Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalų už 1 eurą idėjos :)

QUOTE(Ciccio @ 2017 03 03, 10:54)
na, gal ir man pavyks tave nustebinti, bet aliejaus ir iš kaimynų galima pasiskolinti, iš vienų porą bulvių, iš kitų morką, iš trečių svogūną, ketvirti gal kokią vištienos liašką duos, net druskos ir pipirų išsikliančini, dar paprašai puodą paskolint - ir valio, kone už dyką gali pavalgyt.

tai bute gyvenant ar studentaujant tikrai ne problema, bet mano atveju, deja, neimanoma. Pati viska ir nusipirkt, ir pasigamint turiu unsure.gif biggrin.gif
O Malena tai teisi, pigiausia aplamai po svecius vaiksciot ir nieko savo nesinest. Ale kaip ilgai kiti zmones sers tokius atejunus...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2017 03 03, 22:20)
tai bute gyvenant ar studentaujant tikrai ne problema, bet mano atveju, deja, neimanoma. Pati viska ir nusipirkt, ir pasigamint turiu  unsure.gif  biggrin.gif
O Malena tai teisi, pigiausia aplamai po svecius vaiksciot ir nieko savo nesinest. Ale kaip ilgai kiti zmones sers tokius atejunus...

yra tokiu zmoniu, kurie niekad nieko neatsinesa ir labai megsta eiti i svecius.
Ar ilgai tvers ?
Tiesiog viena karta niekuo nepavaisins biggrin.gif Zinau toki atveji. Tiesiog atejo ir net arbatos negavo. Daugiau i svecius nebeateina biggrin.gif Viskas aisku, ko ateje buvo. Panasu, kad ne pabendraut, o pavalgyti biggrin.gif
Atsakyti