgi iskarto pasake kad turesim mergaite.Nieko pries ji neturiu bet gimdyti pas vyra tikrai nenoreciau. O seip tai Riauka irgi neblogas rolleyes.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu pas jį lankausi ir tarėmės, kad priims mano mažylį į šį pasaulį. Fainas jis man toks. thumbup.gif Mano šeimos gydytojas jį rekomendavo, nes ilgai negalėjau pasirinkti, kur čia man lankytis ir gimdyti. Jis toks malonus ir dėmesingas blush2.gif Iškarto man patiko ir daugiau nieko kito nebeieškojau ir nebeieškau. Nebaisu jam užduoti ir kvailų klausimų. rolleyes.gif Visuomet į visus atsakys. wub.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės smile.gif aš tai pat pas Sutku gimdžiau ,darė cezario pjuvi,prieš keturis metus ir labai likau patenkinta thumbup.gif .Dabar vėl nestuke.gif tai vėl galvoju pas ta gyditoja tartis gimdyt ,gal ir vėl teks operuot . Įdomu kiek dabar kainuoja susitarti su gyditoju,nes prieš 4 metus metus mokėjau 700 litu už viska ,man darė apidura.iki
Atsakyti
QUOTE(ramune27 @ 2006 10 14, 13:11)
Sveikutės mamytės  smile.gif aš tai pat pas Sutku gimdžiau ,darė cezario pjuvi,prieš keturis metus ir labai likau patenkinta thumbup.gif .Dabar vėl  nestuke.gif  tai vėl galvoju pas ta gyditoja tartis gimdyt ,gal ir vėl teks operuot . Įdomu kiek dabar kainuoja susitarti su gyditoju,nes prieš 4 metus metus mokėjau 700 litu už viska ,man darė apidura.iki

Noreciau ir as pas ji gimdyti,be turbut,kad jau nespesiu susitarti,ant dienu turiu gimdyti,o gal dar galima tartis???Nors anksciau galvojau,kad pas vyra niekada schmoll.gif,bet kai gulejau del prieslaikinio gimdymo ir prasidejo saremiai labai issigandau,kaip tik budejo Sutkus,tai mane nuramino ir pasake,kad cia tik paruosiamieji ir galiu dar 2 savaites pravaikscioti nepagimdzius,tada pagalvojau nesamone,bet jis buvo teisus biggrin.gif.Tikrai malonus zmogus ir geras gyd. wub.gif .O kiek pas ji kainuoja gimdyti,tiek kiek pas visus gyd.Mazylyje ar pas ji brangiau?
Atsakyti
QUOTE(sandryte24 @ 2006 10 14, 16:21)
Noreciau ir as pas ji gimdyti,be turbut,kad jau nespesiu susitarti,ant dienu turiu gimdyti,o gal dar galima tartis???Nors anksciau galvojau,kad pas vyra niekada  schmoll.gif,bet kai gulejau del prieslaikinio gimdymo ir prasidejo saremiai labai issigandau,kaip tik budejo Sutkus,tai mane nuramino ir pasake,kad cia tik paruosiamieji ir galiu dar 2 savaites pravaikscioti nepagimdzius,tada pagalvojau nesamone,bet jis buvo teisus biggrin.gif.Tikrai malonus zmogus ir geras gyd. wub.gif .O kiek pas ji kainuoja gimdyti,tiek kiek pas visus gyd.Mazylyje ar pas ji brangiau?

Manau drasiai gali pas ji eiti ir tartis.Kol nepagimdei-niekada nevelu.Kiek zinau jis treciadieniais nuo 12iki16 val.ziuri echoskopu.Tada nueik ir sakyk,kad nori prie jo gimdyti.Manau problemu nebus.O del pinigu,tai manau tikrai nebrangiau kaip ir pas kitus.Sekmes
Atsakyti