Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralės įdėjimas

QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 04, 10:56)
Skausmingas tas įdėjimas būtent  tą veiksmo minutę. Paskui atsikeli ir eini namo kaip niekur nieko biggrin.gif

manau ten ne minutem reik skaiciuot o sekundem biggrin.gif nes man tai tik vienu metu suskaudo,bet ir tai neina vadinti tai skausmu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysMerginos @ 2013 04 04, 10:41)
manau ten ne minutem reik skaiciuot o sekundem biggrin.gif  nes man tai tik vienu metu suskaudo,bet ir tai neina vadinti tai skausmu mirksiukas.gif

kiekvienai skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
as dejaus cia uk nehormonine, pirma spirale mano gyvenime, bet kazkaip tik nemalonus jausmas buvo, kad skaudetu tai nelabai, dar prie to pacio ir gimdos kaklelio veziui tyrimams paeme, tai gal sakyciau labiau skaudejo, kad su znyplem praskete ta vietele. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
įsidėjau varinę nehormoninę, tai pats procesas tikras siaubas doh.gif
Silpnumas baisus apėmė, ėmė pykinti (seselė sakė, kad kitos ir apsivemia tiesiai ant lėktuvo), vos nulipau, galva svaigo... Paskui dar gerą valandą prasėdėjau koridoriuj, nes tiesiog negalėjau paeiti, jaučiausi kaip po gimdymo, garbės žodis! blink.gif
Šiandien jau antra diena, bet pilvą maudžia, nieko padaryti negaliu, vaistai nepadeda. schmoll.gif
Pasidalinkit, kam taip buvo, kada praeina tie pilvo maudimai?
Atsakyti
QUOTE(Briediene @ 2013 04 19, 13:33)
Sveikos,
įsidėjau varinę nehormoninę, tai pats procesas tikras siaubas doh.gif
Silpnumas baisus apėmė, ėmė pykinti (seselė sakė, kad kitos ir apsivemia tiesiai ant lėktuvo), vos nulipau, galva svaigo... Paskui dar gerą valandą prasėdėjau koridoriuj, nes tiesiog negalėjau paeiti, jaučiausi kaip po gimdymo, garbės žodis!  blink.gif
Šiandien jau antra diena, bet pilvą maudžia, nieko padaryti negaliu, vaistai nepadeda. schmoll.gif 
Pasidalinkit, kam taip buvo, kada praeina tie pilvo maudimai?

Man irgi buvo negera po jos įdėjimo, bet trumpai. O organizmas pilnai priėmė ją maždaug po savaitės.
Šiandien važiuosi varinę pasikeisiu į mireną.
Priežastis - gausus kraujavimas.
Pažiūrėsiu, ar bus toks pat skausmingas mirenos įdėjimas.
Atsakyti
Pasikeičiau smile.gif skaudėjo, bet ne iki alpimo. Pakenčiama. Silpnumas praėjo per 10 min.
Gal nelabai kompetetinga gydytoja tau pasitaikė Briediene?
Atsakyti
Sveikos moterys smile.gif

na ieskojau temos apie mirena ir jos poveiki, bet kaip maciau jau uzdaryta, tai pasireiksiu sioje bent kiek susijusioje temoje.

Tai va įsidėjau ją prieš 3,5 metų, kai įsidėjau truputi skaudėjo, tada kelias valandas maudė pilvo apačią, bet po to viskas praėjo ir jokių nusiskundimų neturėjau. Ciklas ėjo kaip laikrodis jausdavau kada ovuliacija, atėjus laikui patepliodavo kokias 10d. šiaip savijauta nebloga, bet dabar staiga pablogėjo mano sveikata ir aš ėmiau įtarti kad tai gali būti mirenos šalutinis poveikis. Taigi pradėjo slinkti plaukai, taip pat žiauriai riebaluotis, spuoguotumas padidėjo, atsirado kažkoks iššsiblaškymas, netikrumo jausmas, taip pat svaigti galva, skaudėti papilvę, jautrumas garsams, ir šiaip viskas ėmė erzinti iš šalies. Na nuėjau pas daktarę paklausti, ar gali tai būti nuo mirenos, pasakė kad tik dalis simptomų gali būti jai būdingi, kaip plaukų slinkimas riebalų disbalansas, galvos svaigimas, pilvo skausmas. Na nusprendžiau ją išsiimti ir galimai pagerinti savijautą (jei tai nuo jos).

Ėjau pas daktarę su prašymu išimti, bet ji paskyrė išėmimą tik po kelių dienų, kadangi savijauta prasta tai nusprendžiau pasidomėti apie tai internete, ir štai ką radau kas mane ir paskatino padaryti tai pačiai
http://www.youtube.c...h?v=bjAGvgjLtWw

taigi išsiėmiau nesudėtingai pati, pirma paieškojau siūlų, tada suėmiau dviem pirštais ir lengvai po truputį ištraukiau, žinoma prieš tai man buvo padaryta apžiūra echoskopu, kad ji tikrai vietoje, gerai stovi ir viskas tvarkoj smile.gif tik istraukus truputi pamaude pilvo apačią mazdaug kokias 10 min ir viskas

bet tik išėmus pajutau palengvėjimą, galvoje lyg prašviesėjo, na žiūrėsiu kaip bus toliau ar taisysis sveikata, o istorijos moralas, turbūt, kad sveikata brangiau todėl negaila ir viso neišnešioto laiko, tai tiek ax.gif
Atsakyti
Laba diena visoms, gal kas žinote gerą gydytoją Klaipėdoje , noriu įsidėt spiralę. Ar reikia siuntimo? gal privačiai kas gerai deda ?
Atsakyti
Man prieš dedant, ginekologas liepe įsidėt žvakutę į diundę nuo hemarojaus blush2.gif Tai kai jau lipau ant lėktuvo buvo viska apšalę. Aišku, jautėsi, kai dėjo nemalonus jausmas, bet kentėt galima mirksiukas.gif Lygiai tas pats ir su išėmimu. tik mane buvo prieš tai prigasdinę, kad nesimato siūlų (per trumpi buvo) ir bus sunku ištraukti, gal net chirurginiu būdu teks blink.gif
Bet kita ginekologė lengvai ją iškrapštė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briediene @ 2013 04 19, 12:33)
Sveikos,
įsidėjau varinę nehormoninę, tai pats procesas tikras siaubas doh.gif
Silpnumas baisus apėmė, ėmė pykinti (seselė sakė, kad kitos ir apsivemia tiesiai ant lėktuvo), vos nulipau, galva svaigo... Paskui dar gerą valandą prasėdėjau koridoriuj, nes tiesiog negalėjau paeiti, jaučiausi kaip po gimdymo, garbės žodis!  blink.gif
Šiandien jau antra diena, bet pilvą maudžia, nieko padaryti negaliu, vaistai nepadeda. schmoll.gif 
Pasidalinkit, kam taip buvo, kada praeina tie pilvo maudimai?


Irgi maude pilva pastoviai-teko isimti.
Atsakyti
Vos galų neatidaviau... Kas čia sake sekundėm? Kol gyd. krapštėsi dar iki pačio įdėjimo, jau pradėjau su kitu pasauliu bendraut. Teko daryt pertrauką. Krito spaudimas nerealiai. Eina sau. Daugiau tokios patirties nekartočiau...
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2014 03 16, 18:13)
Vos galų neatidaviau... Kas čia sake sekundėm? Kol gyd. krapštėsi dar iki pačio įdėjimo, jau pradėjau su kitu pasauliu bendraut. Teko daryt pertrauką. Krito spaudimas nerealiai. Eina sau. Daugiau tokios patirties nekartočiau...


Man įdėjo iš antro karto tik, pirmą irgi akyse tavaruot pradėjo, silpna darytis... Net nebandė dėt, kai pamatė kaip atrodau. Antrąkart užsiregistravau pas kitą gydytoją ir išvis nieko nepajutau! Dar pirmąkart ir apkaltino mane ta gydytoja, kad neatsipalaiduoju ir todėl taip. bet po tokio potyrio antrąsyk tai išvis į kelnes dėjau, o nieko. tai čia manau profesionalumo klausimas wink.gif
Atsakyti