Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės sportavimui namuose

Sveikos,

sugalvojau pataupyti ir virtoje sporto klubo mankstintis namuose.
tik va neturiu supratimo, kur isigyti nebrangiai ir neblogus svarelius po 2 kg arba 1,5 namams?

Gal turite patirties?
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 07 23, 15:59)
Sveikos,

sugalvojau pataupyti ir virtoje sporto klubo mankstintis namuose.
tik va neturiu supratimo, kur isigyti nebrangiai ir neblogus svarelius po 2 kg arba 1,5 namams?

Gal turite patirties?


Taupančios kilnoja sulčių tetrapakus, mineralinio tarą arba tamsų vakarą nuo šaligatvio pasiskolintą mirksiukas.gif trinkelę...
Atsakyti
tai kad nebrangus tie svareliai, neseniai ziurejau, kainuoja tiek Maximose, tiek sporto prekiu parduotuvese, 7-11 lt vienas,

tie Anastacijos patarimai visada tokie keisti unsure.gif
arba moteriske tyciojasi is taupanciu, arba nuardyti saligatviai tai jos darbas g.gif
Atsakyti
svarelius nusipirkti tai nesunku,ir kaina ju nedidelė.Bet kad sportuoti su jais nemokant tai nieko gero.Lankiau treniruoklius,kadangi neprisiruošiu ten nueiti,tai galvoju namuose pabandysiu.Bet palankius žinau kaip su jais elgtis,kaip kvepuoti ax.gif
Atsakyti
patarkit ar verta pirkti, gal kas naudojat??? easy shaper, pilvo presui ir kt.dalims
cia is top shop. idomu butu sulaukti atsakymo ir besitreniruojanciu.ar jis naudos duoda ar tik siaip kad pajudet tik treniruoklis
http://www.topshop.l...t...h&pid=12087
Atsakyti
Neturiu ir niekada nepirkčiau - bet tai tik mano nuomonė. Įdomu būtų pamatyti prie treniruoklio esančius pratimus - iš fragmentų sprendžiu, kad viską galima daryti ant elementaraus kilimėlio.

Kartais leidžiu sau pasportuoti mėnesį kitą ne sporto klube - puikiausiai užtenka kilimėlio; svarmenų 2 po 2 kg, praverstų dar 2 po 1 kg, bet išsisuku su buteliais nuo mineralinio; grėbliakočio lotuliukas.gif - ai, gimnastikos lazdos neradau ax.gif .
Dar norėčiau fitnio kamuolio (nerandu neslidaus, ne kinų ir gražios spalvos lotuliukas.gif ) ir gerų gumų.

Svarbiausias inventorius sportuojant namuose - NORAS sportuoti smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
su juo sako atsilenkimus lengviau daryt, as ju nepakenciu, del to gundausi.svarmenu nenoriu,nes man negrazu raumeningos moteru rankos, o nuo ju tai greit matyt.tam turiu vaika biggrin.gif geras svarmuo, 15kg
laiko i sporto kluba neturiu. ant kilimelio tik nepadarysi visko taip lengvai kaip su treniruokliais.sportuojantys sake, kad ka padarai sporto saleje su treniruokliais per pusmeti, kokiu rezultatu pasieki, namie trunka apie metus, be to, lengviau, nejauti raumenu skausmo sportuojant su treniruokliais tokio kaip namie be nieko darant
kamuolius top shop turi neblogus irgi
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 05, 12:12)
su juo sako atsilenkimus lengviau daryt, as ju nepakenciu, del to gundausi.svarmenu nenoriu,nes man negrazu raumeningos moteru rankos, o nuo ju tai greit matyt.tam turiu vaika biggrin.gif geras svarmuo, 15kg
laiko i sporto kluba neturiu. ant kilimelio tik nepadarysi visko taip lengvai kaip su treniruokliais.sportuojantys sake, kad ka padarai sporto saleje su treniruokliais per pusmeti, kokiu rezultatu pasieki, namie trunka apie metus, be to, lengviau, nejauti raumenu skausmo sportuojant su treniruokliais tokio kaip namie be nieko darant
kamuolius top shop turi neblogus irgi

Tada pirk. Ypač jei nekenti atsilenkimų - treniruoklis darys pats. Arba bent taps puikia pakaba rūbams, dulkių rinkikliu ar šiaip kokiu nors kitu buityje reikalingu daiktu.

Svarmenų tai gal tikrai nepirk, jei taip lengvai rankų raumenys auga. Va man blogiau - ketvirtus metus non stop hantelius tampau, kartais ir štanga pasitaiko palaikyti bent su 24 kg + grifas (ar ne 12 kg), o rankos vis puikiai telpa į S dydžio rūbelius.

Supykau, moralą atskaičiau, bet susigėdau - atsiprašau drinks_cheers.gif

O ant kilimėlio visko taip lengvai kaip su treniruokliais tikrai nepadarysi - tik sunkiau - tokia mano patirtis ir vieno iš trenerių nuomonė. Rezultatai namuose bus tokie patys kaip ir klube, jei sugebėsi tinkamai susidaryti programą ar susirasi žmogų (trenerį), kuris padės sudarant programą. Aišku, plius pastovus darbas . Kaip sakoma - 3 d. per savaitę dėl sveikatos, arba 5d. - dėl grožio - rinkis, kas patinka smile.gif
Aš pati nemėgstu klubų, amžinai trūksta laiko, bet kartais palankau - kol ko nors pramokstu smile.gif
Dėl raumenų skausmo - būna arba po nesportavimo laikotarpio (neišvengiamas rolleyes.gif ) arba kai persistengi - sportuoji ne pagal savo fizines galimybes (dideli svoriai, krūvis ir pan.) Kai raumenys pripranta - skausmo nebūna net padidinus krūvį.

Mane labiau vilioja kamuoliai iš sporto arba ortopedinių prekių parduotuvių smile.gif

Padėt nepadėjau, tik vandenį sudrumsčiau - atsiprašau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Sėkmės renkantis treniruoklį (-lius)!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 05 sausio 2007 - 13:55
QUOTE(agniux911 @ 2007 01 05, 11:12)
su juo sako atsilenkimus lengviau daryt, as ju nepakenciu, del to gundausi.svarmenu nenoriu,nes man negrazu raumeningos moteru rankos, o nuo ju tai greit matyt.tam turiu vaika biggrin.gif geras svarmuo, 15kg
laiko i sporto kluba neturiu. ant kilimelio tik nepadarysi visko taip lengvai kaip su treniruokliais.sportuojantys sake, kad ka padarai sporto saleje su treniruokliais per pusmeti, kokiu rezultatu pasieki, namie trunka apie metus, be to, lengviau, nejauti raumenu skausmo sportuojant su treniruokliais tokio kaip namie be nieko darant
kamuolius top shop turi neblogus irgi


doh.gif
Neprakaituodama preso nepadaysi, o kad moterys uzsiaugintu ant ranku raumenis (tuo labiau su 2 kg. hanteliukais) reikia daug ir sunkiai dirbti, laikytis spec dietu, vartoti tam tikrus papildus ir pan.
Raumenys neskauda kai yra priprate prie kruvio, bet jau buvo paaiskinta postu auksciau.
Manau ne toki treniruokli reiktu pirkt, o i sporto kluba nueiti, bent jau siek tiek suzinosi apie tai, kaip atliekami pratimai, su kokiais pratimai kurie raumenys lavinami ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2007 01 05, 13:48)
Mane labiau vilioja kamuoliai iš sporto arba ortopedinių prekių parduotuvių smile.gif

Sėkmės renkantis treniruoklį (-lius)!


Man irgi norisi kamuolio ir dar -kaip jos vadinasi- GUMŲ bigsmile.gif

http://www.teida.lt/...c...&pcat_id=10

http://www.teida.lt/...c...&pcat_id=11
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @ktyvi: 05 sausio 2007 - 22:33
QUOTE(gitulia @ 2007 01 05, 14:56)
doh.gif
Neprakaituodama preso nepadaysi, o kad moterys uzsiaugintu ant ranku raumenis (tuo labiau su 2 kg. hanteliukais) reikia daug ir sunkiai dirbti, laikytis spec dietu, vartoti tam tikrus papildus ir pan.
Raumenys neskauda kai yra priprate prie kruvio, bet jau buvo paaiskinta postu auksciau.
Manau ne toki treniruokli reiktu pirkt, o i sporto kluba nueiti, bent jau siek tiek suzinosi apie tai, kaip atliekami pratimai, su kokiais pratimai kurie raumenys lavinami ir pan.  mirksiukas.gif


nesakau kad neprakaituojant bus rezultatai, bet palengvint savo "triusa" galima treniruokliais.ir nesakau apie kalna raumenu, bet daugelis kas dirba su svarmenimis sustiprina rankas taip kad raumenys per daug isryskeja, man tas moteriai negrazu. o sporto sales neprieinamos man tiek laiko atzvilgiu, tiek finansiskai nera labai jau tinkamos
Atsakyti
QUOTE(@ktyvi @ 2007 01 05, 23:24)
Man irgi norisi kamuolio ir dar -kaip jos vadinasi- GUMŲ  bigsmile.gif

http://www.teida.lt/...c...&pcat_id=10

http://www.teida.lt/...c...&pcat_id=11

AČIŪ smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Maniau, kad gumas rasti vargu ar pasiseks - kažkada mačiau, bet neprisimenu, kur blush2.gif , o dabar vis nerandu.
O dėl kamuolio vis neapsisprendžiu - užteks pigaus kinietiško ar iš karto normalesnio dairytis g.gif
Atsakyti