Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasauli isvydo musu didziausias turtas

Artejo musu vestuves, pasiruosimo darbai ivairiausi... Viena vakara vyras sako gal nesisaugokim, jau vestuves arteja gal planuokim vaikeli. As sakau oj ne, o jei pastosiu, pykins per vestuves ar taip kas negerai bus geriau veliau. Vyras sutiko. Atejo rugpjutis ir musu vestuviu diena. Atsventeme
musu vestuves, buvome labai laimingi. Na po vestuviu jau as sakau gal jau pabandom? Tuomet jau vyras sako gal dar padirbkim metus, pasiprasem kad darba surastu svedijoj gal isvaziuosim. Na taip pagalvojau gal tu ir teisus. Bet viena vakara vyras mane nustebino ir visgi sako ai bandom smile.gif Na aisku nieko nesitikejau is to ciklo, juk meginimai tik keli ir tai pabaigoj ciklo. Na laukiu savo mm... Hmmm... Dar nera. Ai juk ne pirmas kartas kai veluoja, tuoj ateis... Praejo pora sav na ir nieko. Na turiu testuka pameginsiu... Pameginau ir matau ll, bet neryskus antras l. Na galvoju jau jei buciai pastojus butu ryskesnis, lauksiu savaidgalio ir jei ka kartosiu... Atejo sestadienis, vyrui sakau vaziuojam pirksiu testuka. Nukeliavom i miesta nusipirkau du testus. Sakau bandysiu rytoj su rytiniu. Isausta tytas pasidarau abu testukus ir matau abiejuose ll bet vel blankius... Abu su vyru lyg ir suprantam kad teigiamas, bet bijome dziaugtis... Uzsiregistruoju pas gydytoja. Vizitas sekanciai savaitei. Na laukiam... Atejo lemtingas momentas ka pasakys gydytoja. Patikrina ir sako matau plakancia sirdute, pastojimas vietoj, 6 savaites. nestuke.gif Ta akimirka buvau pati laimingiausia smile.gif Pasakiau vyrui dziugia naujiena, abu skrajojom padebesiais smile.gif Mes turesim vaikeli. Nestumas ejo sklandziai, po truputi pranesdinejom artimiesiams nors iki 12 sav tylejom ir niekam
nesakem smile.gif Visi dziaugesi sveikino ir sake kad bus berniukas. O mums buvo visiakai nesvarbu lytis svarbu kad musu aukseliui butu viskas gerai. 20 sav nuejus darytis ekoskopa pasake, kad turesim SUNELI smile.gif Aisku tylim
ir sveliam nuo visu lai bus staigmena smile.gif nors visi nujaute smile.gif Kadangi esu is stambesniu pilvo nesimate visiskai, darbe kad iseinu i dekreta pasakiau likus menesiui iki dekreto biggrin.gif Ot buvo visi nustebe, kad moteru kolektyvas ir niekas nepastebejo biggrin.gif Pradejau lankyti paskaiteles, buvo 34 sav jas belabkant pradejo kilti spaudimas, nors iki tol buvo geras nusiunte i klinikas. Papuoliau pas prasta gydytoja kuri nelabai kanir pasake ir isleido namo. Na paskui viskas vel stojo i savo vezias, spaudimas geras, tyrimai geri, galim laukti toliau smile.gif Gimdymo terminas 2015 05 16. Dvi sav iki gimdymo vel pradejo kilti spaudimas, gudytoja liepiamgultis i ligonine. As sakau negulsiu, mane jos slegia bus tik blogiau. Na siaip ne taip sutiko kad nesigulciau turejau sekti spaudima namie, gerti vaistus ir jei ka i ligonine. Laikiausi visu nurodimu. Paskutinis apsilankymas pas mano gydytoja buvo geguzes 13d, ji israse siuntima i dienos stacionara, kad kasdien mane priziuretu. Vaiksciojau kasdien saziningai. Atejo ir termino diena... Jokio veiksmo... O jau taip noriu pamatyti savo aukseli... Isauso pirmadienio rytas buvo geguzes 18, vel saziningai zinksniuoju i stacionara. Na sako patikrinam ar yra atsisarymas, patikrina sako 2 cm. Na keliauju namo rytoj vel ateisiu pagalvoju... Isauso antradienio rytas, as vel i gn. Sako na tikrinam
gal jau daugiau, vel 2... Man gyd sako jei norit gimdom rytoj, as sakau labai noriu gimdom. Na ka sutarem, kad vakare atvaziuoju i gn o ryte 7 mane iskelia i gimdykla. Grystu namo susirenku daigtus ir keliaujam su vyru i gn, pabuvo vyras dar su manim, issiunciau ilsetis pries rytoju. Nakti negaliu uzmigti, negaliu patiketi, kad jau rytoj supuosiu savo suneli smile.gif Prisiverciu pailseti. Isauso geguzes 20 rytas. Ziuriu jau 7 na galvoju jau tuoj ateis, jau ir 8 ir 9 o niekas neateina. Hmmm.... Pasirodo akusere, sako siandien labai daug gimdanciu gimdyklos pilnos teks palaukt... Na laukiam, i galvoj sukas visokios mintys kaip viskas bus koks musu sunelis smile.gif Na pagaliau mane iskelia i gimdykla 13 val prakerpa vandenis. Leidzia skatinamuosius, pradedu jaus saremius... Na neptragai galvoju. Imam epidura, pataria daktarai del spudimo. Skausmo joko, kalbam su vyru sau issisiepe ir laukiam savo sunelio. Vis ateina patikrina veriasi kaklelis gerai laukiam. Keiciasi
pamaina ateina gydytojas vyras... Mano akys ka vyras?!!! As juk visiem sakiau kad pas vyra negimdysiu nebent tamsoj biggrin.gif Na ka yra kaip yra 17,30 pilnas atsidarymas... Patikrina vaiko galvute neisistato, bando istatyt visokiais budais, liepiamir sedet ir gulet ir vartytis ir nieko... Nuo 19 val nebeduoda nuskausminamu.., Oiiii kaip skauda... Kenciu.... Jau nebegaliu, jau rekiu kad skauda (dabar suprantu kad veltui, nuo to
maziau neskaudejo ) Ateina akisere as jai sakau mirsiu! Sako nemirsit. schmoll.gif Mirsiu!!! doh.gif rekiu as jai (galvoju aiskina cia man kazkokia juk as geriau zinau biggrin.gif ) Pamokina tinkamai kvepuot. Hmmm
gal ir nemirsiu blush2.gif Na ka kankino mane taip iki 21 val mazdaug kol galiausiai pasake kad nesigauna istatyti galvutes reikia cp. Na ka padarysi reikia tai reikia. Taip po cp gime musu dudziausias turtas TITAS 2015 05 20 21:40, 4040gr 52 cm. wub.gif Esame su vyru labai laimingi, kad jis atejo i musu gyvenima, nepaliauju jam kartoti kaip as ji myliu ir vyrui dekoti uz didziuli palaikyma gimdymo metu.

Labai jau issipletojau as cia, aciu kas nepavargo skaityti smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai 4u.gif Mano gimdymo data irgi buvo nustatyta 05.16, tai sunelis punktualiai ir ivykde viska:)
Atsakyti