Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti, kad kalytė susidraugautų su patinėliu?

Pagailėjau ir pasiėmiau iš gyvūnų prieglaudos foksiuką patinėlį, kažkur 4-8 metų, maniškė kalytė irgi foksytė, 6,5 metų, nedraugauja su tuo šunim. Pasiuostyt pasiuosto, bet po to ji kanda (neurgzdama), šuo nedaro nieko, bet jis silpnos sveikatos, prieglaudoj jam net sistemas statė kaip išsekęs buvo, dabar dar vaistus geria, kosti, aišku, tik kaulai ir skura....

kaip manot, kai šuo atsigaus parodys maniškei "kur vėžiai žiemoja"? Dėl ko mano kalytė nenori su juo draugaut? šiaip ji ne mėgėja ir pasivaikštant susidraugauti su šunimis, labai permaininga, vieną kartą su tuo pačiu šunim draugauja, kitą kartą susitikusi jau ant jo pyksta.... kas čia per "stebuklas" ta mano kalė? Šuniukų ji niekada neturėjus, gal dėl to? gyvena sau viena ir priprato taip tik savęs žiūrėt, ar čia tik laiko klausimas, dar tik kelios dienos kaip kitas šuo pas mus atsirado?
Atsakyti
ta mano pinda (atsiprašant), atrodo jau ramesnė. šiandien ilgai ilgai kavalierių uostinėjo, tik po kokių 5 min. susinervavo ar dar ten kas jai pasidarė tik tada griebė įkąst. reikia tikėtis su laiku pripras prie kito šuns buvimo tuose pačiuose namuose.


gal kai bus jai ruja lengviau abu susidraugaus, turit kas panašios patirties?
Atsakyti
O patinas kastruotas?
Atsakyti
turėtų būt nekastruotas, jei veterinarinės apžiūros metu tai galima nustatyti. į prieglaudą jį radę svetimi žmonės atvedė, nieko nežinoma apie šitą šunį.
Atsakyti
O tai jūs pati nematot? doh.gif
Kaip jūs įsivaizduojate, ką darysit, kai abu šunys rujos metu "susidraugaus"? Jų "draugystės vaisius" skandinsit kibire, ar įmesit tai pačiai prieglaudai per tvorą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 06 gruodžio 2015 - 00:39
nu čia dabar, vien nuo rujos šuniukai neatsiranda, viską galima laiku sužiūrėt, ne vilkus gi laikau. tuo labiau tokių metų kalei nieks pirmą kartą šuniuotis neleistų, amen jai jau su šuniukais...... ir tai žmoniškesne kalba buvo galima pasakyt. ar čia pagal savo patirtį surašei? nereikia nebūtų dalykų prisigalvot ankščiau laiko - šunys net vienam kambary kartu nebūna, o čia jau šuniukais atsikratinėju, šlykštu, vietoj paaiškinimo kaip atskirti kastruotą šunį nuo nekastruoto purvais apdrėbsto

Atsakyti
Bet ir klausimas keistas " kaip atskirti kastruotą šunį nuo nekastruoto " ... Dar sterilizuota kalyte nepamatysi , bet patina ... Arba yra kokai arba jų nėra . Apie kastracija ( sterilizacija ) ir čia yra tema , bet jei tinget ieškoti ,tai trumpai http://www.kaunasvet...-kada-ir-kodel/
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2015 12 06, 10:32)
Bet ir klausimas keistas " kaip atskirti kastruotą šunį nuo nekastruoto " ... Dar sterilizuota kalyte nepamatysi , bet patina ... Arba yra kokai arba jų  nėra . Apie kastracija ( sterilizacija ) ir čia yra tema , bet jei tinget ieškoti ,tai trumpai http://www.kaunasvet...-kada-ir-kodel/

Nu visko esu girdejusi, bet kad moteriske kiausu nemato, nu sory. Atsiprasau uz vulgaruma. Mano sunui 4 m buvo ur jau zinojo kur berniukas-suniukas , o kur mergyte' kalyte.
Atsakyti
Zmogus padare gera darba,priglaude suniuka.Kyla problemos,nuosirdziai klausia patarimo,o mes....Net nesuprantu,kodel iskart toks dirglus tonas atsiranda,liudna,kad taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 12 06, 12:51)
Nu visko esu girdejusi, bet kad moteriske kiausu nemato, nu sory. Atsiprasau uz vulgaruma. Mano sunui 4 m buvo ur jau zinojo kur berniukas-suniukas , o kur mergyte' kalyte.


Aš nesu nei vieno patino auginus. Gavau trumpam 6 mėn kastratą, o jis žinot ką - kiaušius turėjo. Taigi irgi niekaip neatskirčiau. Nebent ten visiškai tuščia
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 12 06, 16:03)
Aš nesu nei vieno patino auginus. Gavau trumpam 6 mėn kastratą, o jis žinot ką - kiaušius turėjo. Taigi irgi niekaip neatskirčiau. Nebent ten visiškai tuščia

Keliems patinams buvo padaryta kastracija . Kiaušiniai šalinami . Čia veterinaru paaiškinimai apie procedūra "Kastracija atliekama patinams – prapjaunamas kapšelis ir pašalinamos sėklidės. "
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 12 06, 16:03)
Aš nesu nei vieno patino auginus. Gavau trumpam 6 mėn kastratą, o jis žinot ką - kiaušius turėjo. Taigi irgi niekaip neatskirčiau. Nebent ten visiškai tuščia


Iš karto po operacijos atrodo, kad niekas ir nepasikeitė, nes kapšelis lieka, viskas ten patinsta ir atrodo, kad kiaušiukai yra. Bet po kelių mėnesių viskas visiškai susitraukia ir to "gėrio" nė žymės nelieka.
Papildyta:
QUOTE(MMMarta @ 2015 12 06, 02:29)
kaip atskirti kastruotą šunį nuo nekastruoto


O jūs berniuką nuo mergaitės skiriat? Tai va, ir pas šunis tas pats. Net nebežinau, kaip kitaip paaiškint.... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kaina @ 2015 12 06, 14:36)
Zmogus padare gera darba,priglaude suniuka.Kyla problemos,nuosirdziai klausia patarimo,o mes....Net nesuprantu,kodel iskart toks dirglus tonas atsiranda,liudna,kad taip  verysad.gif


Dėl to, kad kai visiški profanai, kurie net nežino, kaip turi atrodyti kastruotas patinas, pasiima TOS PAČIOS veislės KITOS LYTIES šunį, o dar tikisi, kad "rujos metu galbūt susidraugaus"- iš karto atrodo neskaniai. Buvot prieglaudoj? Matėt, kiek ten nereikalingų šuniukų? Kiek paskutiniu metu išmestų foksų jose? O va čia potenciali bėda. Nes žymiai daugiau patirties turintiems žmonėms (veislynuose, tarkim), ir tai atsitinka nenumatytų susikergimų, o tokiems mėgėjams, duodu 90 proc garantiją, kad šunys tikrai susikergs. Gal ne specialiai, bet per žiopluma- tikrai. Nes šunys labai išradingi, vikrūs ir greiti, kas liečia dauginimosi instinktus, o foksai tikrai nežiopsos- net uždaryti atskirai ras būdų, kaip pasprukti.
Vienintelė viltis, kad prieglauda vistik kastravo patiną. O jei ne, labai primygtinai siūlau šeimininkei tą padaryti ir kuo greičiau.
Papildyta:
QUOTE(MMMarta @ 2015 12 06, 02:29)
ar čia pagal savo patirtį surašei?


Tujinti nepažįstamų žmonių negražu. ax.gif

Taip, surašiau pagal savo patirtį. Ne pirmus metus laikau šunis, tarp jų- foksus. Turėjau vieną patiną tarp 4-5 kalių, pamačiau, koks tai galvos skausmas mums ir šunims (tiek kalėms, tiek patinui, kai jos rujoja)- daugiau tos klaidos nekartoju. Patinas buvo kastruotas, o galiausiai iš viso buvo surasti jam kiti namai. Taip kad puikiai žinau, kas vyksta ir kaip tai vyksta.
Specialiai rašau tokiu tonu, kad priversčiau susimąstyti ir imtis priemonių, kol nevėlu. Galbūt vėliau man už tai padėkosit.
Atsakyti