Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, vainikėliai, tilteliai

QUOTE(Hedy @ 2017 11 20, 14:01)
Sveiki,

Gal kas turite atsiliepimų apie klinikas "Sanidentas" ir „Odontalis“? Reikia implantuoti ir protezuoti. ax.gif

4u.gif
Atsakyti

Sveikos, junguosi  :4u: 

Ilgai svajojau.. nebuvo galimybiu ir pan.. virsuje seniai truksta 4,5,6 danties..amzinas kompleksas.. 

Na jau pasirasiau paskolai paraiškas ..tuo pačiu pas gyd.uzsirasiau k-joms..

Nusiteikiau kad reikes sinusa kelti..kaula auginti ir t.t bet po siandien k-jos patyriau soka .. reikes deti breketus ant apatiniu dantu! Va sito niekaip nesitikejau.. nes pasirodo virsuje ilgai truko dantu tai apatiniai pradejo "augti"..dabar neuztenka vietos virsuje statyt implantus..

Desiu du implantus ant triju karuneliu ar kaip jos ten.. 

Zadejo kad tilpsiu iki 3500€ su viskuo.. 

Dar i tris klinikas uzsirasiau..paziuresim ka jie pasakys..

O pati bijau net i kede atsisesti..nzn kaip viska reikes istverti.. 

Atsakyti

P.s lankiausi Donato Jurgaičio klinikoje šiandien.. Dar planuose MIR Šypsenos akademija ir Papadent.. tada viska lyginsiu ir bandysiu kazka protingai pasirinkti.. :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opdum: 29 lapkričio 2018 - 23:45
QUOTE(Opdum @ 2018 11 30, 00:44)
P.s lankiausi Donato Jurgaičio klinikoje šiandien.. Dar planuose MIR Šypsenos akademija ir Papadent.. tada viska lyginsiu ir bandysiu kazka protingai pasirinkti.

Kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2018 11 29, 23:39)
<p>Sveikos, junguosi  4u.gif </p><p>Ilgai svajojau.. nebuvo galimybiu ir pan.. virsuje seniai truksta 4,5,6 danties..amzinas kompleksas.. </p><p>Na jau pasirasiau paskolai paraiškas ..tuo pačiu pas gyd.uzsirasiau k-joms..</p><p>Nusiteikiau kad reikes sinusa kelti..kaula auginti ir t.t bet po siandien k-jos patyriau soka .. reikes deti breketus ant apatiniu dantu! Va sito niekaip nesitikejau.. nes pasirodo virsuje ilgai truko dantu tai apatiniai pradejo "augti"..dabar neuztenka vietos virsuje statyt implantus..</p><p>Desiu du implantus ant triju karuneliu ar kaip jos ten.. </p><p>Zadejo kad tilpsiu iki 3500€ su viskuo.. </p><p>Dar i tris klinikas uzsirasiau..paziuresim ka jie pasakys..</p><p>O pati bijau net i kede atsisesti..nzn kaip viska reikes istverti.. </p>

nebijok, del blogo apvilkimo,kai apvilko neisgyde kanalu, susidare puliniai,pradejo gest zandikaulis, tai mano daktariukas per 3 val isrove man 10 dantu, isuko 4 implantus, prakaita girdejau brauke ne karta, o a bailiu baile,nuo siol laisvai einu pasodontologus
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 12 13, 21:44)
Kokie atsiliepimai? ax.gif

papadent NEpatiko , daktaras arogantiškas ir pasikeles , per apziura elgesi grubiai sukele skausma, zodz, kazkokie biolaukai nesuejo , nepatiko, beto jam mano situacija pasirode sudetinga , nenori imtis ..
DJOK patiko implantologas Donatas, pas ji ir liksiu, bet mano situacija labai komplikuota , teks pries implantacija sinuso pakelima ir t.t dar virs metu su ortodontais reikes bendradarbiauti..islaidos..islaidos..islaidos .. ir pvz DJOK klinikoje ortodonte man lb nepatiko, tada rinkausi kitur , ten grisiu tik pas Donata

Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2019 02 18, 11:50)
papadent NEpatiko , daktaras arogantiškas ir pasikeles , per apziura elgesi grubiai sukele skausma, zodz, kazkokie biolaukai nesuejo , nepatiko, beto jam mano situacija pasirode sudetinga , nenori imtis ..
DJOK patiko implantologas Donatas, pas ji ir liksiu, bet mano situacija labai komplikuota , teks pries implantacija sinuso pakelima ir t.t dar virs metu su ortodontais reikes bendradarbiauti..islaidos..islaidos..islaidos .. ir pvz DJOK klinikoje ortodonte man lb nepatiko, tada rinkausi kitur , ten grisiu tik pas Donata

Ačiū. 4u.gif

Kur pasirinkot? ax.gif
Atsakyti

Sveiki, jungiuosi ir aš į šitą grupę :4u:

Juočiuosi labai prastai, nes prasidėjus su implantais-prasidėjo ir problemos :unsure: ...prieš du metus įsuko du apačioj krūminius-tarsi ir viskas gerai, bet sako reikia čia tau visus pergydyt ir visus apvilkti karūnėlemis,paskaičiavo belekiek, nu galvoju čia jau mane durina,  ok, sakau, dabar man uzdėkit tuos ant implantų, o tada aš tuos tvarkysiuos, na ką-pradėjau tvarkyt-tai skilo virš implanto tas krūminis-endodontė sako raut, ortopedas-kad gali uzdėt karūnėlę bet jokios garantijos...dar pasikonsultavau su keliais-sako neapsimoka skilusi tvarkyt-tai ryžaus išraut, galvoju gal įsidėsiu implanata ir viršuj...tuo pačiu dar kitoj pusėj 7-to danties karūnėlė supūliavo po 10metų-ir tą pasakė išraut-išroviau...o dabar gavosi taip-kad to kur 7viršuj-negali dėt kažkodėl implanto, o to kur šeštas prieš 3.5mėn pakėlė sinusą ir įdėjo implantą, bet mane ima jau nervai, nes vis užgula toj pusėj nosi, uoslė silpnesnė, tai nežinau koks bus likimas ten:(ima visiška neviltis-kad norėjau kaip geriau o gavos...atrodo tikrai dar nenusiteikus tokiam amžiuj susitaikyt su tokiom problemom:(

Atsakyti

Ir dar, ar buvo ka`=kam taip, kad po sinuso dugno pak4limo operacijos užgulinėtų nosį?skambinau operavusiam chirurgui-sako neturėtų taip būti, bet dabar atseit turėčiau eiti pas LOR;(

Atsakyti