Įkraunama...
Įkraunama...

Klubo displazija?

Sveiki, pastaruoju metu pastebiu labai daug klubo displazijos simptomų 10 mėn. labradorui. Sėdi kaip varlė, visada ant užpakalio (neslidus pagrindas, pėdutės būna nučiuožiusios į vidų arba į išorę, bet dažniausiai į išorę, kaip foto). Vaikšto kraipydamas užpakalį, liemuo tiesiog siūbuoja į šonus. Ilgai negali išsedėt, visada atsigula. O bėgioja užpakalinėmis kojomis kaip zuikis (dviejomis kojomis vienu metu atsispiria) Tiesiog nemažai simptomų pastebėjau, planuosiu greitu metu pasidaryt tyrimus jam dėl klubo displazijų. Pagal dokumentus, tėvas 0/A, o mama 0/B. Tiktai norėčiau paklausti, gal yra šunų šeimininkų, kurie su tuo susidūrė. Gal aš be reikalo jaudinuosi - gal tiesiog mano šuo yra tingus? Kokie buvo simptomai? Koks būna gydymas? Viskas domina apie klubo displaziją (internete domėjausi, bet noriu išgirst iš žmonių, kurie patyrė tai)

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun4day: 21 kovo 2017 - 17:46
Nuvažiuokit pas Vaitkų, Jakovą arba į Jelgavos kliniką ir pasidarykit preliminarų tyrimą. Jis bus tiksliausias.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2017 03 21, 19:12)
Nuvažiuokit pas Vaitkų, Jakovą arba į Jelgavos kliniką ir pasidarykit preliminarų tyrimą. Jis bus tiksliausias.


Buvau pas Vaitkų dėl kitų problemų, minėjo, kad gali būt ir displazija ateityje. Tik įdomu, nuo kokio amžiaus daro tuos tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(sun4day @ 2017 03 21, 21:38)
Buvau pas Vaitkų dėl kitų problemų, minėjo, kad gali būt ir displazija ateityje. Tik įdomu, nuo kokio amžiaus daro tuos tyrimus?

Preliminarius daro anksti. Tik jie nebus oficialūs.
Atsakyti
Preliminariai nuo 6-7mėn. žiūri. Tiksliai nuo metų.
Atsakyti