Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos darželiai

Gyvenam Kretingoj, norim vaikutį nuo pusantrų metukų vest į lopšelį. Kurį geriau pasirinkt? Arba kurio geriau nesirinkt?
Atsakyti
Nuo pusantru priimtu tik i Azuoliuka, nes ten yra lopselis. Siaip nuo triju siulyciau Eglute. Ten dirbama pagal Montessori sistema. Mano didzioji lanke ir esu labai patenkinta, mazasis irgi ten jau uzrasytas smile.gif
Atsakyti
Kiek zinau tai Azuoliuke nuo pavasario nepriimineja, ten tik nuo rugsejo pirmos unsure.gif
Atsakyti
Manau kad eitu susitarti ir anksciau, o be to ir Rugsejis nebetoli mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano pussesere savaji berniuka norejo vesti nuo ateisiancio pavasario, bet ten pasake kad priima kaip ir i mokykla nuo rugsejo 1 unsure.gif
Gal kitaip tartis reikejo cool.gif
Atsakyti
as savo pupa vedziau i buratina. oi kaip man ten nepatiko fyyyyy schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif pasakiau, kad pupa turi sveikatos bedu, susakiau, ko jai negalima daryti, bet visiem i tai nusispjaut buvo... po menesio atsigulem i santariskes, nes labai suaktyvino visas ligas... prasikankinom daugiau kaip puse metu... aciu dievui dabar sveikute. siaip kretingoje man nei vienas darzas ne prie sirdies, tai metus laiko as savo mergicka veziojau i palanga i nykstyka. o ten tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . buvau be galo patenkinta, ir aukletojos liuks, ir aplinka grazi, jauku kaip namie, tai ne kretingoje, sienos tamsiai zalios, baisiau uz ligonine schmoll.gif ( cia zibute atrodo doh.gif ) tai va. tokia mano patirtis su darzais.
Atsakyti
Niu, niu, nereik taip piktai mirksiukas.gif
Nėr jau čia taip blogai. Aišku gerai kad yra galimybės nuvežt vaiką, kur jam geriau, bet kai nėr, reik tenkintis tuom kas yra.
Atsakyti
Tiesą pasakius jei čia, Kretingoj labai nepatiks vešim arba į Klaipėdą arba į Palangą, nes vis tiek beveik kasdien ir ten ir ten važinėsim. Tik aišku būtu daug geriau Kretingoj ax.gif
Tai norim išsiaiškint kur geriau ax.gif
Atsakyti
Mes nuo rugsejo i Zilviti keliausim. Sitas darzelis man patinka tuo, kad cia vaiku miegamieji yra atskirai nuo zaidimu grupes, ko negaliu pasakyti apie kitus.
Atsakyti
Eglutėj yra irgi
Atsakyti
Na šiaip mes lankėm žilvyti lopšelį, ir esu žiauriai nepatenkinta. schmoll.gif Manau jei yra galimybė tai išvis nevesti iki triejų metų į daržą.
Atsakyti
Statistikos duomenimis Kretingoj didžiausias vaikų sergamumas yra Ąžuoliuko ir Žibutės darželiuose,o mažiausias Žilviti ir Eglutėj, bet tai negalioja lopšelių grupėms.Į Žilvičio lopšelį vaikus priima tik nuo dviejų metukų,gali būti plius minus du mėnesiai ir kiek žinau visai nesvarbu ar tai rugsėjo ar vasario mėnuo, na bent jau mes pradėjom lankyti vasarį.Jai jau nusprendėt vest tai veskit bent jau ne nuo rugsėjo pirmos o nuo pvz. spalio 1d.Rugsėjo mėnesį darželiuose būna haosas.Auklėtojos nežino vaikų vardų, daiktų nepažysta jų harakterių,vaikai nepažysta vienas kitų viskas svetima.Atvesti iš ryto verkia,o kai kurie ir visą dieną,jai jūsų vaikas atvestas išvys tokį vaizdelį tai užsikrės tuo pačiu.Be to stresuojant vaikui silpnėja jo imunitetas, tad prasideda visos ligos,užsikrečia vienas nuo kito.
Na o jau po mėnesio viskas stoja į savo vėžias.Vaikai apsipranta ,auklėtojos, taip pat,vieni kitus pažysta, nebėra įtampos,o atėjus naujokui galima skirti daugiau ir dėmesio.
Kretingoj dar lopšeliai yra Ąžuoliuke ir Žibutėj(čia labai geras maitinimas)žiūrint kokiam tu rajone gyveni.Ringdamiesi darželį siūličiau atkreipti dėmesį į: ar miegamieji grupėse ir ar bendra valgykla(dėl šitų dalykų sergamumas yra didžiausias)Tad šiuo atveju lieka geriausias Žilvytis (be to jame daugiausiai yra atliekami remonto darbai: keičiami langai,durys,spintelės,lovos ir t.t Aplinka visai maloni.Darželis tikrai geras,bet ne lopšelio grupė.Visas blogumas ten auklėtojos, o tai daug reiškia vaiko gerovėj.Viena sovietmečio laikų, mananti kad vaikas turi turėti savo vietą, nelysti į akis.Į vaiką žiūrima kaip į daiktą, o ne kaip į žmogų, asmenybę.Nepakenčia jokių popinimų, griežta, išimčių nedaro niekam.Na,o kita gal ir nieko būtų, bet jau labai tingi pajudėt, nesivargina.Kiek girdėjau pirmoji jau turėtų šiemet nebedirbt į pensiją išeina, tad siaubo nebeliks.Na, o pačiam darželį yra daug nuostabių, atsidavusių auklėtojų.Žilviti ir gi yra Montessori grupė, bet jie nesilaiko griežtos programos kaip Eglutėj.Vis dėl to pirmenybe teikiu Eglutės darželiui, bet ten nėra lopšelio. Ir pati ten labai norėčiau vest savo vaiką, bet aplinkybės neleidžia.Antra vieta Žilvičiui, o trečia vieta Pasaka(bet ten reikia turėt nemažai pinigėlų).
Čia tik mano žinios,praktika, bei nuomonė,renkatės Jus patys.SĖKMĖS
Atsakyti