Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

QUOTE(Yoti @ 2016 03 10, 22:26)



QUOTE(Florestina @ 2016 03 11, 10:57)
Ne, po implantacijos jau daug skraidžiau, niekur nekilo problemų.


Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpione @ 2016 03 10, 22:07)
Pasirodo, teks ir man impalnuoti danti. Pasidalinkit prasau informacija, kur rekomenduotume, kur kainos palankesnes  ax.gif


Paskaitykit buvusias temas, tikrai rasite daug info.
Aš tvarkiausi dantuką Dantų harmonijoje. Pasirinkau kliniką, kuri man buvo patogi vietos prasme. Galit paskaityti jų puslapį, ten yra info, kainos.
Atsakyti
gal žinote skirtumus ar privalumus tarp šių implantų
Implantų sistema MegaGen “AnyRidge” ir “Straumann” ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 14 kovo 2016 - 13:52
QUOTE(matijass @ 2016 03 07, 16:15)
Sveikos merginos, gal galite pagelbeti ir man. Kur geriausia implantuotis, protezuotis. Turiu rimtu bedu su dantim, bet dar didesniu baimiu. Esu skaiciusi, kad galima tam tikras proceduras atlikti su narkoze. Gal kam teko bandyti. Buvau VIC klinikoje. Jie labai patiko. Kainos dideles, taciau iranga kuria turi ispudinga. Gal yra dar panasiu Vilniuje, kad galima butu pasirinkti pas ka tvarkytis?

Laba labai aciu uz atsakyma

Laba, as dejausi du implantus gerves klinikoje savanoriu pr. (Vilniuje) antras dar tik gyja, pirmas dantukas jau pabaigtas. Pirmu atveju man pasalino danti ir is karto vietoje jo isriege implanta, o antru atveju dantis buvo salintas pries tris metus tai isriege implanta ir idejo kaulo. Laukiu kol sugis. Tas pats chirurgas man ir retinuota protini danti operavo. Viskas sugijo puikiai. As labai bijojau situ proceduru, sudetingiausia procedura buvo retinuoto protinio danties salinimas ir gijimas, antroje vietoje sakyciau maziau sudetinga implantavimas su danties rovimu, o jei danties nera tai implantavimas isvis palyginus paprasta procedura.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2016 03 31, 19:39)
Laba, as dejausi du implantus gerves klinikoje savanoriu pr. (Vilniuje) antras dar tik gyja, pirmas dantukas jau pabaigtas. Pirmu atveju man pasalino danti ir is karto vietoje jo isriege implanta, o antru atveju dantis buvo salintas pries tris metus tai isriege implanta ir idejo kaulo. Laukiu kol sugis. Tas pats chirurgas man ir retinuota protini danti operavo. Viskas sugijo puikiai. As labai bijojau situ proceduru, sudetingiausia procedura buvo retinuoto protinio danties salinimas ir gijimas, antroje vietoje sakyciau maziau sudetinga implantavimas su danties rovimu, o jei danties nera tai implantavimas isvis palyginus paprasta procedura.

Sveiki. Noreciau irgi deti kelis inplantus. Domiuosi kainomis. Klinikomis , bet visgi iskyla dilema inplantacija susideda is keliu etapu. Taigi ir keliu sumu, tsi kiek bendrai kainuoja viskas nuo ......iki Jai nesunku pasidalinkit
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2016 04 13, 07:17)
Sveiki. Noreciau irgi deti kelis inplantus. Domiuosi kainomis. Klinikomis , bet visgi iskyla dilema inplantacija susideda is keliu etapu. Taigi ir keliu sumu, tsi kiek bendrai kainuoja viskas nuo ......iki Jai nesunku pasidalinkit



Kiek bandziau dometis, tai implantavimas nuo 500 iki 700 Eur, plius danties vainikas nuo 300 iki 500 Eur. Grubiai apie 1000 Eur reikia skirti unsure.gif

Keista, bet uz tas pacias paslaugas Baltarusijoje galima uz 300-400 Eur uz viska susimoketi. Viza kainuoja 150 Eur, bet vis tiek turbut apsimoka, ypac, jei reikia ne viena detis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 13 balandžio 2016 - 07:26
Žinau, kad negražu, ne vietoje, bet labai reikėtų Jūsų pagalbos išreiškant nuomonę apie odontologijos kliniką: http://######/f/kaun...rs/new.fullpage
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali man atsakyti - isidejau proteza ant implanto (kruminis dantis apacioje), bet jis siek tiek juda.....gal kuri turi proteza ir gali man atsakyti, ar tai yra normalu? gali protezas judeti? isidejau pries pora dienu....
Atsakyti
Labukas. Turiu ir as bedu su implantavimu... Apsilankiau Klaipedos implantologijos klinikoje ir nezinau verkt ar dziaugtis... Reikalingi 8 implantai , 4 virsutiniam zandikaulyje ir 4 apatiniam. Gygytojas apziurejo sudare gydymo plana ir... viso suma 10135 euru... blink.gif Nebezinau ka ir begalvot, ir tai su akcija implantai, 1 dedi pilna kaina, antras puse kainos, trecias nemokamai... unsure.gif Cia visa suma kas parasyta jau galutine, bet kazkodel bijau - facebuke radau apie sia klinika nelabai kokius atsiliepimus, plius kas dar neramina, susuka visus implantus ir viskas, cia operacija vyksta tik penktadieniais po pietu... o jei kas negerai, tektu laukt kito penktadienio, sioj klinikoj gydytojas atvaziuoja tik penktadieniais. Man operacija penktadieni o jau sestadieni i darba... nesuprantu kaip... Gal kas gali mane nuramint gal cia nieko tokio, o gal nerizikuot, o galu gale su lietuvisku atlyginimu ir tokiu pinigu gaila .... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina04 @ 2016 10 20, 21:15)
Labukas. Turiu ir as bedu su implantavimu... Apsilankiau Klaipedos implantologijos klinikoje ir nezinau verkt ar dziaugtis... Reikalingi 8 implantai , 4 virsutiniam zandikaulyje ir 4 apatiniam. Gygytojas apziurejo sudare gydymo plana ir... viso suma 10135 euru... blink.gif  Nebezinau ka ir begalvot, ir tai su akcija implantai, 1 dedi pilna kaina, antras puse kainos, trecias nemokamai... unsure.gif  Cia visa suma kas parasyta jau galutine, bet kazkodel bijau - facebuke radau apie sia klinika nelabai kokius atsiliepimus, plius kas dar neramina, susuka visus implantus ir viskas, cia operacija vyksta tik penktadieniais po pietu... o jei kas negerai, tektu laukt kito penktadienio, sioj klinikoj gydytojas atvaziuoja tik penktadieniais. Man operacija penktadieni o jau sestadieni i darba... nesuprantu kaip... Gal kas gali mane nuramint gal cia nieko tokio, o gal nerizikuot, o galu gale su lietuvisku atlyginimu ir tokiu pinigu gaila .... ax.gif


Sveiki,
siulyciau butinai pasikonsultuoti keliose klinikose.
Ne visi chirurgai yra saziningi ax.gif kai kuriu tikslas yra prisukti implantu kuo daugiau net jei ir nera butina. Sveikatos prasme nenukentesite, bet finansiskai nemazi pinigai. Zinoma, viskas priklauso nuo esamos situcijos burnoje, likusiu dantu skaiciaus, kaulo bukles, protezavimo plano. Bet, kaina mano manymu (jeigu cia tik implantavimas su protezavimu paskaiciuotas, be jokiu papidomu proceduru) yra ispusta, nes standartiskai implanto kaina (pvz Straumann) yra 600eu + iki 400 eu protezavimas ant implanto (vainikelis).
Atsakyti
Tame ir reikalas kad deti tures 4 virsuje ir 4 apacioje implantus... rolleyes.gif Suks Megagen implantus, plius po puses metu 2 ploksteles po 2 tukstancius, virsuje ir apacioje, nes... dantu nera... unsure.gif Viso ir gaunasi tokia suma, ir kazin ar kur pigiau gali buti, nes darbo daug burnoje...
Atsakyti
QUOTE(Lina04 @ 2016 11 16, 21:27)
Tame ir reikalas kad deti tures 4 virsuje ir 4 apacioje implantus... rolleyes.gif Suks Megagen implantus, plius po puses metu 2 ploksteles po 2 tukstancius, virsuje ir apacioje, nes... dantu nera... unsure.gif  Viso ir gaunasi tokia suma, ir kazin ar kur pigiau gali buti, nes darbo daug burnoje...



Apsimoka pasidaryti viza i Baltarusija ir ten uz puse kainos susitvarkytumete dantukus smile.gif
Atsakyti
Laba diena, visoms 4u.gif Užsukau su klausimu, gal kas padėsi, nes niekur neradu jokios konkrečios informacijos. Tai va, nuskilo man viršutinis dantukas (šalia iltinio esantis), nuskilo jo daug, tuo pačiu ir pliomba iškrito. Noriu pasiteirauti gal kasžino kiek kainuotų, maždaug, dantuko "karūnavimas" su viskuo ( nuskausminimu, kanalų gydymų etc.) Būčiau labai dėkinga už ats 4u.gif
Atsakyti