Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkai - sveikatos šaltinių kurortas

QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 04 28, 15:46)
Aš su trimečiu vaiku važiuoju į http://grandspa.lt/. Aqua parkas didesnis, bet vanduo ten šaltesnis ir parkas pats didesnis, todėl mažesniam vaikui labiau patikti turėtų Grandspa. Tokiu pat principu vadovaujasi ir nemažai mano pažįstamų.
Didesniam vaikui dėl pramogų kiekio Aqua gal ir labiau turėtų patikti.
Grandspa sujungtas su 2 viešbučiais, kurie tvarkingesni nei Aqua viešbutis, apie Flores negaliu nieko pasakyt, nebuvau.
Jei neaktualu, kad vandens parkas būtų sujungtas su viešbučiu, kuriame gyvensite, tada pasirinkimas be galo platus nuo butų iki viešbučių.
Jums spręsti wink.gif

Vienas vaikutis, matau, 8 metų, gali būti per mažai veiklos tame parke. Ten tik du kalniukai ir vienas ne visada paleistas. Jūra gili. Gerai tai, kad su vaikais į pirčių zoną galima eiti. Jei lygint viešbučius, tai Akva man tvarkingesnis nei Grandsa Lietuva pasirodė ir maistas Akva skanesnis. O ir iki vandens parko eiti toliau per koridorius iš Lietuvos ax.gif . Grandspa Dzūkijoj ar Druskininkuose nebuvom, ten , manau, geriau nei Lietuvoj. Bet ir kaina skyriasi ax.gif
Aš pasilieku prie Akva, daugiau nebebandom. Mums ten rojus biggrin.gif . Nesam labai išrankūs kambariui, svarbu pramogos, bet ir kambary mums nieko netrūksta, nebent balkono.
Atsakyti
o gal turite atsiliepimu, kur geriau vaziuoti reabilitaciniam gydymui po operacijos su siuntimu? ar isvis gal i Birstono Egle? galva sukasi, nezinia ka issirinkti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 04 28, 09:49)
Su vaikais tik į Akva viešbutį: http://akvapark.lt/ Ten yra visko ką jūs išvardinot. Ir vietoj. O maistas koks thumbup.gif , pakutinį kartą kai buvom vienai vakarienei šilauogių davė, tai bliūdais kirtom biggrin.gif

Sveiki, o tai apsilankymas vandens parke o numerio kaina ieina? Mes tai irhi i Grandspa vaziuojame, nes ten 2 val. vandens parke priklauso nemokamai. Man asmeniskai Grandspa vandens parkas daug jaukesnis ir patogesnis, bet vaikai nori ant tu kalniuku i Aquaparka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zajka @ 2016 05 23, 22:59)
Sveiki, o tai apsilankymas vandens parke o numerio kaina ieina? Mes tai irhi i Grandspa vaziuojame, nes ten 2 val. vandens parke priklauso nemokamai. Man asmeniskai Grandspa vandens parkas daug jaukesnis ir patogesnis, bet  vaikai nori ant tu kalniuku i Aquaparka rolleyes.gif

Aišku, kad įeina, kiek nori kartų galima eit, visą dieną. Atsibodo- grįžai į kambarį, kada nori vėl eini. Grandspa išėjai ir viskas, tą pačia dieną nebegalima ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 05 24, 00:02)
Aišku, kad įeina, kiek nori kartų galima eit, visą dieną. Atsibodo- grįžai į kambarį, kada nori vėl eini. Grandspa išėjai ir viskas, tą pačia dieną nebegalima ax.gif .

cia pats didziausias grand spa minusas. isejai i vsio
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 05 23, 22:02)
Aišku, kad įeina, kiek nori kartų galima eit, visą dieną. Atsibodo- grįžai į kambarį, kada nori vėl eini. Grandspa išėjai ir viskas, tą pačia dieną nebegalima ax.gif .


Nevisai tiksliai tamsta rasote 4u.gif
GrandSpa taipogi turi neribojamus apsilankymus vandens parke.Viskas priklauso nuo to kuriame viesbutyje/korpuse apsistoji.
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2016 05 24, 18:58)
Nevisai tiksliai tamsta rasote  4u.gif
GrandSpa  taipogi turi neribojamus apsilankymus vandens parke.Viskas priklauso nuo to kuriame viesbutyje/korpuse apsistoji.

Atsiprašau, turėjau omeny grandspa Lietuva ax.gif . Bet gal ir ten galima išsipirkt neribotą laiką, senokai buvom.
Atsakyti
Sveiki, gal kas jau lankete Upa reabilitacijos centre? Kokie atsiliepimai butu labai idomu suzinoti 4u.gif
Atsakyti
Temai pagyvinti, parašysiu ir aš smile.gif birželio vidury buvom apsistoję viešbutyje Pušynas. Pirkau kuponus iš betos už 94e, įėjo 2 nakvynės su pusryčiais, 3h vandens parke, šiaurietiškos lazdos ir vietinė viešbučio pirtis. Prieš perkant kuponą pasiskaičiau labai blogų atsiliepimų apie viešbutį: tarybinė aplinka, prasti pusryčiai, garsiai veikiantis liftas, statybos šalia... Bet nepabijojau pirkt, nes dažnai taip būna: 50 žmonių sako, kad blogai, o man būna gerai biggrin.gif ir labai džiaugiuosi, kad rizikavau smile.gif kambarys nedidukas, bet išsitekome, šiaip ar taip, ne jame tupėt važiavom smile.gif statybos visiškai netrukdė, nes prasidėdavo įprastu mums keltis laiku, 7:30. Abu nesam miegaliai, ilgiausiai pamiegam iki 8:30, bet ir tai ypatingai retai, todėl sakau, visiškai nesudarė jokių problemų. Lifto problemą išsprendė ausų kamštukai. Naktį su jais miegau, ir net aš-tokia jautri ir nepakanti triukšmui lifto negirdėjau smile.gif dar skaičiau, kad trūko indų, vidrdulio, tai mes tiesiog nuėjom į registratūrą, paprašėm ir viską atnešė smile.gif
Toliau, pusryčiai. Nu tobula wub.gif vyras praktiškai nevalgo pusryčių, bet net jis šlamštė pilna burna biggrin.gif man maistas turi būt paprastas, bet jokių įmantrybių, todėl dešrelės, kiaušiniai ir sausi pusryčiai labai tiko. O jau bandelės tai išvis viršūnė: mažytės, šiltos, su įvairiais įdarais, mmm wub.gif dar mačiau buvo omletas, blyneliai su varške, kumpis, sūris. Ir pats salotas galėjai susikurt, bet aš kai daržovių nevalgau, tai nesigilinau smile.gif
Į vietinę pirtį ėjo tik vyras, nes aš pirčių nemėgstu, tai sakie šiek tiek šalta ir per daug žmonių vienu metu. O šiaurietiškos lazdos tai labai patiko smile.gif
Kalbant apie patį parką, tai jis man daugiau pasivaikščiojimui biggrin.gif pirčių nemėgstu ir niekada neinu, tai iš tos zonos patinka ledinio vandens baseinas, ledo kambarys, dušas su švieselėm ir kad galima net vidury žiemos išplaukt į lauką smile.gif o čiuožyklos, kurios man tokiuose parkuose yra pirmo būtinumo dalykas, tai nepatinka, kad vienas uždaro, kitas atidaro ir kad tik 2 yra čiuožimui su padangom.
Ai, dar primą dieną pietavom Pušyno restorane, tai irgi labai patiko smile.gif kaip jau sakiau, mėgstu maistą be jokių įmantrybių, t.y kokį karbonadą su fri bulvytėm, gausiai aplietą grybų padažu, cepelinus, blynus, makaronus, ir t.t, tai po Pušyno blynų su kumpiu ir sūriu ilgam soti buvau, o pavalgyt mėgstu biggrin.gif ir jau pasiruošėm mokėt, pasakė, kad dabar nereik, įtrauksim į sąskaitą, o sumokėsit išsiregistruojant. Ir kažkas nesusikalbėjo, į sąskaitą neįtraukė. Jau išsiregistruojant pastebėjom, tai administratorė labai dėkinga buvo, kad nepabėgom smile.gif
Šiaip pagal atsiliepimus pagalvojau, kad ten išvis vos ne toks lygis kaip tarybiniuose pajūrio namukuose be patogumų, bet sakau, tikrai nesigailėjau smile.gif uff, nu ir prirašiau, bet gal kam bus naudinga smile.gif
Atsakyti
galiu palyginti tik kad nuo pernai kai buvom ir siemet labai pasikeite aptarnavimo lygis ir i gera puse o maistas visad buvo ten geras , sotus, ir pasirinkt yra is ko, bet siemet tai labai visi paslaugus, ypac mus aptarnaves registraturoj jaunuolis atrodo Karolis(toks stotaus sudejimo) pastebejau kad su visais jis malonus viska issaiskina, sypsosi, tokie darbuotojai pliusas, ir administratore Egle labai faina, megaites kur dirbo restorane visad sypsosi, minusas buvo kad kambaryj nebuvo dziovintuvo nezinau kodel. bet seip patobulejus kultura, o kambariai jau prasosi remonto.
dar buvom europa royal, senam pastate gavom kambary, nrzinau kas jiems dave 4 zv. vonioj buvo pilna voru, bandem nuleist tas medines zaliuzes tai krito gabalai dulkiu, lovoje pilna kazkokiu juodu nesvarumu, kvapas kambaryj nekoks ir nakti visa laika uze vonioj kazkokie vamzdziai, stalas pastatytas taip kad negali proeit prie lovos pastoviai lendant nusimusdavom sonus, pusryciu pasirinkimas skurdesnis negu "pusyne" be to ant maito tupejo daug musiu, maciau ir ant pjaustytu pomidoru, aisku musiu neisvaikysi ir nesdesi prie kiekvienos, bet darbuotojai labai malonus ir paslaugus tai pliusas. nezinau gal stikliniame viesbutyje geriau, ir gal senam pastate yra geresniu kambariu tiesiog mums toks teko.

Atsakyti
Gal galetu kas nors parekomenduoti gera, bet ne pati brangiausia SPA centra Druskininkuose?
Atsakyti
Sugalvojome, kad per šias Kalėdas norime į Druskininkus. Gal patarsite ką rinktis su maitinimu, kad ir Kūčių vakarienę gautume? Eglės paprastos nenorime, o Eglė+ brangu labai...Gal kažkokią alternatyvą pasiūlysite?
Atsakyti