Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

Sveiki. Kada darau ne taip,kad man apačioj ta karamele gaunasi kieta?per kepu? Kepu 20 min ant 180 laipsnių atidengtas,po to dedu stiklinį dangtį ir kepu dar 40 min ant 160-170. Tiesa kepu įjungus ventiliatoriu🤔 gal čia klaida🤔 tiesa,kalbu apie 2 kg Šimtalapio kepima. Dekui
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2016 09 01, 12:26)
Sveiki.  Kada darau ne taip,kad man apačioj ta karamele gaunasi kieta?per kepu? Kepu 20 min ant 180 laipsnių atidengtas,po to dedu stiklinį dangtį ir kepu dar 40 min ant 160-170. Tiesa kepu įjungus ventiliatoriu🤔 gal čia klaida🤔 tiesa,kalbu apie 2 kg Šimtalapio kepima. Dekui

Tai reikia džiaugtis, kad iškepėte tobulu "padu" šimtalapį thumbup.gif Tikro šimtalapio padas yra kietas, sunkokai įpjaunamas. O visi sluoksniai turi nusivynioti iki pat aguonų. Iškepti sluoksniai turi priminti sušlapintą popierinį rankšluostį. Ir nesimatyti jokių mielinių pakilimų.
Atsakyti

Kepu šiuo metu ir aš šį skanėstą, tačiau nežinau, kaip suprasti, kad jau jis iškepė...

Atsakyti
Sveikos, kepėjėlės 4u.gif
Kepiau šimtalapį ax.gif kaip pirmas, tai visai neblogas gavosi. Tik va, nepatiko, kad aguonos labai byra, atpjovus gabaliuką. Gal yra kokie ingredientai, kurie sujungtų tas aguonas labiau , sulipintų?
Atsakyti

Sveikutės, žiauriai mėgstu šimtalapį, labai bijojau bandyti kepti, bijojau, kad nesigaus, nu ir ko bijojau tas ir  įvyko, jis nesigavo :( Nemokėjau, nežinojau kaip tampyt tą tešlą tai kočiojau, matyt nepakankamai plonai :( nesupratau ar sviestu tepti ar vieną sluoksnį ar palaukt kol apstings ir tada dar tepti, ar pilti, bet jei pilsiu sviestas nubėgs, gal cukraus per mažai barsčiau, žodžiu, klausimų milijonas.... O finale sluoksniai gavosi, bet jie žiauriai sausi :( Suvalgysim aišku, bet norisi, kad dar ir skanu būtų....

Pasiryžus bandyti dar kol pagaliau pavyks, juk aš galiu 😁

Atsakyti