Įkraunama...
Įkraunama...

Dievo paieškos

QUOTE(Saulėtekė @ 2016 05 06, 12:17)
Dievas nėra energija (greičiau galima sakyt, kad Dievas valdo ir energijas). Tai asmuo. Nes su energija bendrauti negali, o tik su asmeniu.



Muahahahaaa lotuliukas.gif na čia tai geras postas, man patiko thumbup.gif
visų pirma su sąvokom išsiaiškinkit, nes visi tą patį žodį skirtingai suvokiat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 05 06, 11:17)
Dievas nėra energija (greičiau galima sakyt, kad Dievas valdo ir energijas). Tai asmuo. Nes su energija bendrauti negali, o tik su asmeniu.



QUOTE(^Vakarė^ @ 2016 05 06, 11:33)
O kas yra siela? Asmuo? Kodel negali bendrauti su energija? Juk mes nuolat bendraujame energetiškai smile.gif



Dieva tikrai sunku apibudinti zodziais biggrin.gif wub.gif

Kas yra siela g.gif Na tarkime tu esi asmuo ir tu turi siela , o siela, tarytum energija 4u.gif Ar Dievas valdo musu sielas, cia jau i Sauletekes minti g.gif Manau mes patys esame kunas ir siela, viename o ne kaip du skirtingi asmenys ( nors sita varianta gincytu vyrai su moteriska siela arba moteriske su vyriska siela). Tas man dar labiau irodo, kad Dievas tikrai nevaldo musu sielu , o patys mes 4u.gif Taip kad Dievas sioje situacijoje ne prie ko.

Sakytumete priestarauju sau, bet butent sau nepriestarauju, nes mano kunas ir siela -tai viena, bet mes visi skirtingi, kas tinka man nebutinai tinka trans zmogui.



Atsakyti