Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti, kad kalytė susidraugautų su patinėliu?

viskas nusprendžiau: atidarau foksų veislyną! po to visus alei vieno į prieglaudą............. fu, šlykštus šitas forumas, taip ir žiūri kad tik kabinėtis, tai vienoj vietoj, tai kitoj.............
Atsakyti
nuraminsiu tą pukuotuką: ilgai ir laimingai esu laikius dobermaną patiną, kai dar vaikas buvau ir paauglė. žinau kas per daiktas šunų rujos. kaip tik va nekastruotų...... visi sutikti bernai šuns vedžiojimo metu nuo manęs didžiausius ratus sukdavo mano dobermaniuką kovinėj parengty stačia ketera užmatę lotuliukas.gif siūlau ir tamstai taip padaryt
Atsakyti
Pyktis pradeda kilt dėl to, kad informacija kiek kita, negu tikėjotės, ar ne? smile.gif

Auginti patiną, kad ir dobermaną (kuo visiškai nieko nenustebinot), yra ne tas pats, kas namuose laikyti du itin aktyvios veislės skirtingos lyties individus. Kad ir kokios plačios Jūsų žinios, kad ir kaip norite jas pabrėžti, paklausykit, ką kalba moterys, žinančios, kas yra foksterjeras. Ir duris išgrauš, ir išdraskys ir staugs visą savaitę nonstop, kai Jūsų kalė rujos. O ką darysit, jei nepastebėsit rujos pradžios pas savo kalę?

Mažiau vaidinkite auką, o įsiskaitykit, ką Jums rašo. Nereikės pykt ir draskytis.
Atsakyti
betokia informacija galima pateikti skirtingu tonu/intonacija. nuo to priklauso tolimesnes diskusijos eiga....(ir pokalbio, temos atmosfera).

kolkas cia smirda pikciu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 12 07, 12:08)
betokia informacija galima pateikti skirtingu tonu/intonacija. nuo to priklauso tolimesnes diskusijos eiga....(ir pokalbio, temos atmosfera).

kolkas cia smirda pikciu.  verysad.gif

Tarp kitko, tonas ir intonacija internetinėj erdvėj labai priklauso nuo skaitančiojo.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 12 07, 12:13)
Tarp kitko, tonas ir intonacija internetinėj erdvėj labai priklauso nuo skaitančiojo.


arba nuo skaitancio adekvatumo, ir takto jausmo ir jo(takto) turejimo.
rasymo stiliumi galima perteikti nuotaika -kitaip visa pasaulio literatura galetu buti tik mokslinio zanro ir ne kitaip.

Atsakyti