Įkraunama...
Įkraunama...

Deciem.com priemonės

O man patinka The Ordinary priemones - tik vienas serumas netiko, o noru sarasas pilnas. Tik kad veido prieziuros priemoniu namuose tiek, kad geram pusmeciui tikrai uzteks, tai nera kada tu The Ordinary naudot... Bet cia kaip ir su kitom priemonem - kazkam tinka, kazkam ne. Kiek kremu/serumu po $50+ sutepu ir nei blogo, nei gero kazka pasakyt galiu. O cia kainos ir kokybes santykis tikrai geras. Na o kiekiai tokie kaip ir kitu priemoniu, tikrai nera nedideli, t.y. 30ml (juk 30ml ar 50ml yra standantas visur). 

Labiausiai patiko ir isimine paakiu serumas su kofeinu (tik nerealiai skalsus, spejo ir atsibost), hialurono serumas ir Moisturizing Factors veidui, Azelaic Acid veidui. Visus mielai pakartociau.

O va kas netiko, tai Niacinamide 10% + Zinc 1% - visa kakta smulkiais spuogliais ismete. Kaip tik ir krema kita buvau pradejus naudot, o niacinamide kitose priemone naudojus esu, tai pradzioj galvojau gal kremas kemsa poras. Bet paprastai man tokiu atveju koks skaudulys ant skruostu ar smakro iskyla. Tai paskui nustojau naudot Niacinamide+Zinc ir baigesi problemos.   

Atsakyti
Man ir The Ordinary labai labai patinka - šiandien kaip tik gavau naują siuntinį iš kurjerio, kuriame keletas naujų priemonių, tai labai laukiu išbandyt.

Kiekio ir kainos santykis geras, nežinau kodėl kažkam kiekis užkliuvo - 30ml labai standartinis skystų produktų kiekis. O šiaip, manau, kad daug kas pamiršta, jog the Ordinary produktai formuluočių prasme yra labai paprasti - jie patys ne sykį pabrėžinėjo, jog jų tikslas - suteikti žmonėms galimybę nebrangiai išbandyti norimas veikliasias medžiagas, jų formulės yra gana paprastos, labai minimalios, iš esmės tik tiek, kiek reikia, kad produktas būtų tinkamas vartoti (ir kad pagrindinės medžiagos išliktų stabilios ir aktyvios). Todėl tuose produktuose kai kuriem gali labai pristigti to kosmetinio elegantiškumo, kuomet produktas super tekstūros, puikiai tepasi ir susigeria, ir t.t. Man asmeniškai tokių problemų nebuvo (vienintelis niacinamido serumas kartais rubuliavosi, bet jį su COSRX sraigių esencija sumaišius - super kombinacija, iki tol ir apie patį serumą buvau daugiau tokios "meh" nuomonės), bet kitiems tiesiog reikia ieškot to auksinio balanso - kai ko daugiau tept ar mažiau, atitinkamą laiką palaukt, kol įsigers, arba maišyt su kitais produktais, kad sumažint lipnumą ir t.t. Šiek tiek daugiau įpratimo reikia, bet man tas vargas dėl veiklumo produktų ir kainos tai tikrai baisiai nemaišo.
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2018 01 10, 17:56)
Kuri vit C naudojot? nedirgino?


Su silikonu, puikus.
Atsakyti

Išbandytos šios priemonės:
Niacinamide 10% + Zinc 1% - maloniai tepėsi ant odos, reikėjo kremo ant viršaus, nes tempdavo odą, greitai susinaudojo, minusas, kad spuogai kilo.

Buffet - pasirodė per sunkus riebiai odai, plius krempudra "ruliais" eidavo...

Moisturizing Factors veidui - taupiai naudojasi, nes labai nedaug reikia, puikiai susigeria, minusų nepastebėjau.

Hialurono serumas - greitai susigeria ir iš karto tempia odą, tad kremas būtinas. Nuo kitų gamintojų hialurono mėto spuogais, o šis kažkaip tiko.

Atsakyti

Turiu Paula's Choice exfolianta ir dienini krema su SPF, tai Buffet ir Skvalanas labai papildo  :wub:  Tokiu sezonu mano isausejusiai odai skvalanas issigelbejimas :bis​ 

Atsakyti

Na ka, buvau pirkusi  Matrixila, seruma paakiam su kofeinu  ir kremuka Natural Moisturizing Factors. Priemones jau i pabaiga, tai galiu ir ivertinti. Na ivertinimas puikus. Oda stangri, na tokia "soti", lygi, svytinti ir grazi. Pati asmeniskai esu nerealiai patenkinta. Aisku salia naudoju dar ir kitas priemones Guinot paakiu krema ir Derma E naktini krema. Paakiu serumas naudojasi labai taupiai, Matrixilas greiciau, bet jo daugiau ir reikia, o kremukas normaliai sakyciau, bet buna ir skalsesniu. Neuzilgo darysiuos uzsakyma, tai nezinau ar imsiu viska ta pati, ar kokiu kitu dalyku dar susigundysiu.

Atsakyti

Idomu ar jum svarbu kompanijos politika ir kaip jie elgiasi su darbuotojais ir klientais? Norejau pasidalint, nes uzmaciau Instagram istoriju kaip Deciem su darbuotojais nekaip elgiasi, kad menedzeriai darbuotoju svori ir isvaizda viesai aptarineja, kad pvz prieina ir duria pirstu i pilva. Na ir paskui Deciem savininko atsakymai i zmoniu komentarus ziauriai nemalonus. Pvz kazkas paklause ar kazkokiu veiksmu imsis del menedzeriu, o jo atsakymas “jo, pakelsim alga, nes puikiai dirba. Viso gero”. Arba kitam atsake “panaudok toki ir toki produkta. Viso gero” (tai nebuvo klausimas apie produktus), o tas produktas sviesinantis oda, tai kazkaip negraziai nuskambejo. Zmones tikrai normaliai, be izeidimu paklause/komentavo, o savininko atsakymai visi tokie atsikertantys.

 

Suprantu, kad yra 2 istorijos puses visada, bet normalios kompanijos nesako, kad “cia mano kompanija ir bendrauju kaip noriu”, o atsako mandagiai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 11 vasario 2018 - 05:36

Idomu ar jum svarbu kompanijos politika ir kaip jie elgiasi su darbuotojais ir klientais? Norejau pasidalint, nes uzmaciau Instagram istoriju kaip Deciem su darbuotojais nekaip elgiasi, kad menedzeriai darbuotoju svori ir isvaizda viesai aptarineja, kad pvz prieina ir duria pirstu i pilva. Na ir paskui Deciem savininko atsakymai i zmoniu komentarus ziauriai nemalonus. Pvz kazkas paklause ar kazkokiu veiksmu imsis del menedzeriu, o jo atsakymas “jo, pakelsim alga, nes puikiai dirba. Viso gero”. Arba kitam atsake “panaudok toki ir toki produkta. Viso gero” (tai nebuvo klausimas apie produktus), o tas produktas sviesinantis oda, tai kazkaip negraziai nuskambejo. Zmones tikrai normaliai, be izeidimu paklause/komentavo, o savininko atsakymai visi tokie atsikertantys.

Suprantu, kad yra 2 istorijos puses visada, bet normalios kompanijos nesako, kad “cia mano kompanija ir bendrauju kaip noriu”, o atsako mandagiai.

Manau, viskas priklauso no ten dirbančių žmonių tarpusavio santykių. Pas mane pačią darbe mūsų skyriaus darbuotojų bendravimas iš šono gali būti palaikytas visiškai netinkamu, bet mums tai tinka ir patinka. Tai kodėl tai turėtų jaudinti kitus? Mūsų humoro supratimas yra toks, kažkieno kito - kitoks. Ir tikrai juokinga dėl to problemas kelti. Ir tikrai, jei kas pradėtų aiškinti, kaip mums bendrauti tarpusavyje, sulauktų būtent tokio atsakymo - čia mūsų terpė ir čia mes bendraujam taip, kaip norim. Be to, kišimasis ir pašalės ir aiškinimas, kaip mes bendrauti turėtume yra dar didesnis nemandagumas, nei atsakymas "nesikišk ten, kur nesi prašomas".

Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2018 02 11, 05:22)
<p>Idomu ar jum svarbu kompanijos politika ir kaip jie elgiasi su darbuotojais ir klientais? Norejau pasidalint, nes uzmaciau Instagram istoriju kaip Deciem su darbuotojais nekaip elgiasi, kad menedzeriai darbuotoju svori ir isvaizda viesai aptarineja, kad pvz prieina ir duria pirstu i pilva. Na ir paskui Deciem savininko atsakymai i zmoniu komentarus ziauriai nemalonus. Pvz kazkas paklause ar kazkokiu veiksmu imsis del menedzeriu, o jo atsakymas “jo, pakelsim alga, nes puikiai dirba. Viso gero”. Arba kitam atsake “panaudok toki ir toki produkta. Viso gero” (tai nebuvo klausimas apie produktus), o tas produktas sviesinantis oda, tai kazkaip negraziai nuskambejo. Zmones tikrai normaliai, be izeidimu paklause/komentavo, o savininko atsakymai visi tokie atsikertantys.</p>
<p> </p>
<p>Suprantu, kad yra 2 istorijos puses visada, bet normalios kompanijos nesako, kad “cia mano kompanija ir bendrauju kaip noriu”, o atsako mandagiai.</p>

Deciem savininko/įkūrėjo ir egzistencija deciem instagrame tokia labai... įdomi pasirodė biggrin.gif Labai labai neprofesionalus, net keistas elgesys, sakyčiau, lai perleidžia accountą kokiam social media teamui.. ne mano žodžiai, nes neapsiimu tokiais dalykais spekuliuot, bet kiti išvis diskutavo ar savininkui gal kažkoks mental breakdown ar maniškas epizodas blink.gif

O dėl to elgesio darbinėj aplinkoj, tai čia girdėjau, kad čia Glasdoor reviewsai? Ir girdėjau nuomonių, kad jais nežinia ar 100% galima pasitikėt, nes jie kaip unverified yra, tai realiai bet kas gali beleko prirašyt, bet vėl gi.. Jei instagramas atskleidžia tikrą savininko elgesį, tai gal ir tie atsiliepimai apie patirtį darbe tikri. Įdomu pažiūrėt, kuo viskas baigsis ir kaip toliau rutuliosis visas reikalas.

Apskritai su brandų elgesiu tai čia rutuliojasi dilema tokia. Ar žmogus, kuris boikotuotų kokius deciem, ar jis boikotuos tą vieną brandą ir selektyviai ignoruos kitus, ar tarkim nustos pirkt ir iš kokių tarte, kurie su savo rasistišku shape tape foundationo išleidimu savo reputaciją praktiškai susigriovė?
Atsakyti

Siaip uz melagingus atsiliepimus galima ir i teisma pakliut (buvo neseniai vienas, kur apsmeize juvelyrine be priezasties), tai nesinori tiket, kad keli zmones taip darytu. 

 

Bet kuriuo atveju man kazkaip kraupu kai zmogui pasakoma eik panaudot balinanti krema... Ir tas Goodbye iskart uzkerta kelia kazkokioms diskusijoms. Tikrai neprofesionalu visa branda bendrasavininkui taip atstovaut.

 

Na o del darbines aplinkos ir santykiu, tai manau vistiek turi but kazkokia riba. Viena yra kazkaip labiau pasikandziot, astresnius juokelius metyt, bet kita kazkieno isvaizda ar svori aptarinet. Juk i klausima ka darys galima atsakyt, kad spresim firmos viduje, ne viesai diskusijai cia ir pan.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 11 vasario 2018 - 14:40

Tas jus ikurejas tikrai toks siek tiek nestabilus :D 

beje, ta priemone kur pasiule panaudoti merginai pasirodo turi “anti-inflamatory” funkcija, o ne pigmentacijai.. velnias zino kodel jis pasiule jai tai :D 

man kadangi produkcija LABAI patinka, stengiuos pernelyg i politika nesigilint, tik vieno bijau, kad uzsidarys, arba kazkas nupirks juos ir isbrangs viskas :D

prie to pacio pasisakysiu apie Alpha Lipoic Acid 5% is The Ordinary - kazkas nerealaus. Kai skaiciau atsiliepimus tikrai netikejau tuo sveiku odos svytejimu kita ryta, bet pabandzius patikejau  :wub: 

ir Rosehip Seed Oil nerealus dalykelis plaukams! Odai man siek tiek sunkokas, nesusigeria, labiau patinka Squalane’as, bet plaukam tai woooowwww!

Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2018 02 11, 20:34)
ir Rosehip Seed Oil nerealus dalykelis plaukams! Odai man siek tiek sunkokas, nesusigeria, labiau patinka Squalane’as, bet plaukam tai woooowwww!</p>

Kuo taip patinka? smile.gif
Atsakyti