Įkraunama...
Įkraunama...

Revolut - Banko kortelė ir išmanioji programėlė

QUOTE(Bozena12 @ 2017 04 11, 22:28)
<p>Turiu šią kortelę, bet taip ir stovi lentynoje. Kol kas nesugalvoju kaip aš ją galėčiau panaudoti. Sakiausi, kai užsakymas ir atsiuntimas buvo nemokamas. Vis laukiu, gal dar IBAN sąskaitoje Lietuvoje patvirtins, </p>

Turėtų patvirtinti jau greitai. Teiravausi. Aš galvoju gal dabar reikia atsisiųsti fizinę ją. Girdėjau, kad patogu užsienyje keliaujant.
Atsakyti
QUOTE(complexxL9 @ 2017 06 20, 21:16)
kad paysera bent asmeniniam naudojimui niekaip neprilygsta, valiutų kursai prastesni ir mokesčių visokiausių krūva..


Tikrai? Aš nenaudojau Revolut, gal galima būtų plačiau pakomentuoti, tiesiog įdomu.
Atsakyti

Tikrai? Aš nenaudojau Revolut, gal galima būtų plačiau pakomentuoti, tiesiog įdomu.

https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/kainos

krūva mokesčių visų net neišvardinsi, tuo tarpu pas revolutą dauguma dalykų visiškai nemokami, valiutos keitimo kursas geresnis (o tiksliau geriausias t.y. valiutos biržų kainomis), kortelė priimama visame pasaulyje kur priimama Master Card Debit t.y. praktiškai visur išimtis - "nepilotuojamos" degalinės ir pavieniai online prekybininkai nepalaikantys modernių saugos technologijų.

Gryninimas iš bet kokio bankomato - 200 Eur per mėnesį nemokamai, toliau 2%

Valiutos keitimas 6000 Eur per mėnesį nemokamai, vėliau 0.5% (nelikvidžioms valiutoms kaip rublis taikomas mokestis, plius savaitgalį kai nedirba valiutų birža, visoms valiutoms taikomas papildomas 0.5% mokestis).

Revolut papildymas iš debetinės kortelės - nemokamas, o procedūra trunka 10 sec., pvz stovėdamas maximoj eilėj galiu pasipildyti revolutą tokia suma kokia reikia, jei nenoriu ten nuolat laikyti didelių sumų (be abejo telefone reikalingas internetas).

Revolut papildymas iš kreditinės kortelės - 1%

Revolut papildymas banko pavedimu - nemokamas.

Pavedimas iš revoluto į banko sąsk. - nemokamas.

Administavimo mokestis per mėnesį/metus etc. - 0

Pavedimas iš revolut į revolut - nemokamas, o gavėjas per 10 sec jau mato pinigus savo programėlėj ir gali juos leisti su savo revoluto kortele, ką jau kalbėti apie sutaupytas sumas pavedinėjant pinigus gavėjui užsienyje.

Bonus super patogi programėlė, bet kokią operaciją atlikti trunka keletas sekundžių, viena iš dažniausiai mano naudojamų funkcijų sąskaitos padalijimas, tarkim vienas kolega apmoka pietus, programėlėjė iškart matosi išleista suma, paspaudžiam sumą, pasirenkam "split bill" parenkam asmenis iš telefono kontaktų, suma padalijama po lygiai (jei reikia dalis galima koreguoti) ir visi dalyviai programėlėje gauna užklausą apmokėti savo dalį, 2 paspaudimai ir pinigai pervesti.

Mokėjimų istorijos analizės pjūviai, pagal laiką/pardavėją, šalį, kategoriją.

Galimybė sąskaitoje laikyti skirtingas valiutas - Eurais, Svarais, US Doleriais, Leknijos Zlotais ir Šveicarijos Frankais (ateityje bus daugiau).

Ir turbūt tikrai kažką būsiu pamiršęs, realiai jokios kitos kortelės nebesinešioju ir pin kodus jau pamiršęs, ir mokesčių sumoku lygiai nulį, nes 200 Eur grynūjų per mėnesį man pakanka.

Atsakyti