Įkraunama...
Įkraunama...

Čekija.Praha

Panasi, bet jusiske rodos geresne, nes mano be interneto veikia nepilnu pajegumu.

Atsakyti

Sveiki, ka pamatyti pakeliui i Praha ziemos metu? Vaziuosim per Vroclava ir Hradec Krolove.

Atsakyti

Sveiki. Atnaujinu temą. Planuojam vieną dieną praleisti Prahoje. Kiek laiko pasivaikščiojimui reikėtų skirti Prahos piliai, šv. Vito katedrai. :unsure:​ 

Atsakyti
Tiksliai nepamenu, dar ir priklauso, kokiu tempu jus vaisktot, ar labai detaliai apziurit kiekviena paveiksla ir skulptura, ar greit praeinat.
Atsakyti
Gal kas zino kokiu atrakcijonu parku Cekijoje? Keliausime su mokyklinio amziaus vaikais ir ieskome jiems pramogu, kad per daug po urvus landziot nepavargtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2019 03 29, 09:37)
Gal kas zino kokiu atrakcijonu parku Cekijoje? Keliausime su mokyklinio amziaus vaikais ir ieskome jiems pramogu, kad per daug po urvus landziot nepavargtu  biggrin.gif

Vasaros rogučių trasos Čekijoje http://www.camp.cz/c....aspx?sflang=en
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2019 03 29, 09:37)
Gal kas zino kokiu atrakcijonu parku Cekijoje? Keliausime su mokyklinio amziaus vaikais ir ieskome jiems pramogu, kad per daug po urvus landziot nepavargtu  biggrin.gif


Sveiki, dar kol kas nebuvome, bet irgi ieškojau, tai vaikams radau tokių atrakcijų:

Škodos muziejus Mlada Boleslove

Mirakulum parkas Mirakulum

Zoologijos sodas su safariu Safari Park Dvur Kralove

Liberece yra keli parkai - technologijų, vandens, žr. čia iQLANDIA

Žinau, kad dar yra keli dinozaurų ir labirintų parkai ax.gif
Atsakyti

Ačiū pasisakiusioms :)

Aš dar nuo savęs pridursiu - Prahoje yra akvaparkas gana didelis. 

Susidėliojom jau maršrutą, beliko kelionės sulaukti :)

Atsakyti
QUOTE(santi @ 2019 04 30, 08:33)
<p>Ačiū pasisakiusioms smile.gif</p><p>Aš dar nuo savęs pridursiu - Prahoje yra akvaparkas gana didelis. </p><p></p><p>Susidėliojom jau maršrutą, beliko kelionės sulaukti smile.gif</p><p></p>

Mes praitais metais buvom Akvaparke.Skyrem jam vis diena. Tai patiko visai, nors man asmeniskai LT geresniu yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 19 gegužės 2019 - 22:25

Sveiki,sakykit kiek laiko skirti būtina prahai,be vaiku be Zoo,ir megstant greita tempą ? Galvoju tris dienas skirt,bet gal į dvi sutilpciau ?ir kiek  laiko skirti cesky krumlovui ?

Atsakyti

Sveiki,sakykit kiek laiko skirti būtina prahai,be vaiku be Zoo,ir megstant greita tempą ? Galvoju tris dienas skirt,bet gal į dvi sutilpciau ?ir kiek  laiko skirti cesky krumlovui ?

Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2019 07 03, 16:45)
<p>Sveiki,sakykit kiek laiko skirti būtina prahai,be vaiku be Zoo,ir megstant greita tempą ? Galvoju tris dienas skirt,bet gal į dvi sutilpciau ?ir kiek  laiko skirti cesky krumlovui ?</p>

Krumlovui dienos uzteks, nemažai pamatysit . Prahoj kai ka ir per diena galima pralekti, bet geriau bent jau tris skirti
Atsakyti