Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta toliau Jos siekti?

Sveiki, yra taip, kad susipažinau su mergina, mes dažnai bendraudavom, vis susitikdavom, tikrai gerai leidom laiką. Tačiau, kai užsiminiau apie draugystę ir pasakiau, kad ji man patinka daugiau negu draugė, ji pasakė, kad dabar neieško jokių santykių. Ji sakė, kad ir aš jai visai patinku ir simpatiškas jai esu, ir nori, kad mūsų bendravimas nenutrūktų, tačiau ji nenori dabar turėti jokių įsipareigojimų. Todėl nežinau nei ką galvoti, nei ka daryti, ar verta jos toliau siekti ar tokiu pareiškimu ji leidžia suprasti, kad matau tave kaip draugą(nors to nėra pasakius)?
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę, o gal esate turėja panašią situaciją ir kaip ji išsisprendė? smile.gif
Atsakyti
Manyčiau, mergina buvo gana tiesmukiška ir aiškiai viską susakė. Kol kas nenori įsipareigoti ir tiek.
Ką galima daryti? Būti šalia, vis jai parodyti subtiliai kartas nuo karto, tik jokiu būdu ne pastoviai, kad paties jausmai nedingo, nepasikeitė ir vis dar lauki. Manau, kad jei ji pati matys, jog pats tik švaistai laiką, tai ji vėl pasakys kažką pačiam tokio, kad susiprasi mirksiukas.gif
Atsakyti
o as manau, kad gal mergina ir nori kazkam isipareigot, bet... ne tau. Kaip vaikinas jos nedomini, gal tiesiog fiziskai netrauki. Kai zmogus domina, tai tikrai nesakai jam ,,ne dabar, palauk,,
Nesamone cia. Ieskok kitos, si taves nenori. Ir visai nesvarbu DABAR ar KADA NORS.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 11 15, 17:27)
o as manau, kad gal mergina ir nori kazkam isipareigot, bet... ne tau. Kaip vaikinas jos nedomini, gal tiesiog fiziskai netrauki. Kai zmogus domina, tai tikrai nesakai jam ,,ne dabar, palauk,,
Nesamone cia. Ieskok kitos, si taves nenori. Ir visai nesvarbu DABAR ar KADA NORS.

Na ji neseniai išsiskyrė su vaikinu ir dėl to dabar neieško naujų santykių (bent ji sakė, kad dėl to) ir atvirkščiai, ji nesakė tu lauk ir pnš. ji sakė, kad negali man taip sakyti ir vedžioti už nosies, nes nebūtų tai sąžininga, nes pati nežino ko dabar nori ar kas bus po to. Bet manau tu taip pat gali būti teisi ir aš nusprendžiau, kad palaikysiu ryšius, bet tikrai specialiai nelauksiu ir kažko nesitikėsiu, kaip bus taip, plius gali būti, kad jai išvykus nesimatysime daugiau negu puse metų, o tai padės dar labiau apsiprasti su esama situacija.
Atsakyti
QUOTE(DoVydas4 @ 2015 11 15, 19:15)
Na ji neseniai išsiskyrė su vaikinu ir dėl to dabar neieško naujų santykių (bent ji sakė, kad dėl to) ir atvirkščiai, ji nesakė tu lauk ir pnš. ji sakė, kad negali man taip sakyti ir vedžioti už nosies, nes nebūtų tai sąžininga, nes pati nežino ko dabar nori ar kas bus po to.  Bet manau tu taip pat gali būti teisi ir aš nusprendžiau, kad palaikysiu ryšius, bet tikrai specialiai nelauksiu ir kažko nesitikėsiu, kaip bus taip, plius gali būti, kad jai išvykus nesimatysime daugiau negu puse metų, o tai padės dar labiau apsiprasti su esama situacija.

Teisingas sprendimas šiam momentui. drinks_cheers.gif
Atsakyti
aiskiai viska pasake ir vistiek slieku siknoj iesko. nesuprantu, ka ir kaip reiktu zmogui pasakyt, kad butu viskas aisku ir klausimu nekiltu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DoVydas4 @ 2015 11 14, 16:14)
Sveiki, yra taip, kad susipažinau su mergina, mes dažnai bendraudavom, vis susitikdavom, tikrai gerai leidom laiką. Tačiau, kai užsiminiau apie draugystę ir pasakiau, kad ji man patinka daugiau negu draugė, ji pasakė, kad dabar neieško jokių santykių. Ji sakė, kad ir aš jai visai patinku ir simpatiškas jai esu, ir nori, kad mūsų bendravimas nenutrūktų, tačiau ji nenori dabar turėti jokių įsipareigojimų. Todėl nežinau nei ką galvoti, nei ka daryti, ar verta jos toliau siekti ar tokiu pareiškimu ji leidžia suprasti, kad matau tave kaip draugą(nors to nėra pasakius)?
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę, o gal esate turėja panašią situaciją ir kaip ji išsisprendė?  smile.gif

Jei esi jai draugas, tai ir elkis kaip draugas. O draugai būna supratingi, palaikantys bet kokioj situacijoj ir nesudarantys dar daugiau problemų. Mergina nesenai išsiskyrė su vaikinu rašai, tai kokia tavo funkcija buvo kol ji vaikiną turėjo? Ar susipažinot vėliau? Gal apskritai labai nesenai pažįstami esat, ir merginai tavo siųlymasis pasirodė ne laiku ir ne vietoj. Mergina šaunuolė kad yra su tavimi atvira ir sąžininga, o tu jei nenori jos siekti- tai ir nesiek, susirask lengviau prieinamą jei neturi noro stengtis.
Atsakyti
QUOTE(DoVydas4 @ 2015 11 15, 19:15)

pati nezino ko nori? Patikek, ji tikrai zino, kad taves NENORI. Jei noretu, nereiketu jai jokio laiko zaizdoms po nelaimingos meiles gydyti. Jei zmogus patinka, nelauki nezinia ko.
Atsakyti