Įkraunama...
Įkraunama...

Bateliai internetu

QUOTE(abiga @ 2016 09 29, 18:27)
Jei i tema, tai man patinka vela.lt, tik kartais beda su dydziais, ne visus turi. O nerekomenduoju jamkbatus.lt, netinkancius batus grazinau, parasika uzpildizau, bet neatgavau pinigu ir nenorejau su jais tasytis del nedideles sumos, bet daugiau tikrai is ten nepirksiu.


Ačiū!
Vela.lt net nežinojau, o jamkbatus.lt jau dairiausi. Tai gerai, kad įspėjote, reikia būti atsargesnei. Atrodo, tvarkinga parduotuvė, Facebooke daug like'ų, bet, matyt, ne visada yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio 😳
Atsakyti
Nežinau ar temos autorė rimtai, ar ne, bet aš esu pirkusi batus batuskveras.lt. Tai va, daugiau niekada nesusigundysiu ir niekam niekam nerekomenduoju schmoll.gif
Taip, pigu, bet bent mano gauti batukai smirdėjo guma, juos siuntė labai ilgai, ir paveikslėlyje daug geriau atrodė.... Mano nuomone, su tokių parduotuvių batais tik bėdos pėdoms prisidaryt gali....
Po to karto padariau išvadas: dauguma tų lietuviškų batų pardžių - kiniečių perpardavinėtojai. Kokybės nulis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 29 rugsėjo 2016 - 19:21
Aš taip pat noriu pasidalinti bloga patirtimi su bogs.lt. Praeitais metais vyras pirko ten batus, nesusipratimas sekė nesusipratimą. Visų pirma, nuo kortelės batų kainą nuskaitė du kartus, aiškinosi kelias savaites, kol grąžino. Paskui siuntimas užtruko taip neapsakomai ilgai, kad realiai jau ir tų batų sezonas buvo į pabaigą. Galiausiai, kai batus gavo, jie buvo per maži (nors užsisakė dydžiu didesnius nei nešioja paprastai) ir teko grąžinti...
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 09 29, 18:27)
Jei i tema, tai man patinka vela.lt, tik kartais beda su dydziais, ne visus turi. O nerekomenduoju jamkbatus.lt, netinkancius batus grazinau, parasika uzpildizau, bet neatgavau pinigu ir nenorejau su jais tasytis del nedideles sumos, bet daugiau tikrai is ten nepirksiu.

Keistuolė. O kam jūsų manymu dirba VVTAT? epolicija.lt? Juk dabar nereikia tasytis niekur, VVTAT netgi turi teisę jau užšaldyti firmų sąskaitas, nereikia net į teismus eit dėl daiktų thumbup.gif
Papildyta:
pagyros brandsales.lt (ne, deja, ne mano parduotuvė biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Claire80 @ 2016 09 29, 20:09)
Ačiū!
Vela.lt net nežinojau, o jamkbatus.lt jau dairiausi. Tai gerai, kad įspėjote, reikia būti atsargesnei. Atrodo, tvarkinga parduotuvė, Facebooke daug like'ų, bet, matyt, ne visada yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio 😳

Apie jamkbatu labai daug blogu atsiliepimu, kad neturi uzsakytos prekes, o pinigus labai sunkiai grazina.
Atsakyti
Sveikos,
Nors praėjusį kartą gavau nuo kai kurių iš jūsų bart, noriu pasidalinti patirtimi.

Ačiū toms, kurios rekomendavo ASOS. Užsisakiau Aldo firmos balerinas ir esu patenkinta. Atsiuntė per gerą savaitę, be jokių nesklandumų. Bateliai patogūs ir man patinka. Tiesa, ten žiūrinėjau ir Asos firmos batelius, bet suabejojau dėl jų kokybės (labai jau nebrangūs atrodo). Gal esate pirkusios? Čia jau man kitam kartui gal būtų aktualu. smile.gif Dabar jau "užsibatinau" 😉

Išbandžiau ir Heel Free sulankstomus batelius, dėl kurių čia man ir pareiškėte įtarimų 😳 Tai štai, galvojau, užsisakysiu vienu metu ir juos, o paskui vienus kažkuriuos grąžinsiu. Kaip minusą/įspėjimą galiu pasakyti tai, kad jų dydis pamažintas, reikia rinktis vienu dydžiu didesnius (bent jau man). Užsisakiau 41, kaip paprastai nešioju, ir buvo mažoki. Gera dalis ta, kad labai greitai pakeitė į 42 dydį, taip pat be jokių nesklandumų. Šie man l.patogūs ir gražūs! 😉

Žodžiu, rezultate nutariau pasilikti abejus, nes abeji nebrangūs ir patogūs, be to tie iš Asos juodi, o perlenkiami bateliai - perliniai 😉
Atsakyti