Įkraunama...
Įkraunama...

Mergina turejo persileidima nuo buvusio vyro.

Mano mergina su buvusiuoju (susituoke jauni) turejo persileidima. Jie issiskyre ne del persileidimo, bet del to kad santykiai ir taip buvo prastejo... Taciau jos noras tureti vaiku jau po puses metu draugystes man labai keistas... Zinau is jos ir bendru draugu kad vaiko ji jau seniai norejo. Ir vis tiek man neduoda ramybes jausmas, kad del to persileidimo jos noras susilaukti pasidare per daug aklas ir stiprus... Jauciu is jos meile, atsidavima, rupestinguma, del manes ji nemazai pasikeite (elgesio prasme), net prisitaike prie mano elgesio, noru ir jausmu. Esu jai dekingas uz daugeli graziu akimirku ir staigmenu, myliu ja. Zadu pasipirsti greitu metu. Bet atsirado jausmas kad vaiku su manimi ji nori del to skaudaus jai ivykio...
Noreciau sulaukti moteru nuomones apie tai kaip pasikeicia mastymas po persileidimo ? Gal yra koks budas patikrinti ar ji nori vaiku su manimi ne del to kad turejo persileidima ? Tiesiog prasau patarimu ir pagalbos.
Atsakyti
vaiko mergina gali noret tiesiog del to, kad nori vaiko DABAR. Jau pribrendo, o gal visad norejo ir galimybe yra (vaikinas). Ir persileidimas cia ne prie ko. O tu pats pribrendes tevystei? Jua nori seimos? As asmeniskai tavo vietoj pasakyciau, kad vaikus planuot noreciau bent po metu ar dvieju. Jei sutiktu palaukt - super. Jei ne, reiskiasi tik tinkamo spermos donoro ieskojo. Ir taip buna, kad nesvarbus pats vaikinas/vyras, daug svarbesnis vaikas.
Atsakyti
QUOTE(Etomanas @ 2016 01 17, 01:11)
Mano mergina su buvusiuoju (susituoke jauni) turejo persileidima. Jie issiskyre ne del persileidimo, bet del to kad santykiai ir taip buvo prastejo... Taciau jos noras tureti vaiku jau po puses metu draugystes man labai keistas... Zinau is jos ir bendru draugu kad vaiko ji jau seniai norejo. Ir vis tiek man neduoda ramybes jausmas, kad del to persileidimo jos noras susilaukti pasidare per daug aklas ir stiprus... Jauciu is jos meile, atsidavima, rupestinguma, del manes ji nemazai pasikeite (elgesio prasme), net prisitaike prie mano elgesio, noru ir jausmu. Esu jai dekingas uz daugeli graziu akimirku ir staigmenu, myliu ja. Zadu pasipirsti greitu metu. Bet atsirado jausmas kad vaiku su manimi ji nori del to skaudaus jai ivykio...
Noreciau sulaukti moteru nuomones apie tai kaip pasikeicia mastymas po persileidimo ? Gal yra koks budas patikrinti ar ji nori vaiku su manimi ne del to kad turejo persileidima ? Tiesiog prasau patarimu ir pagalbos.

Netyčia pamačiau jūsų temą. Matau, kad ne tokia jau nauja tema, gal jau kažkas pasikeitė, o gal ir gandrai suka ratą? smile.gif Man vis tik paskaičius jūsų tema kilo pirma mintis, kad gal tiesiog jūs pats dar nenorite vaikų? O gal dar nesate tikras jausmuose? O dėl merginos, tai nemanau, kad jai reikalingas" spermos bankas". Ji tiesiog nori vaiko, ir būtent su jumis. Gal ir jums neverta butu abejoti?
Atsakyti