Įkraunama...
Įkraunama...

Laiškas Sūneliui!

Sveikas mano mažyti wub.gif
Tu buvai ilgai lauktas, mūsų stebuklas. Po tiek neigiamų nėštumo testų, vieną gržų rytą pamačiau dvi juosteles. Tavo sesė plojo rankomis kartu su manim, tik nesuprato ko mamytė taip šokinėja ir verkia iš džiaugsmo. Pranešėm tečiui, nelabai galėjo patikėti kai matė tiek daug vaiduokliaujančių testų kurie vis nepasitvirtindavo. Kasdien dariausi testus o jie tik ryškėjo wub.gif Tėtis pagaliau patikėjo, kad turėsim Tave, dar vieną vaikelį. Pradžia buvo sunkoka, tavo mamytė dažnai draugavo su tualetu, nors taip skaniai tik suvalgė pusryčius doh.gif Pilvelis po truputį didėjo, blogumai baigėsi. Lankėmės pas dviejų šalių gydytojus, labai mumis rūpinosi smile.gif Kadangi viskas klostėsi puikiai, nusprendėme su tavimi susitikti ne LT. Tačiau nuo 34sav paaiškėjo, jog stojo tavo augimas. Pradėjo tave nuolat stebėti, pora savaičių važiavau su tavimi susitikti kas kelios dienos aišku buvo baisiai smagu pasimojuoti ekrane, bet taip norėjosi kad Tu augtum mažyti mano verysad.gif Liepos 14d. 36sav. 5dienos...nuvažiavom vėl pažiūrėti kaip tu laikais, tačiau gydytojai nusprendė, jog reikia Tave pamaitinti ir aprodyti šį pasaulį, nes mano kūnas neduoda to ko Tau reikia. Tėtukas aišku išsigąsta tokio staigaus gydytojų sprendimo, bet ka gi žinom kad greitai Tave pamatysim. Suderinam kas pažiūrės Tavo sesytę ir brangusis atlekia pas mus.
Gydytojai nusprendžia suskatinti man gyvenime negirdėtu būdu: balionais su vandeniu. Gydytojai pasako jog kai balionai iskris, reiškias pilnas atsidarymas ir leksim gimdyt. Man aišku po krapštynių ir balionų įdėjimo iškarto prasideda lengvi sąrėmiai, bet su tėčiu besišnekučiuojant iškenčiami labai lengvai. Taip jau linksminuosi iki maždaug 2val nakties...aišku tie balionai niekur neiškrenta. Na ir viskas absoliučiai nurimsta, aš netgi neblogai numiegu iki 7val ryto. Atsikeliu kaip nauja, jokio skausmelio, jau aišku suprantu kad nieko čia gero, juk negimdysiu be skausmo biggrin.gif Gryžta pamiegojęs tėvelis ir praneša kad mus kelia į gimdyklą. Patikrinimas, jooookio atsidarymo. Nuleisti vandenis neišeina nes Tavo galvytė per aukštai, pajungia skatinamuosius. Taip guliu su visai pakenčiamu skausmu iki 13val. Vėl patikrinimas, atsidarymas 3cm...vėl ten besikrapštydami bando Tave pasiekti nu ir pagaliau pavyksta..nuleidžia vandenis. O va tada prasidėjo smagumėlis unsure.gif doh.gif sąrėmiai iškarto toookie fainučiai, kad liepiu tėtukui kišti rankšluostį ir šaldyti nugarą (draugė sakė kad padeda biggrin.gif )...taip linksminuosi apie 1,5 val ir pareikalauju epidūro, nes jaučiu kad šakutės. Ateina gydytoja ir pamačius sąrėmių kreives, staigiai liepia atjungti skatinamuosius. Paduoda pabandyti linksmųjų dujų ir nueina ieškot kas tą epidūra padarys...o aš pradedu jaust kad stumti noriu. Brangusis pakviečia akušerę patikrina, kad dar nėra pilno atsidarymo ir vėl išeina epidūrininko ieškot o aš pradedu rėkt kad vaikas lenda laukt lotuliukas.gif subega pora akušerių ir per du sąrėmius išgirstu skardų tavo balselį wub.gif 2,172kg 44cm...tikras coliukas. Viskas taip greitai įvyko, net gydytojams buvo sunku patikėt tokia greita veikla. Uždeda Tave mano mažyti man ant krūtinės ir su Tėčiu braukiam laimės ašaras, kad Tu jau su mumis...mūsų nuo Liepos 15d. 14:45 šeima susideda iš keturių asmenų wub.gif
Atsakyti
Šaunuoliai abu wub.gif Tegul sūnelis auga didelis ir stiprus, o tau linkiu, kad trečiasis vaikelis nebūtų coliukas ir pas mamą augtų kuo ilgiau! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2016 08 03, 16:30)
Šaunuoliai abu wub.gif Tegul sūnelis auga didelis ir stiprus, o tau linkiu, kad trečiasis vaikelis nebūtų coliukas ir pas mamą augtų kuo ilgiau! 4u.gif

Sakai bus trecias? wub.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif svarbu sveiki augtu, o svori uzauginsim cool.gif
Atsakyti
Mielai "susiskaitė" wub.gif . Tegul auga mažutėlis didelis didelis, kad ir tėtį ateity peraugtų 4u.gif . O Tau, mieloji, daug pienuko, kad būtų sotus ir laimingas tavo sūnaitėlis ax.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Labai gražu wub.gif

Linkiu augti ir stiprėti 4u.gif

Tokiai gražiai šeimai linkiu ir trečio gražuoliuko 4u.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte! 4u.gif
Grazi istorija ax.gif mirksiukas.gif
Linkiu graziai augti suneliui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oijva @ 2016 08 04, 19:04)
Sakai bus trecias?  wub.gif  bigsmile.gif  lotuliukas.gif svarbu sveiki augtu, o svori uzauginsim  cool.gif



Aš tikrai sakau, kad bus trečias wub.gif labai gražu wub.gif šaunuoliai jūs wub.gif
Atsakyti
Auk didelis, sveikas ir stiprus, coliuk wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai miela! wub.gif
Linkiu greiciau stipreti mazyliui, augti tvirtam, sveikam ir dziuginti tevelius 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai dar karta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazu! wub30x30.png
Atsakyti
Aukit ir stiprėkit 🎈🎈🎈
Atsakyti