Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums atrodo, kuo bus užaugęs jūsų vaikas?

Net nenumanau kuo bus užaugę...bet tikiuosi, kad bent dorais žmonėmis užauginsiu...
Atsakyti
Nemastau dar apie tai g.gif
Atsakyti
Mano mazoji tai sako, kad bus mama- daktare, mam - kirpeja ir t.t. zodziu, prie profesijos (kuri vis keiciasi) pridedamas zodis - mama. Zodziu, ruosiasi suderinti seima ir darba biggrin.gif
Atsakyti
Manoji tai nežinau.. neturiu žalio supratimo.. schmoll.gif Gali būt bet kuo smile.gif
Atsakyti
Maniškė, jei paklausi, sako, kad bus undinėlė, o ir šiaip sunku iš vandens ištraukti, tai bus plaukimo trenerė biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi nemąstau, tik noriu, kad ir kuo būtų, kad būtų laiminga, mėgtų savo veiklą/darbą... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 07 20, 10:55)
Aš irgi nemąstau, tik noriu, kad ir kuo būtų, kad būtų laiminga, mėgtų savo veiklą/darbą...  smile.gif

drinks_cheers.gif Man ir tai būtų svarbiausia...
Atsakyti
Mano 4 metė, teigia, kad bus daktarė, o sūnus 7 metų niekaip negali apsispręsri ar būtų roko žvaigžde ar policininku tongue.gif
Atsakyti
Kadangi pati nuo vaikystės nuomonę pakeičiau 100 kartų, tai ir apie vaiką anksti spręsti. Stengsiuos pastebėti, kuo labiau domisi, kam labiau gabus, galbūt būreliais gabumus palaikyti, o jau kuo norės būti, tai pasirinks.
Atsakyti
Oh..sunku pasakyti... Yra labai bendraujanti ir mėgstanti pavadovauti, nenustebčiau jeigu dirbtų kokį vadovaujamą darbą smile.gif taip pat mėgsta šokti, dainuoti. Gali būti kažkas susiję ir su fizine veikla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rciukas @ 2009 12 06, 23:43)
Tevai turi nurodyti krypti, bet pasirinkti turi pats vaikas  smile.gif


Būtent, kad tėvai turi pastebėti, kur linksta vaikas, kokie jo gabumai ir ta kryptimi jį nukreipti. Aš turiu pavyzdį iš praktikos - tėvai visiems trims vaikams parinko kryptis. Vaikystėje tai atrodo žiauru, kvaila, neteisinga, bet dabar stebiuosi jų įžvalga ir esu dėkinga, kad koncentravo ties konkrečiais dalykais, neleido "išsibarstyti" ir eikvoti laiko išbandant įvairiausias veiklas ir pan. Mano "misija" buvo knygos, literatūra ir mokslai apskritai. Brolio - pinigai. Sesės - muzika, pramogos. Pykau, kad neleido į muzikos mokyklą, o jaunėlė sesė ten mokėsi, bet juk dabar suprantu, kad nei klausos, nei balso neturiu biggrin.gif . Broliui į taupyklę vis pamėtėdavo gražų rublį, vėliau litą O man pinigų duodavo vokams - kad susirašinėčiau su galybe vaikų ir jaunuolių iš įvairiausių pasaulio kampelių. Vėliau pamatėm, kad tėvai visgi neklydo parinkdami kryptis: aš taip ir nuėjau knygų, rašliavų link, "pavalkatauju" svetur bendraudama su kitų šalių žmonėmis ir jaučiuosi savo rogėse, brolis verslauja užsidegęs, o sesuo sukasi pramogų, turizmo srity ir mėgsta tai.
Savo sūnų irgi stengiuosi panašiai "pavairuoti". Ilgai stebėjau, kaip visur ilgais pirštais kalena, groja žaislais ir išleidau muzikuoti. Po metų jau pats ir antru instrumentu panoro groti. Matau, kad į mokslus linksta, tai ir lenkiu, kol jaunas. Kalbų mokymąsi padėliojau taip, kad vėliau būtų pranašesnis už kitus. Pridėjus lankstų charakterį, kalbos būdą matau visišką diplomatą. O kur vaikas pasuks galiausiai, man, kaip ir kiekvienai mamai, labai smalsu smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigale: 29 lapkričio 2014 - 11:47
Dailininke biggrin.gif
Atsakyti