Įkraunama...
Įkraunama...

Močiutė muša vaiką

apie reanimacija kalbos cia nebuvo, nereikia taip jau dramatizuoti.
Demesingumo parodymas galimas ir aplankant, tam tikrai nereikia sedet su vaiku 24 val per para. O cia jei negali poros valandu palikt vieno, mat gi pasaulio pabaiga vaikui bus, tai tempia sedet kartu mociute ir dar jai pretenzijas reiskia. Autore, sedek pati, jei toks vaikas ligonis ar toks lepunelis, kad be mamos sijono neisbus.
Atsakyti
Keturmeti paLikt ligoninej blink.gif ,as savo penkiametes nepalikciau,taigi cia dar visai mazas vaikutis....tada jau geriau paimt jau pasveikusi,man maziau sirdi geltu,negu atplest vaikucio rankas ir iseit,keturmeciui nepaaiskinsi dar kai kuriu dalyku,o dar serganciam...,o teroriste ,gal mergaitem cia netaikoma biggrin.gif ?
Atsakyti
As irgi nepalikciau ir man tai cia lepinimas ir nesavarankiskumas neatrodo drinks_cheers.gif . Ligonine yra ligonine, o ne darzelis, ar pabloges, ar dar kas - seseliu kantrybe taipogi ribota, kiti vaikai ir judresni, ir jautresni. Ir vaikui ramiau, kai jam blogai besijauciant yra artimieji salia.
Priklauso ir nuo vaiko - vieni drasuoliai ir savarankisti, kiti nedrasus tarp svetimu. Bet siais laikais tikrai nedaznas reikalas palikt.
Atsakyti
Turiu draugę, kuri su vaiku gulėjo ir 8 metų. O šiaip Santariškių chirurginė ligoninė, tiek, kiek teko ten guldyti vaiką , neturi jokių sąlygų suaugusiam, jei vaikui jau trys. Man yra kraupus pats tas momentas kada palatoj su ligoniu, vienoj lovoj guli dar ir slaugantysis. Tai daug baisiau nei paliktas vienas vaikas. Nežinau kiek ir kokios ten pagalbos jie sulaukia tie ligoniai, ir kas ten jiems gali padėti sveikti. Tas pats yra infekciniam skyriui, ligoninėj kita pus gavės. Kada būna koks roto, ar šiaip koks vidurių ligų protrūkis, enteritai visokie, tai į tas lovas, kurios atseit skirtos slaugantiems irgi guldo ligonius. Na ir tokio ligonio lovon irgi riukl slaugantysis ir irgi slaugo. O paskui vajėzaaauuu, kokia tvarka ligoninėse, aš ten rotą, norą, geltą pasigavau. O ko ten grūdosi, lovose su ligoniais gulėjo, su kitom mamytėm po palatas pasikalbėt lakstė- neklausia. Jos gi slaugė.
Atsakyti
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2016 09 01, 07:57)
Turiu draugę, kuri su vaiku gulėjo ir 8 metų. O šiaip Santariškių chirurginė ligoninė, tiek, kiek teko ten guldyti vaiką , neturi jokių sąlygų suaugusiam, jei vaikui jau trys. Man yra kraupus pats tas momentas kada palatoj su ligoniu, vienoj lovoj guli dar ir slaugantysis. Tai daug baisiau nei paliktas vienas vaikas.


Matyt neteko pačiai būti tokioj situacijoj :)
Kai jūsų 8-metį vaiką paguldys ir po operacijos vaikui skaudės, bus silpna, o gretimoj lovoj gulės toks pat 8-metis po operacijos, vargu ar paliksite jį vieną. O naktį gal ir į tą pačią lovą prigulsite. Ir nebus taip baisu, kaip atrodo dabar, sėdint prie klaviatūros :)

Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2016 09 02, 06:12)
Matyt neteko pačiai būti tokioj situacijoj :)
Kai jūsų 8-metį vaiką paguldys ir po operacijos vaikui skaudės, bus silpna, o gretimoj lovoj gulės toks pat 8-metis po operacijos, vargu ar paliksite jį vieną. O naktį gal ir į tą pačią lovą prigulsite. Ir nebus taip baisu, kaip atrodo dabar, sėdint prie klaviatūros :)

drinks_cheers.gif Tai jau tikrai.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2016 09 02, 08:12)
Matyt neteko pačiai būti tokioj situacijoj :)
Kai jūsų 8-metį vaiką paguldys ir po operacijos vaikui skaudės, bus silpna, o gretimoj lovoj gulės toks pat 8-metis po operacijos, vargu ar paliksite jį vieną. O naktį gal ir į tą pačią lovą prigulsite. Ir nebus taip baisu, kaip atrodo dabar, sėdint prie klaviatūros :)


mes nekalbam apie kokias nors onkologines ligas? Tiesa? Nekalbam apie tuos atvejus, kai po operacijos vaikas iš esmės negali apsitarnauti, yra suvaržytos judėjimo funkcijos. Tarkim kalbam apie apendicitą, apie tonzilių pašalinimą, adenoidų? Apie kokias nesudėtingas ortopedines operacijas. Niekada nesėdėjau ir nesėdžiu naktimis tokiose vietose. Personalas visada susitvarko be mano vadovavimo ir dalyvavimo. Man visko daug gyvenime yra tekę patirti per daugumą vaikų. Jums to niekaip nelinkėčiau.
Papildyta:
QUOTE(applejuice @ 2016 09 02, 11:03)
drinks_cheers.gif Tai jau tikrai.


kas jau tikrai? Mes su tavim pažįstamos? Žinai kas man teko ko neteko? Ne? Tai kam tu čia taip pritari?
Atsakyti
Pritariu idejai, kad susidurus su problemoms daznai dingsta visi kategoriskumai, tokie, kaip kad negerai su paaugusiu vaiku guleti ligoninej. Net ir po nedideliu operaciju kai kuriems atsigavimas buna sunkesnis, buna, kad jautresni vaikai bijo likti, visokiu baimiu prisigalvoja ir t.t. Seniai jau niekuo nebesibaisiu, gyvenimas pamoke.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2016 09 04, 15:16)
Pritariu idejai, kad susidurus su problemoms daznai dingsta visi kategoriskumai, tokie, kaip kad negerai su paaugusiu vaiku guleti ligoninej. Net ir po nedideliu operaciju kai kuriems atsigavimas buna sunkesnis, buna, kad jautresni vaikai bijo likti, visokiu baimiu prisigalvoja ir t.t. Seniai jau niekuo nebesibaisiu, gyvenimas pamoke.


ir jūs pas operuotą žmogų, riukt į lovą? Tipo slaugot? Trukdot jūs jam , o ne slaugot. Be jo ten irgi ligoniai guli, o jiems kaip tas jūsų aktyvus dalyvavimas? Knarkoat, vartotės, trypiat? Koridriais šliaužiojat tai į tualetą, tai dar kur? Pasaulio bamba vaikas gali būt namie,bet ir tai nesveikintina. O yra vietų kur vaikas turi susitaikyt su ta padėtim kokia yra ir taškas. Kas pasakė kad liga būna lengvas dalykas. Reiškia ligos nemalonumus reikia iškęsti ir tiek. Sūnui buvo tie nelemti 8, operavom buvusius randus. Gilius. Dieną aplankydavau, naktį būdavo vienas- veiklos daug, žaidimų kambarys, palatos draugai, telikas ir dar mokytoja ateidavo. Ir gulėjo ten viena mamytė su močiute pasikeisdamos nes jų 9 metų stebuklui kairio žąsto srity kažką išoperavo. Mano vaikas skundėsi ir dienomis ir naktimis, kad jos knarkia, kad jos nuolat reguliuoja apie ką jiems kalbėtis, nuolat kišasi į jų veiklas. Ką valgyt iš atneštų lauktuvių, kas netinkamas maistas. Tai jau čia gerai? Likusiems septyniems? Pasakiau skyriaus vedėjui, nebeleido jom likti. Ir tas jų vaikas pagijo greit, galėjo atsigult galų gale patogiai. Ir iš esmės, toj ar kitoj ligoninės kuris vyresnis vaikas bebūtų gulėjęs, visada skundėsi lygiai tuo pačiu. Kad per slaugančiuosius jie negali pailsėti.
Atsakyti
Va esme tame, kad vaikas noriai zaide su kitais, reiskia, pakankamai gerai jautesi. Ne visi ir ne po visu operaciju taip. O del to, kad apsistoje lankantieji knarkia, trukdo ir kitiems reguliuoja tai savaime suprantama, kad nera normalu, kiti buna prisitaiko prie situacijos ir stengiasi kuo maziau pastebimi buti. Ir nereikia kelias dienas guleti, tik kol vaikui tikrai to reikia. Ka jus apibudinote, tai tikrai nenormali situacija ir zmoniu susireiksminimas. Tikrai nevisi taip elgiasi.
O siaip nezinau, kokia situacija LT su mokamom privaciom palatom, turbut geriausias variantas butu.

Visgi nukrypom nuo temos, ji gi apie museikas mociutes, ne apie ligonines.
Atsakyti
QUOTE(jurgulisd @ 2016 07 07, 11:08)
Gal kas patars kaip elgtis tokiose situacijose, kai močiutė, mano vyro mama, muša per užpakaliuką ar per nugarą mūsų 4 metų sūnų arba nuolat šaukia ant jo, grubiai elgiasi. Esame sakę jai, kad mums tai nepatinka ir kad netaikome fizinių bausmių, tačiau ji aiškina, kad mūsų vaikas neišauklėtas ir toliau daro savaip. Esame sutrikę, nesinori drausti vaikui bendraut su močiute, bet jos požiūrio į vaikų auklėjimą irgi nepakeisim. Ką daryti?

Nepalikineti vaiko su idiote.
Atsakyti