Įkraunama...
Įkraunama...

"Dvarelis", buvęs 36-tasis vaikų darželis

Sveikos abi mamytės, žiūriu nėra kam daugiau įsiterpti tai parašysiu aš savo nuomonę. Buvau ir aš užregistravusi savo vaiką į tą darželį, bet taip jo aš ten ir nenuvedžiau, dabar jau metus lankom Antanavos g-vėje, ir esu tuo labai patenkinta, yra visokių burelių užsiėmimų. O šis darželis mane atbaidė todėl, kad didelės pakankamai grupės, jis man pasirodė šaltas ir dar vienas dalykas. Savaitinis darželis, nežinau kokie tėvai galėtų palikti vaiką savaitę darželyje...... tad yra tokia tikimybė, kad daugiau yra asocialių vaikų. tai va mano tokia nuomonė 4u.gif
Atsakyti
šiaip buvo žurnale straipsnis, kas palieka vaikus savaitiniame darželyje - dauguma jų normalūs žmonės, tik dirbantys pamaininius darbus, studentai. manau, daug saugiau penkaimečiui pernakvoti darželyje, negu iki išnaktų laukti, kol iš Maximos grįš pardavėja dirbanti mama.
Atsakyti
QUOTE(Vidula @ 2007 02 19, 12:18)
Sveikos abi mamytės, žiūriu nėra kam daugiau įsiterpti tai parašysiu aš savo nuomonę. Buvau  ir aš užregistravusi savo vaiką į tą darželį, bet taip jo aš ten ir nenuvedžiau, dabar jau  metus lankom Antanavos g-vėje, ir esu tuo labai patenkinta, yra visokių burelių užsiėmimų. O šis darželis mane atbaidė todėl, kad didelės pakankamai grupės, jis man pasirodė šaltas ir dar vienas dalykas. Savaitinis darželis, nežinau kokie tėvai galėtų palikti vaiką savaitę darželyje...... tad yra tokia tikimybė, kad daugiau yra asocialių vaikų. tai va mano tokia nuomonė 4u.gif


sveiki, pirmiausia tai manau jog asocialiu seimu vaikai is vis nelabai lanko darzelius... ten tevams ne iki darzeliu galvoj buna. bet sia tema taip pat kalbejom su direktor ir ji man tiesiai paaiskino, jog taip anksciau kazkiek skyresi vaikuciu socialiniai sluoksniai, na kurie eina i dienine kurie i savaitine grupe. dabar jau taip nera. nakvot lieka vos vienas kitas vaikiukas ir tai kaip sake muminukas, to vaikiuko tevai dazniausiai dirba pamainini darba ir neturi galimybiu vaiko tarkim paimti laiku is darzelio ar kartais ten ka ji ten palikti ir nakvot. savaitine grupe siame darzelyje stengiamasi is paskutiniuju issaugot nes tai yra vienintele tokia grupe aleksote ir aplink ji. as pati pazistu zmones kurie vaika vede i savaitine grupe, normalus dirbantys tvarkingi ir tikrai "socialiai oriantuoti" mirksiukas.gif
pati sudvejojau gal uzsirasyti i sia grupe, juk nezinau i koki darbeli papulsiu, o dirbt zadu pradet panasiu laiku kai sunu leisiu i darzeli. bet va gerai kad mano mama gyvena vienu aukstu auksciau tame paciame name kaip ir mes ax.gif tad problemele del vaiko paemimo kaip ir issisprende. o vieta savaitineje grupeje palikom vaikuciams kuriu teveliams gal but tai bus tikras issigelbejimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zajoncek: 19 vasario 2007 - 18:21
Sveikos, mes irgi planuojam 2008 rugpjuti ar rugseji pradet lankyt si darzeli 4u.gif tiesa, maziui bus tik 2 metai, bet apie tai nieko nesake, gal tai ne problema. girdejau tik gerus atsiliepimus apie si darzeli, o kas liecia tuos vartelius, tai juos uzrakina, kai susirenka vaikuciai. be to aplinka thumbup.gif , jauku. O jei kas ir palieka vaikucius nakvot, man tai nemaiso. Del direktores tikra tiesa, jau maniau, kad nera tokiu kurios "neima", bet pasirodo klydau, tai parodo, kad zmogus tikrai atsidaves darbui.

Klausykis, ziuriu cia gal ir musu maziai kartu i darzeli eis , susipazinsim is anksto 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rimtai nesakė, kad 2 metai? nes mums sakė, kad nuo 3 metų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 02 23, 15:33)
Rimtai nesakė, kad 2 metai? nes mums sakė, kad nuo 3 metų.


Eisiu dar kita savaite ten, tai issiklausinesiu daugiau, tai jei ka, parasysiu
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2007 02 23, 14:30)
Sveikos, mes irgi planuojam 2008 rugpjuti ar rugseji pradet lankyt si darzeli  4u.gif  tiesa, maziui bus tik 2 metai, bet apie tai nieko nesake, gal tai ne problema. girdejau tik gerus atsiliepimus apie si darzeli, o kas liecia tuos vartelius, tai juos uzrakina, kai susirenka vaikuciai. be to aplinka  thumbup.gif , jauku. O jei kas ir palieka vaikucius nakvot, man tai nemaiso. Del direktores tikra tiesa, jau maniau, kad nera tokiu kurios "neima", bet pasirodo klydau, tai parodo, kad zmogus tikrai atsidaves darbui.

Klausykis, ziuriu cia gal ir musu maziai kartu i darzeli eis , susipazinsim is anksto  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


mes nuo 2008 rugesejo drinks_cheers.gif man rodos blush2.gif pamirsau kazkiaip doh.gif sergam labai, tai galva nedirba visai doh.gif muminuko vaikiukas keliauja berods nuo 2008 balandzio bigsmile.gif taig manau is anksciau susipazinsim drinks_cheers.gif rolleyes.gif
Atsakyti
niu, mūsų balandukas, tai ir leisim nuo trejų.
Atsakyti
QUOTE(Zajoncek @ 2007 02 24, 14:34)
mes nuo 2008 rugesejo  drinks_cheers.gif  man rodos  blush2.gif  pamirsau kazkiaip  doh.gif  sergam labai, tai galva nedirba visai  doh.gif  muminuko vaikiukas keliauja berods nuo 2008 balandzio  bigsmile.gif  taig manau is anksciau susipazinsim  drinks_cheers.gif  rolleyes.gif


sveikit 4u.gif

gal iki 2008 vasaros ir daugiau prisirinks cia pabendrauti, o pas muminuka klausim pirmuju ispudziu, kai lankyt prades rolleyes.gif
Atsakyti
Muminukas kaip ir pirmasis pionierius gaunasi hihihi.gif hihihi.gif pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajoncek @ 2007 02 25, 16:29)
Muminukas kaip ir pirmasis pionierius gaunasi  hihihi.gif  hihihi.gif  pioneers.gif



thumbup.gif

O pastebejot, kad ten sale darzelio vienuolynas yra. Ale graziai tos vienuoles ten gyvena!
Atsakyti
oi, kaip nusigrudo musu temute 4u.gif vis dar laukiam labai laukiam mamyciu ir teveliu komentaru ax.gif
Atsakyti