Įkraunama...
Įkraunama...

3 Lt už valandą

labutis mamytems! 4u.gif Man labai parupo jusu nuomone, ka manot apie tai, kai darbdaviai auklems siulo 3 Lt uz valanda . Manau Vilniuje tai yra tikrai nedaug.Juk uz toki atlygi nei uz buta susimokesi nei pavalgysi o kur dar visokios islaidos... schmoll.gif Pati esu aukle ir labai myliu savo darba, wub.gif
Bet isties uz toki atlygi nedirbciau. ka jus manote?? labai idomu sunglasses2.gif
Atsakyti
Situacija išties įdomi g.gif
Aš suprantu, kad 3 lt per valandą mažas atlyginimas. Bet dirbant pilną darbo dieną (~10 val.), auklei tenka sumokėti apie 700 lt. Beje, auklei- studentei, gal ne taip ir blogai g.gif
Suprantu, kad visiems norisi kuo daugiau uždirbti, bet kartais auklei sumokėjus, kad ir 700 lt, pačiai mamai kažin ar visada tiek lieka ? blink.gif
Manau, kiekvienas siūlo, tiek kiek gali rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 09 16, 23:45)
Situacija išties įdomi  g.gif
Aš suprantu, kad 3 lt per valandą mažas atlyginimas. Bet dirbant pilną darbo dieną (~10 val.), auklei tenka sumokėti apie 700 lt. Beje, auklei- studentei, gal ne taip ir blogai  g.gif
Suprantu, kad visiems norisi kuo daugiau uždirbti, bet kartais auklei sumokėjus, kad ir 700 lt, pačiai mamai kažin ar visada tiek lieka ?  blink.gif
Manau, kiekvienas siūlo, tiek kiek gali rolleyes.gif



na dirbant 10 valandu per menesi iseina maximum600Lt. Kiek girdejau dabar aukles uzdirba net iki 1000 blink.gif bet tai jau tikrai auklei per daug.Na bet tokios auklytes jau turi tvarkyt namus, daryt valgyt ir kas be ko turet aukstaji pedagogini issilavinima ir kruvas rekomendaciju. g.gif Na bet mamytes kurios siulo 3Lt/val reikalauja to paties. o man tai atrodo mazu maziausiai keista. verysad.gif O jus manote kad studentam nereikia moket uz buta, valgyt ar apsirengt? ax.gif
Papildyta:
zinoma kiekvienas turi teise rinktis 4u.gif
Atsakyti
Mano vaiko auklyte(studente) uz valanda prase 3Lt. Ji pas mane dirba kaip valandine aukle, nes salia to dar ir mokosi. Be vaiko prieziuros(pamaitinimo, migdymo, zaidimo, isvedimo i lauka) jai daugiau nieko daryti nereikia.
Ir vis tik pirmus kartus mokedama jai po 3Lt (i diena iseidavo 15Lt), jauciausi tikrai nesmagiai, juolab, kad musu auklyte tikrai stengesi gerai atlikti savo darba, o mano mazoji ja l.gerai prieme.Taigi, nors pati neypatingai daug uzdirbu, po savaites pakeliau jai atlyginima(4Lt).
Beje, zinau atveju, kai Vilniuje uz tuos pacius 3lt aukles priziuri ir abu vaikus. doh.gif
Cia tai tikrai nesiskaitymas su zmogumi, nes jei dirbi ta darba tikrai "is dusios", tai oi kaip nelengva kartais buna...
Atsakyti
QUOTE(Mergina123 @ 2006 09 16, 23:02)
na dirbant 10 valandu per menesi iseina maximum600Lt. Kiek girdejau dabar aukles uzdirba net iki 1000 blink.gif  bet tai jau tikrai auklei per daug.Na bet tokios auklytes jau turi tvarkyt namus, daryt valgyt ir kas be ko turet aukstaji pedagogini issilavinima ir kruvas rekomendaciju. g.gif  Na bet mamytes kurios siulo 3Lt/val  reikalauja to paties. o man tai atrodo mazu maziausiai keista. verysad.gif  O jus manote kad studentam nereikia moket uz buta, valgyt ar apsirengt? ax.gif
Papildyta:
zinoma kiekvienas turi teise rinktis  4u.gif


Šiaip jau 22 darbo dienos per mėnesį 4u.gif
Sutinku, kad už 3 litus papildomų darbų neturėtų būti. Suprantu, kad studentams reikalingi pinigai, bet ir tėvams reikia mokėti už butą, rūbus ir tt.
Aš manau, jei moka už valandas tada ir kaina didesnė, tarkim 3,5-4,5 lt, bet jei darbas pilną darbo dieną, tai ir tos valandos pidesnės išeina. bigsmile.gif

Tiesiog įdomu, kiek tu manai, kiek mama turėtų uždirbti, kad galėtų auklei mokėti 800-1000 lt. ir kaip manai koks vidutinis-normalus auklės atlyginimas už valandą?
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 09 17, 00:23)
Šiaip jau 22 darbo dienos per mėnesį  4u.gif
Sutinku, kad už 3 litus papildomų darbų neturėtų būti. Suprantu, kad studentams reikalingi pinigai, bet ir tėvams reikia mokėti už butą, rūbus ir tt.
Aš manau, jei moka už valandas tada ir kaina didesnė, tarkim 3,5-4,5 lt, bet jei darbas pilną darbo dieną, tai ir tos valandos pidesnės išeina.  bigsmile.gif

Tiesiog įdomu, kiek tu manai, kiek mama turėtų uždirbti, kad galėtų auklei mokėti 800-1000 lt. ir kaip manai koks vidutinis-normalus auklės atlyginimas už valandą?



Man uz valanda moka 5Lt/val. o menesinis atlyginimas turetu but na 700 -800Lt. bet tai yra mano nuomone. kiekvienas sau iesko kuo geriau.ir tiek g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergina123: 16 rugsėjo 2006 - 23:38
kiek ash zhinau, 800 litu i menesi, Vilniuje... auklei...buvo mokama pries 7-9 metus. Turiu omeny pasiturincias sheimas, kurios... kaip kad minejot - ieshko aukles, turincios pedagogini ishsilavinima, daugybe rekomendaciju ir t.t. (kiek zhinau, tokios aukles netvarkydavo namu, buvo atsakingos tik uzh vaiko priezhiura, jo auklejima ir lavinima).

Mano pazhistami, Vilniuje, uzhdirba apie 2-5 tukst.litu i menesi. (kiekvienas).
Gaunasi...abu uzhdirba mazhiausiai 5 tukst.litu i menesi.
Ir jei pries 7-8 metus mokejo auklei 800Lt., shiandien jie moketu mazhiausiai kelis tukst.litu. Logishka.

Mamos, kurios mazhai uzhdirba...mano manymu...pradziai turetu pamastyt ar joms tokiu atveju ish vis verta dirbti?

Musu vienai giminaitei, Vilniuje, neseniai siule padirbeti aukle. Kiek zhinau, siule 1,5 tukst.litu i menesi. (ji - ishsilavinusi moteris, labai myli vaikus, moka su jais uzhsiimti, lavinti ju meninius igudzhius, talentus...). Jos prashe prizhiureti darbo dienomis, dienos metu, 4 metuku vaika (be jokio ten namu tvarkymo, maisto gaminimo ir pan.).

Atsakyti
QUOTE(LaimingaMoteris @ 2006 09 17, 03:53)
kiek ash zhinau, 800 litu i menesi, Vilniuje... auklei...buvo mokama pries 7-9 metus. Turiu omeny pasiturincias sheimas, kurios... kaip kad minejot - ieshko aukles, turincios pedagogini ishsilavinima, daugybe rekomendaciju ir t.t. (kiek zhinau, tokios aukles netvarkydavo namu, buvo atsakingos tik uzh vaiko priezhiura, jo auklejima ir lavinima).

Mano pazhistami, Vilniuje, uzhdirba apie 2-5 tukst.litu i menesi. (kiekvienas).
Gaunasi...abu uzhdirba mazhiausiai 5 tukst.litu i menesi.
Ir jei pries 7-8 metus mokejo auklei 800Lt., shiandien jie moketu mazhiausiai kelis tukst.litu. Logishka.

Mamos, kurios mazhai uzhdirba...mano manymu...pradziai turetu pamastyt ar joms tokiu atveju ish vis verta dirbti?

Musu vienai giminaitei, Vilniuje, neseniai siule padirbeti aukle. Kiek zhinau, siule 1,5 tukst.litu i menesi. (ji - ishsilavinusi moteris, labai myli vaikus, moka su jais uzhsiimti, lavinti ju meninius igudzhius, talentus...). Jos prashe prizhiureti darbo dienomis, dienos metu, 4 metuku vaika (be jokio ten namu tvarkymo, maisto gaminimo ir pan.).




Is tiesu , dziugu kad radau bendraminciu, 4u.gif kurie galvoja kad ir aukle zmogus, kuriai reikia pragyventi . aciu uz Jusu nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 09 16, 23:45)
Aš suprantu, kad 3 lt per valandą mažas atlyginimas. Bet dirbant pilną darbo dieną (~10 val.), auklei tenka sumokėti apie 700 lt. Beje, auklei- studentei, gal ne taip ir blogai  g.gif


jei studentė dirbs pilną darbo dieną, tai kada ji mokysis g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 09 17, 12:43)
jei studentė dirbs pilną darbo dieną, tai kada ji mokysis  g.gif ?




Na studijuojant neakivaizdziai tai nera problema! Juk galima mokytis vakarais, savaitgaliais mirksiukas.gif
Reikia tik labai noreti ir netingeti ir viska suspesi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergina123: 17 rugsėjo 2006 - 11:51
na mano nuomone 3LT/val už valandinį darbiuką nėra mažai..jei pvz nieko daryti nereikia.nei tvarkytis nei valgyt virti...bet jei visą darbo dieną tai mažoka
Atsakyti
QUOTE(kiulkis @ 2006 09 17, 12:53)
na mano nuomone 3LT/val už valandinį darbiuką nėra mažai..jei pvz nieko daryti nereikia.nei tvarkytis nei valgyt virti...bet jei visą darbo dieną tai mažoka




Kaune ,Klaipedoje ir kituose miestuose 3Lt/val yra normalu . cool.gif Nu bet Vilniuje.... Jau seniai nieks tiek nesiulo. doh.gif
Atsakyti