Sveikos, iškart atsiprašau, jei apie tai jau buvo kalbėta,patingėjau knistis, o paieškoj lyg ir neradau blush2.gif
Pati neseniai grįžau iš ADELI , įspūdžiai tik geri! Aš važiavau jau ne pirmą kartą ir manau, dar važiuosiu - ant kojų dar neatsistojau, bet stiprų pagerėjimą jaučiu ir esu įsitikinus, kad ilgiau taip intensyviai pasiprocedūrinus įmanoma atsistot ant kojų. Nepigus malonumas (2 savaitės su apgyvendinimu, maistu, procedūrom ~4000 eur + kelionė), bet kai kalbama apie sveikatą, neskaičiuoji...
Kas ten vyksta? Tai sanatorija/gydymo centras, bet kitaip nei daugumoj sanatorijų, kuriose teko būti, ten su tavim tikrai intensyviai, individualiai užsiima. Duoda specialiai tau skirtą kostiumą mankštoms (jis kaip ir buvo sukurtas kosmonautams, kad treniruotųsi valdyti kūną nesvarumo būsenoj ar kažkas pan.) ir kasdien su tuo kostiumu intensyviai treniruojiesi po 2 valandas - su manimi per mankštas dirbdavo 3 kineziterapeutai, tai priežiūra ir dėmesys tikrai dideli. Kasdien gauni ir kitas procedūras - magneto, deguonies terapijos, logopedė, paprastas ir manualinis masažai ir t.t.
Aš ten buvau pati dėl savęs, bet mačiau labai daug tėvų su dar visai kūdikiais ir didesniais vaikais.
Gal kas yra ten buvę ar planuoja važiuoti?