Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimas zmogus paliko savo seima

QUOTE(Vudis @ 2005 01 19, 10:45)
dar visai neseniai viena,,gyvate,, ilindo i musu su dabar jau ex silta lova. mes issiksyrem., issiskyrem po to, kai dar pries men, vienoje Italijos salu bandem slapta susituokti, tuomet pritruko dokumentu. grizus is Italijos buvo stiprus konfliktas, jis gal paluzo, gal dar kas, as iki siol nzn, bet is senu laiku, islindo ji, tokia gerute, supratinga, nauja, be nuodemes. Mes juk iki tol jau 7 metus kartu buvom, buvo visko.



Patikėk, jei ne ji, tikrai būtų buvusi kita - nebūtinai gerutė, nebūtinai be nuodėmės...Jei jau atėjo laikas pabaigai, jei tas kelias niekur nevedė - jis ir turėjo baigtis, nors tau galbūt ir atrodė kitaip...O kaltinti kažką, kad "išardė šeimą", tolygu kaltinti vėją, kad sugriovė popierinį namelį...
Atsakyti
QUOTE(Vudis @ 2005 01 19, 18:02)
nesuprantu, kodel iliuzija kreipeisi i foruma patarimo, jei vos tik gavus tau nepatinkanti uzsipuoli:

Čia Iliuziją noriu užstoti. jinai ne į forumą kreipėsi pagalbos tongue.gif Pakelkit akis aukštėliau - skyrelio pavadinimas ne "Vyrai ir moterys" biggrin.gif Virtualios psichologinės konsultacijos ji norėjo. Tik tų "psichologių" čia ryškiai per daug blush2.gif
Atsakyti
o kaip toliau istorija baigesi?labai idomu...
as palaikau iliuzija...
Atsakyti
smile.gif O taip vyrai kartais tikri kiaulės...Bet aš pritariu nuomonei-vei ne viena "gyvatė" tai kita būtų atsiradus...Bet čia kaip pasakius priklauso nuo žmogus intelektuolumo ir apskritai gyvenimo suvokimo...na bet mane gyvenimas išmokė -poroje nėra kaltas kažkuris vienas-dažniausisi abipusės klaidos...
Atsakyti
Cia ziauriai sena tema, o kaip butu idomu suzinoti kaip baigesi istorija rolleyes.gif
Atsakyti
Labai galiu suklysti. bet situacija labai panaši į mano vienos draugės (puikaus žmogaus) tai ji čia butų Iliuzija.
Laikotarpis daugmaž atitinka tas dienas kai viskas nutiko.
Šiek tiek žinojau apie tuos santykius ir palaikiau (iliuziją?)

Rezultatas :
Nesvarbu ar ta mano pažystama yra čia esanti Iliuzija, ar ne, bet finalas nuostabus - vyras išsiskyrė su savo buvusia žmona, susituokė su drauge ir šiandien jau augina du vaikučius.

jei tai ne Iliuzija, atsiprašau jos, bet tai tik įrodytų jog tokių istorijų laimingų būna. jei Ji, sveikinu wink.gif

p.s. Vyliuosi man taip nenutiks. nenoriu antros šeimos. noriu tos kuria turėjau/gal vis dar turiu.
Atsakyti
QUOTE(aronas @ 2009 07 24, 15:30)
Rezultatas :
bet finalas nuostabus - vyras išsiskyrė su savo buvusia žmona,

ir kur čia nuostabybė? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 08 01, 13:37)
ir kur čia nuostabybė? blink.gif

Ko cia nesuprast - isiskyre, nes issiskirti yra labai nuostabu. Taip pat kaip tuoktis. Labai romantiska ypac issiskirti del meiles. tada vel gali susituokti.
Va arona mato kaip tai nuostabu ir zavisi, as tik nesupratau kaip zmogus sau nelinki tokio nuostabaus daliko kai turi toki puiku pavizdi apie tai kaip nuostabu skirtis. Sakiciau net bega nuo savo laimes wub.gif Buna zmona pameta vyra, nes sis pas mergas slaistosi (aisku tos mergos nieko negriauna, jos tik siaip meiluzes ir kartu pamiega, bet tai cia ne griovimas), kai suzino apie skirybas apanka, ant keliu sliauzioja paskui ta savaja, nes supranta kas "nenorejau", bet prisidirbau. Ups. Va kai prameta pro duris buna labai nuostabu irgi, tada vyras nebezino kur detis, biski bailys, kad kovotu uz ta ka pats isbarste kaip zirnius ir eina pas ta ant kos buvo prabegom ussisokes. Kur jam detis. Kokia nuostabi meiles istorija - mylimoji gauna toki itin sazininga mylimaji, sukuria su juo seima. wub.gif Milimasis biski pakarpytais sparnais - atsimena, kad istrenktam buti nemalonu, tai sedi kai svelnus zuikutis ausites suglaudes ir dziugina visus savo fainu kailiuku ir pavizdingu elgesiu. O milimoji laiminga, kad milimasis toks laimingas ir visiems labai grazu wub.gif Kai kita , koki tigriuka isimiles ir jai bus labai nuostabu issiskirti, nes skirtis visada labai nuostabu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Iliuzija @ 2005 01 19, 14:21)
Trečia. Tvirtų santykių negali sugriauti jokia "gyvatė"
Ketvirta. Kaip tavo atvejis parodo, tai kad jis išėjo, tau išėjo į gerą. Juk dabar esi laiminga? smile.gif
O mano mylimas žmogus toks nėra....

Zinoma zinoma, gyvate nieko negali ir negelia zmogui jei zmogus pats nenori ar ne. O jeigu gelia ir apnuodija, givate visai nieko deta.

nuostabu wub.gif

Yra taip kaip mes galvojame, viskas musu mintyse wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kyškis Kyškis: 02 rugpjūčio 2009 - 00:14
Išties įdomu kokia šios istorijos pabaiga. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drugeliai*: 08 birželio 2017 - 14:35