Ateinu ir aš pasiguosti. Dar neatejus mėnesiniu dienai supratau, kad laukiuosi. Nėštumo testas rodė pakankamai ryšku II. Manau klaida padariau, kad pranešiau vyrui ir dukrai, nes jie jau svajojo apie nauja šeimos narį. Atėjus mėnesiniu dienai truputį patepliojo, bet labai nedaug. Mėnesinėms vėluojant 4 dienas pakartojau NT, antra juostelė buvo dar ryškesnė, bet vėl truputį patepliojo. 5 diena vėluojant mėnesinėms lyg iš giedro dangaus prasidėjo gausus kraujavimas, lydimas stiproku pilvo skausmu. Jau tada supratau, kad pilvuko gyventojo nebebus. Kraujavimas buvo kaip per mėnesines ir su krešuliais. Šiandien (3kraujavimo diena) NT jau blyškus. Kadangi vyras dirba užsieny, tai jam grįžus bandysim dar, tik šįkart nei dukrai nei vyrui nieko nesakysiu, kad nebūtu skaudaus nusivylimo. Mane vis kamuoja klausimas (turbūt kaip ir visas likimo drauges) KODĖL? Gal kaltas mano amžius (man 36 metai), gal turiu sveikatos problemu. Bet aš turiu viltį, kad viskas bus gerai ir viena gražia diena galėsiu ant ranku paimti savo kūdikėlį.